Ідеї → ответственность за высказывания

Вівторок, 00:19, 12.05.09
Павло Iванiн
Ідею підтримують: 6
Предлагаю все обвинения высказанные на политических ток шоу передавать в суд. Хоть кто-то понесет ответственность - или за преступление или за клевету

Коментарі

-3
Т.е. свободу слова сделать уголовно наказуемой?
Мітрай Лисенко 18:59
почему сразу уголовно, можно административно, наказуемой сделать клевету, не правдивую информацию, обвинение без доказательств -
Павло Iванiн 19:01
Не свободу слову, а свободу трепа!
Олександр Зірвидах 23:57
За слова має бути відповідальність... Якщо дозволяти безвідповідально верзти що завгодно, то буде маса інформації, яка буде шкодити:
а) вихованню нового покоління;
б) спокою в державі (наприклад розкручування конфліктів на рівному місці)
в) економічній безпеці громадян (по телевізору пройшовся матеріал "вот долар дорожчає, купуйте, поки можете, гривня ввалиться - люди побігли створили тим самим штучний ажіотажний попит на доляри... наслідок - гривня впала. Або інфа по телевізору: "скоро подорожчає проїзд у транспорті, чи компослуги чи ще щось..." - люди психологічно призвичаюються до думки, що все має дорожчати і ціни повзуть вгору, бо покупець не відмовляється платити)

(і таке інше)

Відповідальність за слова має бути. АЖ до КАРНОЇ відповідальності (Звісно, в залежності від злоякісності матеріалу).
Двома руками за! Потоки брехні, причому наглої, вже просто дістали. Простий приклад - якщо президент(умовний), говорить одне, а прем"єр чи ГВР - портилежне, то виходить, що ми маємо мінімум одного найвищого посадовця-брехуна. І це нікого не хвилює,і в суд ніхто не подасть, і голосуватимуть за них далі.... А про те, що віщають наші обранці з різних Шустершоу - тут і говорити нічого...Хіба у нас в конституції нема статті зазавідомо неправдиву інформацію? Може пора телеглядачам подавати в суди на екранних брехунів?
Оце був би прикол! Це ж можна публічно розкрутити і за пару міцсяців посадити всю ВР і КМ... :)))
В такому випадку необхідно усі виступи робити не "публічно" а документально - на відіо та блогах :)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.