Ідеї → Вишиванку в подарунок

Субота, 19:26, 22.05.10
Ольга Киянка
Ідею підтримують: 19
Вишиванка - гарний подарунок для наших рідних, друзів, колег. Звісно, найкраще - вишивати самим для найдорожчих людей. А купити вишиванки можна, починаючи з 200 грн. - принаймні в Києві на розкладках бувають досить хороші.
А також, хто може, непогано б дарувати вишиванки в дитячі інтернати та под. Даруймо рідне, примножуймо український простір!

Коментарі

Звичайно, вишиванка - чудовий подарунок, особливо тому, хто її немає.
Діти і жінки завжди радіють подарункам, чоловіки - недуже. Чому? Та тому, що чоловік живе, запам'ятовує не стільки емоціями, скільки логікою.
Чоловік думає: "от подарунок мені дали (ніби я сам собі не міг купити) і тепер треба виясняти, коли у них день народження, що їм купувати і тд".
Тому, найкраще дарити вишиванку дітям. На другім місці дами (якщо знаєш уподобання, розмір і тд). Чоловікам дарити вишиванку якось недоречно (на мій погляд). Але якщо кохана дружина, дочка, дівчина, то чому б і ні?
Юрій Залізняк 22:44
а мені було б приємно
Ольга Киянка 00:08
:) І мені, хоча вже маю
Юрій Бородатий 00:18
(:Мабудь Юрій Залізняк ще дитина (душею), а Ольга Киянка - жінка, тому Вам обом і приємоно отримувати подарунки:)
Ольга Киянка 01:35
Ну, моєму чоловікові теж буде приємно, коли я йому сорочку довишиваю :) Як на мене, і дарувати, і отримувати подарунки приємно, принаймні, між хорошими людьми
Юрій Бородатий 12:48
Ще добре було б подумати, як "модернізувати" вишиванку. Признайтеся чесно, вишиванку менш практична, ніж звичайна сорочка. Майже обов'язковий, білий колір полотна вишиванки є самим непрактичним (швидко маститься), а нитки вишиваного візерунку линяють від пральних порошків, гарячої води і швидко рвуться. Отже треба щось придумати, щоб вишиванка стала не лише одягом вихідного дня.
Чур мені першому даруєте! =)
Юрій Бородатий 15:04
А Ви, Олександре, хороша людина? Тоді Ольга Вам подарує сорочку, як "довишиває". А Ви після цього:
1. Подякуєте.
2. Спитаєте її адресу.
3. Дізнаєтесь, коли у неї день народження.
4. Вишиєте/купите сорочку згідно її, Ольги, розміру/смаку.
5. Подаруєте.
6. Поясните чоловіку Ольги, що Ви всього лиш "хороша людина":)
Ольга Киянка 21:24
Якщо серйозно, то вишита сорочка близькій людині - дуже енергетична, навіть якщо не використовуються смислові візерунки (або використовуються зі зразку, не знаючи, що, власне, значать). Коли жінка вишиє сорочку для чоловіка (особливо мати та дружина), - це найсильніший оберіг, і тут навіть не обов"язково вдаватися в тонкі матерії :) - просто жінка вкладає свою любов у кожен стібок, а їх дуже багато :).
Тому бажаю Олександрові, Юрієві, та всім іншим чоловікам завоювати таку любов їм судженої жінки, щоб вона, сучасна та востребувана не лише в родині, захотіла та змогла вишити любов"ю такий найсильніший оберіг для них.
Юрій Бородатий 21:40
Уявіть Ольго, колись жінки сіяли лен, доглядали його, збирали, терли, пряли пряжу (чи ткали нитки - як правильно?), робили тканину, мочили і відбілювали її на Сонці, вишивали (технологію фарбування ниток упускаю) - оце були обереги! А що сьогодні? Китайська синтетична сорочка з вишиванкою зробленою з допомогою автомата...
Ольга Киянка 22:29
Юрію, чому такий песимізм? Можна на базарі купити домотканну натуральну тканину, нитки, та руцями, руцями :)
Юрій Бородатий 16:22
Не мужицька це справа. Особливо сьогодні, коли для України потрібно робити щось дієвіше ніж вишивання сорочки. В такій сорочці можна десь піти в неділю чи св'ято. А на роботу йдемо в чомусь практичнішому...
Але дарувати вишивану сорочку, це щось. Це крутіше дерев'яних черевиків у Голандії чи німецьких шортів :)
Ольга Киянка 16:52
Тю, а хто ж писав, що хай чоловіки вишивають? :) Хоча он о.Блажейовський на песії такі гірні вишиває :)
Я б сказала, що у вишиванці, особливо зараз, ходять не лише на свята, а й на якісь значимі та знакові події не обов"зково святкового характеру...
+5
Согласен! Это хороший подарок! ))
Так і робимо:)))
взяв за звичку щороку купувати нову вишиванку і дарувати її або собі, або близьким...)))))
Ольга Киянка 17:48
Круто :)
Юрій Бородатий 12:50
А в мене нема вишиванки. На жаль.
Ольга Киянка 22:38
Значить, у Вас може бути попереду задоволення вибрати :) Ми завтра на Узвозі на День Києва вибиратимемо :) Я вже кілька днів це смакую :)
у мене три вишиванки. всі вишила мама. якщо буде можливість - звичайно б подарував чи отримав би в подарунок вишиванку.однак свої вже всі одягав і якщо подарую то буде секонд хенд
Підтримую.+++
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.