Обговорення → Перегляд теми

Інформаційні джерела для групи. Видалити тему

Зінченко Віктор Четвер, 11:15, 01.10.09
В Google зробив пошук по фразі «некачественные продукты питания». Це приблизно 730 джерел до повторів (а всього документів 38400). З них 13 відеоджерел. З цього масиву інформації чи по іншим подібним пошуковим фразам пропоную черпати, систематизувати, засвоювати і публікувати у групу, на Politiko і інші сайти корисну інформацію. Посилання на сторінку пошуку: http://www.google.com.ua/search?hl=ru&source=hp&q=%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%8B+%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F&meta=&aq=0&oq=%22%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%8B%22
Зінченко Віктор Четвер, 11:16, 01.10.09
Пропоную на основі даного масиву джерел також робити для групи літературні огляди, у тому числі систематизовані аналітичні огляди.
Зінченко Віктор Четвер, 11:16, 01.10.09
http://www.un.org/russian/news/fullstorynews.asp?newsID=3847 – «Некачественные продукты питания — причина 2 миллиардов заболеваний в год».
З цієї статті я видідив конкретну ажливу інформацію:
* «Некачественные продукты питания — причина 2 миллиардов заболеваний в год». Це означає, що в середньому у світі отруюється кожний третій житель Землі. Тобто, масштаб проблеми дорівнює середній вірогідності жителя планети захворіти від неякісних продуктів харчування 1 раз за 3 роки. Та і далеконе всі захворювання фіксуються відповідними службами.
* «Потребительские организации вносят важный вклад в обеспечение качества и безопасности того, что мы едим. К ним первым обращаются пострадавшие от пищевого отравления люди». Це означає, що нам для більш ефективної діяльності потрібно налагоджувати зв’язки із організаціями споживачів.
*«ФАО и ВОЗ считают, что потребительские организации могут предупредить о потенциальных опасностях для здоровья человека, связанных с продуктами питания, и сообщать о них в соответствующие правительственные органы».
Зінченко Віктор Четвер, 11:17, 01.10.09
http://times.liga.net/articles/gs013697.html - «Некачественные продукты: чтобы видели глаза, что покупают».
З цієї статті я видідив таку конкретну інформацію:
*«Многие производители, независимо от регалий и стоимости продукции, не только не соблюдают нормативных требований, но и не считают нужным указывать «неприглядные компоненты» своих продуктов на упаковке».
*«По словам заместителя генерального директора Укрметртестстандарта Виктора Римера, потребитель не может, ориентируясь лишь на цвет, вкус и запах, определить качество продукта. «Напиток со вкусом малины можно сделать разными способами. Можно – из малины, сахара и воды. А можно – из воды, красителей, подсластителей и ароматизаторов. И, вполне вероятно, что второй напиток понравится потребителю больше. Да и производителю проще готовить напитки по второй «рецептуре» - ведь в этом случае они не зависит ни от времени года, ни от урожая малины. Но о высоком качестве такого напитка говорить не приходится».
*Укрметртестстандарт провів у супермаркетах перевірку окремих товарів і їх груп на наявність не вказаних на етикетках шкідливих та небезпечних добавок. Вказані дозвіл наявності або норми вмісту для озволених харчових добавок, дійсний вміст їх у продуктах. В якості довідки про ситуацію з конкретними продуктами і їх групами для бажаючих залишаю саму статтю в цілому.
Зінченко Віктор Субота, 14:48, 17.10.09
У групі «Натуральні українські продукти» http://politiko.com.ua/groups/talk_topic?id=522 Микола Полтавцев навів велику збірку посилань по темі якісних і неякісних продуктів харчування». Я їх копіюю до нашої групи:
Вещи, которые нас убивают: http://b23.ru/sajr

Диеты, которые нас убивают: http://b23.ru/sajx

Продукты, которые Вас убивают: http://b23.ru/saju

Вся правда про завтраки для детей: http://b23.ru/saj2

Классификация добавок с кодами Е: http://b23.ru/saj1

Михаил Ефремов - Осторожно, вредные продукты: http://b23.ru/sajg

Осторожно - супермаркет!: http://b23.ru/sajw

Серов - Опасные пищевые добавки: http://b23.ru/sajz

Фармацевтическая и продовольственная мафия -
любовь до гроба: http://b23.ru/saj4

Шокирующая правда о воде и соли: http://b23.ru/saj9

Влияние на организм термически обработанной пищи:http://b23.ru/sajm

Вода и Газировка - яд: http://b23.ru/sasj

Вред напитков КОКА КОЛА ПЕПСИ ФАНТА и других: http://b23.ru/sass

Вред от одноразовой посуды: http://b23.ru/sase

Молоко. Какое молоко мы покупаем в магазине: http://b23.ru/sasc

Пластиковая посуда опасна: http://b23.ru/sasn

СКОВОРОДКОЙ ПО ПЕЧЕНИ: http://b23.ru/sask

Соки. Что такое 100% сок: http://b23.ru/sasp

Сыроедческая монодиета: http://b23.ru/sasy

Что думают в Израиле о пластиковых бутылках: http://b23.ru/sasv

Чудо голодания: http://b23.ru/sasa
Микола Гарєєв П'ятниця, 19:32, 19.02.10
Пане Гарібальді !
Я щось не зрозумів: яким чином назву групи Ви узгоджуєте з інформацією, яку надаєте для роздумів членами групи?
Чи може Ви пропонуєте суспільству давити на владу шляхом прилюдного поїдання ними нездорової їжі ?
А може назву групи Ви десь підслухали, але її сутності до цього часу не усвідомили.
[email protected]
Зінченко Віктор Понеділок, 00:43, 01.03.10
Шановний Микола Гарєєв, відповідаю на Ваше запитання. Назва цієї групи означає, що її мета встановити контроль народу над державою,тобто над суспільно-політичними процесами в державі, над владою. Влада дуже великою кількістю різноманітних шляхів попирає наші права і свободи. В тому числі вона попирає наші найголовніші прав - на здоров’я і навіть на саме житт:, наприклад, ведучи політику діяльності або бездіяльності, корупції, внаслідок якою нас отруюють алкоголем, цигарками, неякісними продуктами харчування, підробленими або не потрібними ліками, зайвими медичними послугами; шкодять нашому здоров’ю в результаті продажу громадянам неякісних непродовольчих товарів та багато ін. І народ від незнання, неусвідомлення проблеми, від відсутності виходу страждає від цього і не може захистити свої права. Тобто, не він контролює державну владу в тому числі і в цьому питанні, а вона контролює його, наживаючись на громадянах країни. Тому з допомогою літературних підборок з Інтернету я займаюсь просвітницькою діяльністю з метою виправити це становище.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети