Ідеї → Зробити людей щасливими й заможними

Понеділок, 04:05, 07.06.10
Віктор Ткаченко
Ідею підтримують: 12
Щоб досягти результату, требе невпинно працювати й доносити до людей свою світоглядну ідею. Що я і роблю щоденно своєю публіцистикою та іншою літературною чи публічною діяльністю

Коментарі

Підтримую. Що думаєте про оподаткування шкоди і заміщення податком на шкоду податку на дохід? Дякую.
Віктор Ткаченко 12:56
Не зовсім зрозумів Вашу думку, але висловлю свою. Ось усі можновладці подають декларації про свої доходи. Я проти такого підходу. Треба подавати декларацію про кошти, на які придбано статки - будинки, машини, "захмарні" коштовності тощо. Тобто де взяла така людина кошти, щоб придбати це все. Отоді й буде все ясно про таку людину. На Заході перш ніж допустити до влади того чи того претендента, "просвічують" у такий спосіб усіх. Та й можновладців піддають "рентгену" регулярно, коли бачать, що така людина живе не статки, отримані законним шляхом...
Віктор Ткаченко 13:00
Перепрошую - вкралася помилка. Треба читати: "коли є підозра, що людина живе на статки, отримані незаконним способом"
Юрій Бородатий 02:32
Тобто, Ви закриваєте очі на те, зароблені статки шкідництвом чи добротворністю? Головне для Вас - щоб не барали хабарі, але хабар - шкідництво, і його треба лікувати страхом і грошима, а не складанням брехливих декларіцій чиновниками.
Віктор Ткаченко 04:37
Справа ж не в тому, чи закриваю я особисто очі, а в іншому. У такий спосіб стає зрозуміло - статки зароблені чесно, чи злочинним, шахрайським шляхом.
Юрій Бородатий 10:41
Тобто, склав брехливу декларацію і відразу "став" чесним?
Адже хто ті декларації пише і перевіряє?
Е ні, тут Ви недостатньо попрацювали...:)
Віктор Ткаченко 11:44
Ну, чому ж. Уявімо собі, Ви придбали мерседес за 200 тис. баксів, і тут виникає одразу ж питання - де взяли кошти, коли ви державний слуюбовець. Далі йде первірка ваших рахунків у банку - і понеслось-закрутилося... Так діють за кордоном, так згодом буде і в нас, коли бандюковичів здолаємо... :)
Юрій Бородатий 03:16
Пане Вікторе, ми їх НІКОЛИ не здолаємо, якщо не будемо відрізняти користі від шкоди, добра від зла, правди від кривди...
У Вашої ідеї є одна дуже важлива вада - у центрі уваги знову гроші (віртуальні цінності), а не людина, добро, тобто етичні цінності...
Отже на "новий і праведний закон" вона не тягне... шкода.
Віктор Ткаченко 03:35
Ще й як здолаємо!
Юрій Бородатий 22:00
Щоб зробити українців заможними, достатньо щоб їх не обкрадали.

А от з щастям буде важко. "Щасливою" людина може себе відчувати не маючи пам'яті (спогадів), не бачучи нічого навколо (сліпа, глуха), і яка не здатна передбачати (без логіки). Якщо Ви хочете зробити таких людей "нещасними" - я з Вами!
Віктор Ткаченко
правильно робиш, повністю підтримую, працюй надалі в такому дусі!
Юрій Бородатий 10:43
"Правільнай дарогай ідьотє таваріщі!" (І.В.Сталін)))
Віктор Ткаченко 11:46
"Вєрной дорогой ідьотє, товаріщі!" В. Ульянов(Лєнін). "Класиків" треба знати... :)
Юрій Бородатий 03:19
А хіба Сталін не "черпав"?
Дивно, я все життя думав, що то Сталін казав...
Там ще далі було: "...жить стало лєгчє, жить стало вєсєлєй..." - мабуть дійсно класиків недостатньо вчив... а може то і добре?:)
Віктор Ткаченко 03:29
Це він сказав після Голодомору
Як тільки почнете роботу по тому, щоб зробити людей щасливими, вона Вас зненавидять. Бо у кожного - своє щастя
Віктор Ткаченко 23:20
Шановний, я все своє свідоме життя працюю на цю ідею і ще ніхто мене за це не зненавидів...
Юрій Бородатий 10:44
Віктор має рацію - робіть іншим те, що хочете собі.
Василь Мельничук 13:44
Железной рукой загоним человечество к счастью!
Віктор Ткаченко 14:17
Нам не треба "жєлєзной рукі". Нам потрібно привести до влади демократичним шляхом українців-патріотів, а вічно вчорашніх викинути на смітник історії... Як це зробити, є один цивілізований шлях - демократичні вибори.
Володимир Воля 11:37
Якщо все своє життя робили теє, і Вас ще ніхто не зненавидів за те, що намагалися їх зробити щасливими, то в чому саме Ви намагалися їх зробити щасливими? можу припустити, що то були ситуативні випадки, коли людина отримувала задовловення від спілкування з Вами особисто. Я ж говорив не про міжособистісне спілкування, а про масштаби групп, великих груп і спільнот. У кожного своє розуміння щастя, дуже часто специфічно-ірраціональне, як і сама душа людська, яка побувала в процесі соціалізації.
Віктор Ткаченко 14:25
Університет, науковий інститут, студенти, тривалі експедиції в Прикарпатті, Закарпатті, на Донбасі, перебування й причетність до створення партії (ПДВУ, НДП, робота в сатиричному журналі, фейлетони, памфлети, сатирески та інше, врешті-решт Майдан - і спілкування з людьми постійно - цього хіба замало?
Юрій Бородатий 03:24
Віктор Ткаченко 11:17
...є один цивілізований шлях - демократичні вибори.
----------
боюсь, що одні, самі по собі демократичні вибори нічого не дадуть - просвіта потрібна...

Віктор Ткаченко 20:20
Шановний, я все своє свідоме життя працюю на цю ідею і ще ніхто мене за це не зненавидів...
---------
навіть комуністи?:)
Віктор Ткаченко 03:32
Як це не дивно, таких не знаю. Навіть Валерій Солдатенко (той, що очолює тепер Інститут пам'яті і мій земляк) нічого не казав про мене поганого... :)
Загалом вплив на людей, з якими я спілкуюся й спілкувався - дає ф дав свої позитивні результати... Я гордий уже тим, що мене знають тисячі й тисячі людей, до яких я був причетний і якимось чином мав на них вплив, що не стерся із часом...
згідний!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.