Ідеї → Введення електронного документообігу

Середа, 23:25, 15.04.09
Сергій Пішковцій
Ідею підтримують: 17
Спрощує життя як владі, так і підприємництву. Необхідна початкова технічна база для забезпечення функціонування цього методу - комп"ютери, програми і т.д.
Поряд з цим - введення можливості електронного підпису та керування і оплати рахунків через інтернет без посередників.

Коментарі

поддерживаю!
Пергеляньте Закон України "Про електронний документообіг" та "Електронний цифровий підпис" (здається, 2003 рік)
На законодавчому рівні це вже встановлено. Правда, не знаю з чиєю допомогою вони склададись. Якщо не помиляюсь, перший закон подав Янукович:)
На мою думку, законодавчо треба трішки вдосконалити, але вже з залученням провідних ІТ спеціалістів. А на рахунок початкової технічної бази...Я вас прошу. Практикуюсь зараз в одному державному органі, не останню скрипку в наповненні бюджету грає. Зараз документи там друкують на зворотній стороні документів з архіву. Деякі відділи купують папір за власний кошт. Дзвінки по робочих питаннях здійснюють з власних мобільних. А ви кажете, технічна база...
Проблема этого вопроса толко в одном - ученик первого класса иногда лучше шарит нежели чиновник первого ранга! Поэтому вопрос только во времени...
Это очень удобно!
Невідомий користувач 02:17
0
Все стоїть через відсутність єдиного стандарту - так мені пояснили, не знаю чи правда..

Не зовсім згоден, що сьогодніщшній владі це спростить життя, скоріше навпаки.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.