Ідеї → Про перейменування данорго сайту

Неділя, 11:44, 08/08
Дмитро Клець
Ідею підтримують: 8
Пропоную перейменувати даний сайт на BAZIKO-ляпляпляп.
Просто і ясно. І головне - вичерпно відображає СУТЬ словесного поносу наших політиків, їхньої численної челяді та тутешнііх їхніх послідовників.
А коли дехто все ще сподівається тут ОБГОВОРЮВАТИ СУСПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХНЬОГО ВИРІШЕННЯ, то це треба робити ТАК:
1. Описувати факти і процеси ТИПОВІ, у їхньому ПРИЧИННО-НАСЛІДКОВОМУ ЗВЯЗКУ. І виходити при цьому із КОНКРЕТНОГО ЦІЛІСНОГО ПОЯСНЕННЯ СУСПІЛЬСТВА, ТОГО ТЕКСТУ, ЯКИЙ ВИ НА СЬОГОДНІ ВВАЖАЄТЕ НАЙДОКАЗОВІШИМ.
2. Вказувати ймовірні першопричини наших негараздів.
3. Описувати шляхи й методи МИРНОГО покращення суспільних параметрів, а отже - і нашого життя.
4. ВЧИТИСЯ НА ВЖЕ ГОТОВОМУ ДОСВІДІ - як успішному, так і сумному, на помилках - як своїх, так і чужих.
5. І все це - з ДОКАЗАМИ ПРАВОТИ ДУМКИ, з фактами, статистикою і головне - результатами перевірки даної теорії життєвою практикою.

Коментарі

Це - неформат, який прямо суперечить фундаментальним засадам українського менталітету.
То як ти вважаєш, Едуарде, хай ця ментальність ТАКОЮ і залишається?
Вона такою залишиться незалежно від нашої волі. Щоб змусити українців менше красти та базікати, потрібна надзвичайно сильний примус з боку диктатора типу Петра І.
Юрій Бородатий 09:26
Достатньо просто відмінини недоторканість і завести щодо покарань невідворотність.
Едуарде, а з якого саме грубого примусу особисто ти не крадеш?
Краще створити призи: 1- за асоціальність, 2- за пустопорожні балачки, 3- затятим праффесарам та неукам, а злодіїв відвертих ... до прокурора. Якщо не беруть до розробки, створити оприлюднений народний розгляд в сатиричній манері, з поданням диплому пройдисвіта. Щорічне прилюдне врученння премій та звань додасть більшої соціальної змістовності оцінок. Призиможутьмати форму дулі-булави, з обов"язковим відео вручення чи опрелюднення рішення жюрі з авторитетних публічних діячів з направленням для вручення доброхотам навіть за межами України. Гумор дійова сила.
Дмитро навіщо перейменовувати, краще новий створити для вождиків!
Дмитро Клець 08:11
Добре було б, Христе.
Але для цього треба створити якусь процедуру, яка надійно розмежовувала просто балакунів і людей вдумливіших та серйозніших. А це зробити важко.
Набагато простіше було б ВІДМІНИТИ АНОНІМНІСТЬ і пускати на Політико лише ЗА ДОКУМЕНТАЛЬНИМ ПІДТВЕРДЖЕННЯМ.
Однак власники даного сайту цього не хочуть. Бо анонімність та вседозволеність вони вважають вершиною демократії. Така вже нині освіта....
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.