Обговорення → Перегляд теми

Ющенко: Ми можемо повернутися в колонію – або піти у Європу Видалити тему

Тарас Токар Субота, 20:44, 21.11.09
Виступаючи перед людьми під час поїздки до Черкаської області, Віктор Ющенко наголосив, що наслідки Майдану сьогодні ще не оцінені у повній мірі. «Я глибоко переконаний в тому, що те, що ми почали робити на Майдані, було вирішальним для нашого нинішнього часу», - наголосив Президент.

Він також підкреслив, що Україна сьогодні знову стоїть перед вибором. На думку Ющенка, «ми можемо повернутися в колонію і нам будуть плескати. Це можна зробити за покаяння, в одну ніч, і ми будемо у «вчора». Ця політика набагато легша».

Водночас він наголосив, що «п’ять років, як політик і як Президент я хочу привести цю націю іншою дорогою – дорогою в Європу. Туди, де завжди були свобода, демократія, верховенство права». «Це єдина дорога у майбутнє», - відзначив Ющенко.
Невідомий користувач Субота, 23:45, 21.11.09
Ющенко має рацію, бо з деякими політиками точно шо буде "вперед у минуле"
Известный комик Путин Вова

Про галстук тупо пошутил,

Про Ющенко ввернул два слова

-Зал в опупении застыл.
Тимоха подмахнула хаму,

Хихикнув томно для красы,

Что ради ужина с паханом

И галстук снимет – и трусы!

Семён Битый
Олеся Наумовська Вівторок, 16:09, 24.11.09
І, на жаль, його слова правдиві.
Богдана . Вівторок, 14:41, 12.01.10
Краще через терни але до зірок!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети