Ідеї → Легітимність податків.

Субота, 16:13, 10.04.10
Арс вон Креаст
Ідею підтримують: 4
З кущів вискакує мужик з ножем і вимагає заплатити йому за те, що, по його словам, він на свій розсуд витратить ці кошти на облаштування нашого життя. Абсурд?

Коментарі

Не абсурд, а загальноприйнята практика. Краще годувати свого мужика з ножем (не обов'язково грабіжника - можна і охоронця), ніж кожного разу ризикувати отримати ножа від нового визискувача.
Арс вон Креаст 02:50
Насправді мужик бере сам не питаючи, спробуйте не погодуйте. А щодо визискувачів, так зараз ХХІ століття, вигідніше купити ніж відвойувати.
Павло Славинський 10:28
В Україні десь 50% не дає - тіньова економіка. І що?
А про ХХІ століття - так це я вже чув. Про ХХ століття. Від Центральної Ради. Спробуйте пояснити, що купувати вигідніше:
- талібам
- Росії
- сомалійським піратам
А потім зрозумійте врешті-решт, що в різних людей і груп різні можливості. Комусь дійсно купувати вигідніше, комусь ні. За 5 років ситуація навколо може кардинально змінитися, і що тоді?
Арс вон Креаст 02:55
Тіньова економіка -- це звичайна економіка, яка від тупості і недалекоглядності викинута за межі закону.
Абсурд. Платити треба не мужику з кущів, а своєму тілоохоронцю, за захист від мужиків з кущів, і тим, з ким ви заключили угоду і контролюєте її виконання. В даному випадку - це не україська влада...
Арс вон Креаст 02:54
Отож. Це приватна охоронна організація, яка зможе повністю замінити бездарну міліцію.
Мужик з кущів до податків ніякого відношення не має.
Дмитро Сінченко 13:50
Рівно, як і нинішня податкова система...
гадаю тут більше "теорія держави та права" допоможе, ніж цей сайт.
суспільство наймає державний апарат собі на службу і оплачує його роботу податками.
який той апарат, як справляється та як податки збирає питання вже інше. і не платити податки але мати державу неможливо майже ніколи.
Найлегітимніший податок, це податок на шкоду заподіяну повітрю, воді, грунту, а також духовному здров'ю людей і здоров'ю вського живого.
Саме цим податком слід замінити сьогоднішній податок на дохід.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.