Обговорення → Перегляд теми

Питання № 2. Оплата комунальних послуг Видалити тему

Невідомий користувач Субота, 20:38, 31.10.09
Доброго дня!

Потрібна юридична консультація із такого питання. Чи маю я право не платити за опалення, якщо температура у квартирі не відповідає нормам. Які ці норми і де можна ознайомитися із нормативно0правовими актами, що регулюють мою проблему? У разі судового позову зі сторони постачальника опалення які документи я мушу підготувати для суду?
Василий Сидоров Вівторок, 13:38, 24.11.09
Юнаку 20 років. Навчається на першому курсі технічного училища на контрактній основі. В 2009 році померає батько, а згодом в жовтні у автокатострофі загінула мати. Залишився з старенькою бабусею та молодшим братом. Чи можливо юнака перести на бюджет і які пільги може мати цей юнак? ( Директор училища відмовив у переводі на бюджет в зв язку з відсутністю підстав).
Павло Полуботок Четвер, 12:19, 03.12.09
2Поборник
Не платити Ви не можете.А от зменшити плату можна наступним чином.
1.Запрошення працівника ЖЕКу до Вашого житла на замір температури.
2.Працівник ЖЕКу повинен скласти на місці акт із зазанченням температури
3.Перерхувати відповідно до наявної температури плату.
Порада-організуйте ОСББ та перейдіть на автономне опалення.У нас так вже років 5 і все нормально.

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=630-2005-%EF

Документацію треба подавати ту ж саму,що я вказав
заява Споживача
"Акт обстеження"

Правила вимірювання температури
Температура повітря визначається термометрами (ртутними, спиртовими й електричними та термографами в градусах за шкалою Цельсія.
Середня температура приміщення визначається на рівні зросту людини (1,5 м від підлоги) у п'яти точках: одна з них знаходиться в центрі приміщення, а інші чотири — в його кутах. Після проведення вимірювань визначають середню арифметичну величину, яка і є показником середньої температури. Дослідження повторюють через 10—15 хв.
Величину перепаду температури по горизонталі одержують шляхом визначення різниці температур у трьох точках: на
відстані 0,5 м від зовнішньої стіни, в центрі приміщення та на відстані 0,5 м від внутрішньої стіни.
Величина перепаду температури по вертикалі характеризується різницею в показниках термометрів, які розташовані відповідно на відстані 10 см від підлоги, 1,5 м від підлоги та 10 см від стелі.
Добовий перепад температур визначається шляхом зіставлення показників денної та нічної температур.
Оптимальними у більшості приміщень слід вважати: середню температуру в приміщенні в межах 18— 22 °С, перепади температури по горизонталі та вертикалі — до 2—З °С, добовий перепад — до 2 °С (при використанні центрального опалення) та до 5 °С (у разі застосування місцевого опалення).
Павло Полуботок Четвер, 12:38, 03.12.09
2Сидоров
Особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються, крім повного державного забезпечення виплачується стипендія в розмірі, який на 50 відсотків перевищує розмір стипендії у відповідному навчальному закладі, а також виплачується 100 відсотків заробітної плати, яка нарахована в період виробничого навчання та виробничої практики.

Це максимум.Переведення можливе за умови-успішного навчання та наявності місць
Артем Атепалихін П'ятниця, 12:21, 04.12.09
Киевские власти опубликовали в газете "Хрещатик" новые коммунальные тарифы, которые начнут действовать в столице с 1 января 2010 года.

Тариф на отопление установлен на уровне, который действует с 1 октября с.г. и составляет 1,6 гривен за 1 кв. м отопительной площади помещения в месяц.

На уровне октября также остались тарифы на горячую воду и водоотвод. Для помещений, оборудованных счетчиками, тариф установлен в размере 10,05 гривен за кубометр (8,80 грн. за снабжение и 1,25 гривен за водоотвод), для помещений без счетчиков - 35,18 гривен на 1 человека в месяц.

Тариф на холодную воду и водоотвод также останется неизменным - 2,87 гривен за 1 кубометр для помещений со счетчиками и 15,78 гривен на 1 человека в месяц при отсутствии счетчика.

Срок действия тарифов на обслуживание домов и придомовых территорий для каждого дома (введенные с августа 2009 года) продлен до марта 2010 года.

Указанные тарифы закреплены в распоряжениях:

- № 1332 "Об установлении и согласовании тарифов на коммунальные услуги по централизованному снабжению холодной воды и водоотводу холодной и горячей воды для населения";

- № 1333 "Об утверждении тарифов на тепловую энергию, установление и согласование тарифов на коммунальные услуги по централизованному отоплению и снабжению горячей воды для населения";

- № 1335 "Об увеличении срока действия распоряжений исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) от 31.08.2009 № 978, № 979" и № 1334 "О согласовании тарифов на услуги по содержанию домов и сооружений и придомовых территорий".
Георгій Джулакідзе Неділя, 04:20, 01.08.10
майже рік назад помер батько,і за зиму несплачена за опалювання.І його заборгованість хочуть перекласти на мене і хто зарееструван на ціей квартири.Я ім кажу ануліруйте цій борг у фонд міру.А я інвалід 2групи,пенсія 607грн.Чи правомірни іхні бажання?На цю зиму відрізався від опалювання.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети