Ідеї → Реформа у системі влади: Розділити чиновників і бізнесменів!

Ідею підтримують: 9
Пропоную видати Закон, яки чітко розділяє функції чиновників і бізнесменів у системі влади, що унеможливить брати хабарі. Також пропоную зробити спільні тюрми для всіх, ліквідувати віп-тюрми для вельмож, судити усіх одним законом. Судова система мє вирішувати лише "винен" чи "не винен", а призначати міру покарання - Закон.
Загалом, для прикладу пропоную брати антикорупційну політику Білорусі. Якщо там і немає опозиції, зате там на вулицях чисто, автоінспектори не беруть хабарі, а прості білоруси мають нормальні зарплати і соціальні гарантії.

Коментарі

Откуда вы знаете как там в Белорусии.Когда был СССР тоже всем говорили что всё хорошо.
Но насчёт остального согласен,с корупцыей бороться необходимо!
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера" 04:05
У меня много знакомых оттуда.)
Юрій Бородатий 14:06
Захаре, при оподаткуванні шкоди від діяльності/бездіяльності, участь промисловців у владі буде дуже потрібна і корисна. Ви ніколи про це не думали? (запрошую на обговорення на сторінку з цією ідеєю - оподаткування шкоди:)
За вступ до вишу МВС від 5 до 10 тисяч доларів званья в СБУ з старшого лейтенанта до капітана 15 тис.И як будем боротись.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.