Ідеї → Скасувати олігархію, як соціальний прошарок

Понеділок, 02:49, 19.04.10
СУП Інтернет
Ідею підтримують: 14
Скасувати олігархію, як соціальний прошарок. Потрібно ввезти величезний податок, навіть до 95% для тих хто заробляє десятки й сотні мільйонів гривень і більше. Встановити умовний поріг олігірхії, наприклад 100 мільйонів гривень. Всім олігархам які незгодні - вища міра покарання, олігархію оголосити злочином проти людства й проти українства...

Коментарі

+4
Утопія
Роман Інкоґніто 04:03
Назад до боротьби із коркулями...
Юрій Сугак 04:23
олігархи аж ніяк не куркулі.
Сєргєй Днєпровєц 16:15
Marian Kozbur
Утопія

Так , це утопія доки ці самі олігархи стоять у влади
нажаль не вийде за допомогою законів таке зробити, але цілком можливо примусити багатих ділитися, а хоча б і податком на розкіш.
Радикально. І хто ж бюуде приймати такі закони? - Олігархи?
Закон прийме наш автомат))
Raúl Guerrero 22:46
Підтримую цілком!
Василь Мельничук 15:21
Гральний автомат7
СУП Інтернет 23:52
а Ви такий розумник))
Я теж за, та що із цього? "Болтать - не мешки ворочать"...
СУП Інтернет 22:10
Як кажуть "спершу було Слово"
Може ліквідувати, а не скасувати?)
СУП Інтернет 22:10
Я це й мав на увазі))
Цікаво, але це не реально, практично, адже як ви будите знати хто скільки заробляє, не все так просто...Якби по простому пояснити, розумієте існують такі поняття як "витрати", "доходи", і "прибуток". З цими речами бухгалтерія може творити чудеса... Є маса прикладів де підприємства (компанії) є збитковими документально, а фактично процвітають) Тобто в підприємства одні витрати... з чого вираховувати податок?!
СУП Інтернет 22:46
А податкова навіщо
Володимир Шелега 19:53
Друже, на особистому досвіді знаю як працює наша податкова...Тому це риторичне питання! І взагалі я ж написав, що якби вона працювала чесно (податкова), то можна все одно зробити так, щоб доходів не було, а одні витрати і тоді інспекція безсила!
Маразм крепчает
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.