Обговорення → Перегляд теми

Давидович: Я вірю у перемогу Ющенка Видалити тему

Тарас Токар Вівторок, 12:06, 10.11.09
Ярослав Давидович, екс-голова ЦВК, в інтерв’ю «Главреду» заявив, що вірить у перемогу Ющенка на президентських виборах. «Днями буде презентовано програму Віктора Андрійовича. Я думаю, що у Ющенка ще є потенційні можливості показати все, що зроблено в державі», - сказав Давидович.
Він підкреслив, що за часи президентства Ющенка «країна себе відчула нацією». На переконання Давидовича, Президент багато зробив для України – це відстоювання свободи слова, української державності, послідовна ідеологія. Саме це має стати запорукою його перемоги.
Водночас Давидович додав, що «сьогодні у нас матеріальний прагматизм перемагає ідеологію. Мені ж особисто здається, що ідеологічна лінія має бути поставлена вище».
«Згадайте, скільки критики було навколо українського Лувру – гроші витрачаються, експонати позвозили невідомо для чого... А мине декілька десятків років і всі скажуть, що Україна має історію. Так само із Батурином, так само із відродженням мови і демократичних свобод».

http://nashvybir.com.ua/news.asp?artid=125
Генерал Очевидность Вівторок, 16:06, 10.11.09
Заспамил все новости со своим Ющером)) Ну не наберёт он больше положенных 3%, не наберёт)))
Тарас Токар Четвер, 13:31, 12.11.09
Час покаже ;)
Василь Бабич Четвер, 19:46, 12.11.09
Ну набере він 6, може навіть 7%... Ну і ЩО З ТОГО?
Василь Бабич Четвер, 19:48, 12.11.09
Так само із Батурином, так само із ВІДРОДЖЕННЯМ МОВИ
====================
Просвіть, це про що? де і як? Бо у мене інші дані...
Невідомий користувач Неділя, 19:09, 15.11.09
А ось питання так і залишається: Чому "Я вірю у перемогу Ющенка". Бо просто хочу так вважати? Нема конкретики.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети