Обговорення → Перегляд теми

Ющенко: Це не моє — гратися в популізм Видалити тему

Тарас Токар Субота, 17:59, 07.11.09
«Те, що дуже часто відбувається в нинішньому парламенті, — це система, яка породжує безвідповідальність і колосальний популізм», - сказав в інтерв’ю газеті «Сільські вісті» Президент України Віктор Ющенко.

Він нагадав, що в контексті реформи 2004 року у Президента залишилося хіба що право вето, якщо закон не відповідає Конституції або іншим законам. «Цим я користуюся. І нині мені мало хто може докоряти, що це право не реалізую. Реалізую. Навіть є такі, хто твердить, що роблю цього забагато. Але я можу відстоювати кожне своє вето. Ясна річ, часто-густо це непопулярні вето, але це не моє — гратися в популізм», - наголосив Ющенко.

Він також закликав людей не вірити популістичній політиці. «Звісно, легко загорнути все в найбарвистіші «фантики». Тому знову апелюватиму до нації. Хочу бачити її відповідальнішою. Не такою, що опускає руки. Держава - це найкращий спосіб захистити свої національні інтереси», - підкреслив Президент.

«У нас досі більшість вірить картинкам, піарам, підсолодженій політиці. Але це треба пережити. Для того, щоб популізм раз і назавжди отримав по руках, може, й треба усім нам помучитися чергових п’ять років у цьому популізмі. Якщо нездатні розпізнавати популізм - значить, приречені жити з ним», - зауважив Ющенко.

http://nashvybir.com.ua/news.asp?artid=114
Невідомий користувач Субота, 18:32, 07.11.09
"У нас досі більшість вірить картинкам, піарам, підсолодженій політиці. Але це треба пережити." - Таки да. Дасть Бог, переживемо!
Тарас Токар Субота, 22:10, 07.11.09
Це точно.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети