Обговорення → Перегляд теми

Боротьба з ати- українськими настроями в Інтернеті, УВО Видалити тему

Невідомий користувач П'ятниця, 14:00, 01.01.10
Дорогі друзі маю бажання розповісти вам про Український Віртуальний Опір .
Опір він не є партія , а віртуальне об’єднання людей різних політичних сил, та симпатій.
В це об’єднання входять люди яким не байдуже майбутнє України. Всі члени спротиву об’єднані одною цілю покінчити з ати-українськими виступами в Інтернеті , ми використовуємо різні методи боротьби і віримо в перемогу. УВО це цілком демократична організація. Всі рішення приймають члени спільноти, і вони самі вирішають всі дії опору в Інтернеті. Звичайно друже УВО має керівництво організації, тільки це не є в прямому розумінні слова керівники, це ініціативна група людей які координують дії спротиву. Керівництво УВО має назву координаційна рада, ініціативна група спротиву слідкує за виконанням поставленого завдання , виконує роль слуги. Останні обговорення всієї спільноти УВО, доручило Координаційній раді взяти під контроль деякі сайти Української мережі Інтернету. Та друже спротив молодий він тільки росте і ми поки не в стані контролювати всю мережу Інтернету тому було прийняте рішення долучити до спротиву патріотів з інших політичних сайтів.
Друже приєднуйся до УВО, і ми переможемо. Слава Україні !!!
Невідомий користувач П'ятниця, 14:25, 01.01.10
преєднатися мажна тут прошу http://uvo.cv.ua
Невідомий користувач П'ятниця, 14:29, 01.01.10
Абревіатура УВО в мене особисто асоціюється виключно з Українською Військовою Організацією під проводом Євгена Коновальця.
Роман Лінник Субота, 17:43, 09.01.10
Давно пора! До мене на сайт якесь чмо зайшло і такі матюки лишив що мама не горюй бо йому не сподобалось що в мене на сайті є пісні про Бандеру.
Ната ккккккккккккк Вівторок, 02:24, 20.04.10
+100%
Максим Сповідник Середа, 02:57, 28.07.10
а чому група УФО закрита?
Максим Сповідник Середа, 03:00, 28.07.10
і взагалі при переході на вашу зсилку недосвідченосу користувачеві тяжко щось *видумати* щоб до вас приєднатися...напишіть тоді пліз що ваша група для досвідчених програмістів чи задропів інтернету

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети