Ідеї → Молодь допомагає громадянам дотримуватись чинного законодавства про заборону паління та алкоголізму в громадських місцях, 50% штрафів з порушників виділяються на соціальні молдіжні проекти!

Середа, 16:59, 07.07.10
Руслан Синельников
Ідею підтримують: 10
Думаю, з короткого змісту все зрозуміло...
Ми мотивуємо громадян грошима - не труїти себе, ті ж що труяться - платять нам внески на боротьбу з цим злом.

Залишається дрібниця - домовитись з президентом, радою, урядом і податковою про таку співпрацю. А там всі за одного і всі свої:)

Панове, допоможіть молоді вижити!
У вас буде і пошана, і здорова нація, і нормальна країна.

Слабо?

Коментарі

молдіжні = молодіжні
Нажаль в ідеях немає функції редагування і видалення, адміни - ви де?
Юрій Бородатий 02:58
ми зрозуміли, але Ваша ідея все-таки слабша від оподаткування шкоди і цілковитої заміни податку на дохід податком на шкоду. Визнаєте?
а смысл , если учесть , что примерно 60% тех кто курит и употребляет алкоголь и есть молодежь которой все равно наплевать на всякие проекты
Юрій Бородатий 03:01
не забувайте ще й таке - паління і алкоголізм, це не лише причина, а й наслідок бездуховності! Треба "виривати" не лише вади, але й те, що до них веде - бездуховність.
От цих 60% ми і хочемо зменшити, інноваційним розвитком їхньої свідомості, бажано зменшити до 1-2%.
Підтримую!
Все что касается заработка, на наркотиках, сексе, туда же курении, алкоголе.

Считаю это не правильно. Хотя я трезво смотрю на вещи, и хочу что бы в нашей стране было как можно больше комерции, что бы приводило к повышению качества каких либо услуг.

А молодежные организации(которые действительно грызут проблемы) сейчас хотят заниматься больше, инвестиционной сферой. И везде где есть конкретные куски, где можно заработать.
А решать социальные проблемы с помощью молодежи(ОРГАНИЗОВАННОЙ, И ПОСТОЯННОЙ, а не временным акциями как всегда)это "Ха-ха! "
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.