Ідеї → Давайте уявимо...

Середа, 00:16, 08.09.10
электрик ...
Ідею підтримують: 3
Давайте уявимо, що ми не тут, на Політико, а в Верховній Раді.
Чи зможемо ми до чогось домовитись??
Почнемо з порядку денного.
Які пропозиції??

Коментарі

Заборона комуністичної ідеології і символіки :)
Олександр Равчев 02:42
Фракция либералов политико будет блокировать это решение, поскольку общество не овцы, им не нужно указывать что и как делать.
Віталій Лимар 12:21
Частина правих не підтримає внесення цього рішення до порядку денного, бо існують більш нагальні питання, ніж боротьба з символікою давно зниклого комуністичного утворення.
Славік Шир 23:23
х-ня
(Частковий перепост з аналогічної теми у блозі)

Верховна Рада - це Велика Гра.
Перш за все, коли ми розпочинаємо будь-яку гру, нам потрібно розглянути правила цієї гри, межі дозволеного і відповідальність за порушення.
Тому, прошу розглянути на порядку денному правила гри депутатів у Верховну Раду України.

Перш за все, повинні бути норми поведінки у сесійній залі. За блокування трибуни, за дії що тягнуть за собою саботаж роботи пленарного засідання потрібно запровадити відповідальність. Що це буде? Система штрафів, чи блокування картки депутата на певний термін, з відшкодуванням за рахунок його заробітної плати заподіяної шкоди.
Також ключовим моментом є те, що кожен депутат повинен голосувати за себе. І тільки таким чином. Яку мотивацію можна запровадити? Наприклад, колективної відповідальності. За кожен прийнятий закон, постанову ВРУ, рішення про виділення коштів тощо, несе відповідальність кожен депутат, що натиснув на зелену кнопку. Якщо прийняте рішення було незаконним/помилковим/антиконституційним, або його прийняття спричинило збитки країні, депутати що прийняли це рішення відповідають своїм майном або своєю посадою депутата ВРУ, в залежності від масштабів заподіяних збитків.
Якщо депутат ВРУ у своїй промові вводить в оману присутніх у залі, не маючи підстав і доказів звинувачує колег у скоєнні злочину, то він повинен відповідати за це своїм майном або посадою. Це може бути будь що. Наприклад звинувачення у розкраданні бюджетних коштів опонентів, звинувачення у лобіюванні інтересів певних фінансово-промислових груп, чи бодай поширення чуток про неврожай, або пандемію тощо. Якщо у першому випадку це є наклеп на державного діяча і публічного політика, то у інших - це є поширення інформації що несе загрозу економічній та соціальній стабільності суспільства.
У людей повинна бути впевненість у тому, що з трибуни ВРУ не можуть лунати слова яким не можна вірити, бо за це людина відповідатиме своєю кар'єрою.

Чи згодні користувачі Політико з такою пропозицією?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.