Ідеї → забронити проведення абортів в Україні

Субота, 01:21, 16.05.09
Вужик Вогнепалик
Ідею підтримують: 74
9 квітня 2008р Усеукраїнська громадська організація Доля виступила з заявою про те, що за роки незалежності в Україні було зроблено 30 мільйонів абортів.

На такі ж вражаючі цифри вказує і офіційна статистика здійсненних абортів в Україні: у 1990 році було зроблено 1 млн 19 тис. абортів, у 1992 – 902 тис. абортів; у 1995 – 740 тис. абортів; у 2000 – 434 тис.; у 2001 – 370 тис.; у 2002 – 346 тис.; у 2003 – 316 тис.; у 2004 – 289 тис.; у 2005 – 264 тис.; у 2006 – 230 тис. абортів.

Для порівняння, у Польщі за ці ж роки було зроблено лише 82 тис. 329 абортів, що в 365 разів менше, ніж в Україні.

„Сьогодні в Україні щодня робиться понад 700 абортів”, – повідомляють у Всеукраїнській громадській організації Доля, додаючи при цьому, що аборт – це убивство живої істоти. Незважаючи на це, в Україні його можна зробити навіть на 154 день вагітності.

З огляду на таку тенденцію, а також те, що за роки незалежності з 52 мільйонів українців залишилося лише 46 мільйонів, експерти б'ють тривогу і заявляють про те, що Україна знаходиться на межі демографічної катастрофи.

«Уже через 5 років в Україні емігрантів з Азії, Близького Сходу, Африки може бути більше, ніж етнічних українців. Уже сьогодні Україна страждає від браку робочої сили – заводи не мають молодої зміни, вищі навчальні заклади незабаром будуть битися за кожного абітурієнта. Демографічна криза настільки гостра, що її масштаби загрожують українській державності»

Коментарі

Нас повинно бути 100 м.
Невідомий користувач 22:22
100 метров?:)
Виктория B 21:57
Отличный блог на эту тему здесь:

http://politiko.com.ua/blogpost25084
Юрій Бородатий 12:07
АБОРТ, це не причина, АБОРТ, це наслідок. А причини АБОРТУ різні, так само як і боротьба з цими причинами буває різна (ефективна/неефективна).
Отже для початку потрібно скласти список причин і піднімати ефективність боротьби з ними (причинами абортів).
Сергей Усов 22:06
150 000 000
Виктор Суслов 16:26
Нас будет 7 млрд, весь мир - Россия!
Держава має охороняти право на життя. Вбивцям місце у в'язниці.
Юрій Бородатий 19:43
"Вбивцям місце у в'язниці" - як Ви собі це уявляєте? Лікарів-абортників у в'язниці, жінок-абортованих у в'язниці, чоловіків-паскудників у в'язниці - хто залишеться?
Dhoqx Dhiakp 22:49
Підтримую пана Павла.
Забрати життя у не народженої дитини --- найбільший гріх та злочин.
Юрій Пацкан 23:01
Мені цікаво, хто не згоден і міеусує?
Невідомий користувач 22:22
тот кто уже сделал, что ты типа вину прикрыть свою!
Віталій Степаненко 08:35
Спасибо за то, что вы делаете, просвещая людей о том, что есть грех и преступление. Когда люди говорят об абортах, например, я напоминаю им, что это страшный грех и мерзость….Точка. Но мне, тем не менее, нужен ваш совет относительно некоторых моментов в Божием Законе, и как лучше их исполнять.

Когда я сжигаю быка на алтаре в качестве жертвы, я знаю, что запах этот приятен Господу – Левит 1:9. Проблема в моих соседях. Они уверяют, что этот запах не приятен им. Нужно ли мне их поразить?

Мне бы хотелось продать свою дочь в рабство, как разрешается в Исходе 21:7. В наше время, как вы думаете, какую цену за нее лучше запросить?

Я знаю, что не могу общаться с женщиной, пока не истек срок ее нечистоты после месячных – Левит 15:19-24. Проблема в том – а как об этом узнать? Я пытался спрашивать, но большинство женщин обижаются.

Согласно Левит 25:44 я могу владеть рабами, мужчинами и женщинами, если они были захвачены из соседних народов. Мой друг считает, что имеются в виду русские, но не азербайджанцы. Прав ли он? Могу ли я владеть азербайджанцами?

Мой сосед все время работает в субботу. В Исходе 35:2 ясно сказано, что он должен быть за это убит. Обязан ли я убить его собственноручно?

Левит 21:20 четко указывает, что я не могу приближаться к алтарю Господа, если у меня есть дефекты зрения. Я ношу очки для чтения. Обязательно ли мне иметь стопроцентное зрение, или это можно как-нибудь обойти?

Я знаю, что согласно Левит 11:6-8 прикосновение к коже мертвой свиньи делает меня нечистым, но могу ли я продолжать играть в футбол в перчатках?

У моего дяди есть ферма. Он нарушает Левит 19:19, сажая два вида саженцев на одном поле, точно также поступает его жена, когда носит одежду из разных видов пряжи (смеси хлопка и полиестра). Он также часто проклинает и богохульствует. Обязательны ли все эти хлопоты с собиранием всего города вместе и забиванием их камнями? Можем ли мы просто сжечь их заживо в семейном кругу, как мы должны поступать с теми, кто спал с кем-то из родни жены или мужа?
Юрій Бородатий 19:47
Дяку Вам Віталію. В житті треба слухатись своєї совісті, а не читати те, що було знищено за 3 дні Ісусом ("Старий Завіт").
Наталя Бучкович 20:02
Віталій, це геніально.
Невідомий користувач 03:49
+5
нне. я - "пас". ДЛЯ МЕНЯ ЛИЧНО, осиротевшие и беспризорные дети, находящиеся подчас в руках скоторылых взрослых - будь то в детдомах, на улице, в частных приютах, при опекунах - зрелище куда более ужасающее, чем сам процесс аборта.
Вужик Вогнепалик 04:11
знаєш, є багато таких сімей, що краще б ті діти були в дитбудинку.
Невідомий користувач 05:25
знаю. но это - ещё не лучше. лучше - их "родители" в тюрьме.
Павло Славинський 00:31
Беріть в руки автомата і йдіть до найближчого дитбудинку реалізовувати на практиці свої ідеї про те, що краще смерть, ніж життя там. Тоді хоч буде привід ізолювати вас від суспільства, та й чесніше з вашого боку буде.
Невідомий користувач 14:24
Павел, вы и близко не были ни в детдоме, ни в неблагополучных семьях. Поэтому пубертатные мыслишки об автоматах вас и посещают. Пейте йод.
Невідомий користувач 22:28
Неизвесный пользователь! А убийство ты поддерживаеш? Лутше бы помог тем бездомным хоть чем-то, а не пропагондировал аботрты! Жизнь - это дар Божий, и если ты родился и живёш - это уже счастье - всё остальное лиш обстоятельства! Мало ли примеров когда дедомовцы добивались больших целей, чем их "мажорные" сверстники? Как раз они-то прекрасно понимают цену жизни. Вот только методы самореализации разные у всех!
Олександр Равчев 04:06
Ой, только давайте без религиозного восторга. Не место ему в дебатах. А вы лучше поищите статистику, сколько детдомовцев чего-то добились в жизни, а сколько пошли по наклонной.
Вужик Вогнепалик 04:17
можу тільки сказати, що значна чстина дітей в дитбудинках туди потрапила при живих батьках, які забухали вже далеко після народження дитини, прогнозувати ж такі речі на етапі вагітності - смішно.
Василь Мельничук 01:03
Олександр Равчев, а есть такая статистика?
Юрій Бородатий 19:52
"Олександр Равчев 02:06
Ой, только давайте без религиозного восторга. Не место ему в дебатах. А вы лучше поищите статистику, сколько детдомовцев чего-то добились в жизни, а сколько пошли по наклонной."

Що скажете про Тараса Григоровича Шевченка? Він сирота і в деякому сенсі "детдомавец"!
Так- аборт це аморально, це вбивство. Але перш ніж їх забороняти- треба побудувати та забеспечте кілька сотень, а то і тисяч, нових дитячих будинків по всій Українї, забеспечити дітям можливість влаштувати собі нормальне майбутнє після дит.будинку. Так! Українців має бути 100, 200 мільйонів, навіть ще більше, але вони не повині жити злидарюючи, та щодня проклинаючи свою долю.
Вужик Вогнепалик 13:24
згідний щодо якості дтячих будинків і щодо облаштування життя дітдомівців. не згідний щодо кількості тих установ. В жодній європейській країні такого нема. більш ніж толерантне ставлення до абортів і до дитбудинків є для мене демонстрацією дефектності суспільної моралі і звичаїв. Не може народ, що добровільно вляштовує стільки фактичних вбивств мати Боже благословення.
А може не треба дитячих будинків? а може не варто заводити дітей щоб їх кидати? а може краще проводити навчання щодо безпечного статевого життя? І пояснення відповідальності за нього? ..."отримай задоволення від відповідальності".
Василь Мельничук 01:08
Щезник Попелястий, а що в Україні не вистачає дитбудинків?
А що можуть бути якісь гарантії щодо влаштування свого життя? Це хіба якщо у вас будуть повноваження Бога. Діти які живуть в нормальних сімях мають гарантії щодо влаштування свого життя? Кожен - сам коваль свого щастя! Знаєте таку народну мудрість? А стартові умови в усіх різні. Так було завжди і так буде завжди.
Юрій Бородатий 19:55
Ющенко тут молодець, за нього дітей з українських дитбудинків почали забирати не лише іноземці. На Заході України вже є дефіцит таких дітей (і слава Богу!).
Я повністю проти. Це справа суто особиста. Хай кожен вирішує для себе - брати на душу цей гріх чи ні. заборони нічого не допомагають в цьому питанні - жінки робитимуть аборти у знахарок, підпольних лікарнях в антисанітарії і вмиратимуть - ви цього хочете? просто напросто дайте жінкам нормальне матеріальне становище і вони ніколи не зроблять аборт. проводьте виховні роботи серед молоді про безпечний секс і тп. заборона тут не вихід. точніше це легке вирішення справи, яке насправді нічого не дасть. Але звичайно легше заборонити аборти, ніж забезпечсити жінок нормальної стабільною роботою.
Вужик Вогнепалик 13:52
стопудово згідний з тим що на першому місці має бути просвітня кампанія. її нормальної в нас і не було. але кількість абортів каже ,що в нас в головах у населення щось не так. Підпільні аборти роблять і сьогодні - всі ті хто не хоче щоб про це знали батьки чи родичі. І теж н завжди в офіційних лікарнях.
Вікторіє - а хто на твою думку має дати нормальне матеріальне становище ? нікого іншого крім власного чоловіка і своїх власних рук, цього не дасть. І роботою їх ніхто не буде забезпечувати крім них самих. Людина схильна виправдовувати власні вчинки, які не відповідать власним цінностям, впливом зовнішніх обставин. Така вже є людська психіка. тому завжди будуть згадуватися матеріальні нестатки як виправдання. Питання абортів дуже часто це не питання жінок - а питання чоловіків. Якщо жінка відчує підтримку і відповідальність чоловіка, вона прийме цю дитинку. ТОму хочеться щоб питання абортів не було суто жіночою проблемою, це питання до обидвох, а може й більше саме до чоловіків.
Провокатор 22:27
Так, хай подихають, якщо у знахарок зроблять аборт!!! Це буде їм покарання за вбивство!!!
Дмитро Сінченко 21:18
А ви, пані Вікторія, хочете взяти гріх на душу? Хочете стати вбивцею???
Василь Мельничук 01:13
Вікторія -, це не просто гріх, це злочин вбивства дитини. А що таке нормальні матеріальні умови? В історії людства було колись таке щоб всі мали нормальні економічні умови?
Стосовно "це нічого не дасть": в Латинській Амерці аборти заборонені і там немає демографічних проблем, хоча економічні умови аналогічні нашим. Я думаю це достатній аргумент для заборони.
Юрій Бородатий 19:58
Дивна річ, у багатих сім'ях мало дітей, часто навіть безпліддя через ранні аборти у молодих дівчат. У бідних сім'ях навпаки - купа дітей!
Отже проблема не лише в багатстві. Колись у селах сама бідота була і мали по 10 дітей.
Наталя Леонідівна Березовська 03:03
Так і вбивства дорослих відбуваються підпільно, часто не стерильно, що ж їх легалізувати, бо так не треба буде з ними боротися?
Щоб заборонити аборти треба спочатку вирішити дуже багато соціально-економічних проблем нашого суспільства, наприклад наркоманію та алкоголізм. Проходив практику в прокуратурі, в районі де немає лікаря що проводить аборти - бачив немало справ про позбавлення батьківських прав жінок-наркоманів/алкоголіків, які мають по 8-10 дітей, які народжують кожні 9 місяців, передаючи дітям у спадок купу страшних, невиліковних хвороб, або тяжкі фізичні вади, народжують немаючи можливості зробити аборт, прирікаючи своїх дітей або на нелегку долю дитбудинківця, або на ще страшнішу долю дитини- наркомана.
Вужик Вогнепалик 23:02
Наркоманію і алкоголізм не вдалося здолати ЖОДНІЙ країні. Чи означає це , що ми повинні спокійно толерувати кількість абортів? Якщо в дітей наркоманів і алкоголіків така плачевна ситуація, може соціальна служба якось мала б змінити швидкість виявлення таких проблем не на етапі 8-10 дітей, а раніше?
Василь Мельничук 01:15
Не в тому бачите вихід - таких жінок потрібно стерилізувати.
Наталя Леонідівна Березовська 02:59
Щодо неблагополучних сімей. Часто розповідають, для прикладу, про Бетховена і його хворих батьків Скоріше, це вимисел, але поміркуймо. Так, дійсно, є багато видатних людей, яких би не було, якщо б хтось із їхніх предків вчинив вбивство власних дітей.
Вулик Бессарабский 19:28
запретить заниматься сексом.
Перемогти не змогли, але змогли обмежити і більш-менш взяти під контроль. Соц.служба мала б щось робити, так само як повинна буде виявляти незаконні аборти при їх офіційній забороні.
Невідомий користувач 04:20
+4
Підтримую!!!
Я особисто проти абортів....Діти -це смисл нашого життя.Наше щастя....!!!!
Думаю,великою благодаттю від Бога,є те-що жінка може дати життя маленькій людині.
Ось історія для прикладу....Прийшла одного разу дівчина до лікаря і каже: - мені потрібен аборт, так як не в силі виховувати дитину без батька. Але я не можу зробити аборт, так вже досить пізно і це проти закону!- відповів лікар. - Ні, будь ласка, допоможіть!!!
Лікар думав, думав і сказав: -давайте так, ви народите і я вб"ю її!
Так,як це так лікарю??? - збентежено спитала дівчина. А що це одне й те саме!?
Думаю,більшість робить цю помилку,бо до кінця не усвідомлює своіх вчинків,адже аборт-це вбивство..Задумайтеся...!!!!
Згоден, що діти- це щастя. Згоден, що аборт це- вбивствои і його треба заборонити. Але для цього спочатку треба дуже багато чого змінити в нашій державі, і ще більше в нашому суспільстві.
Василь Мельничук 01:17
Так, але ця робота повинна йти паралельно з забороною абортів.
А давайте запретим выступать за отмену абортов тем кто не усыновил ни одного ребенка? Все вы тут умные запрещать аборты, а что будет с этими детьми вас не волнует. Аборт на ранней стадии намного более гуманный выход чем как минимум 3 искалеченные жизни, ведь ребенок неспроста нежеланный...
Василь Мельничук 01:21
А давайте запретим выступать против запрета абортов тем, кто не китаец и не индус?!
Арс вон Креаст 16:41
Василю, прочитайте ще раз повідомлення Олександра. Ви його не зрозуміли.
Наталя Леонідівна Березовська 02:45
Если мы научимся ценить жизнь, в том числе своих детей, вопрос об усыновлении стоять не должен. Нормальная семья - это родители и дети. Не знаю счастливых родителей после убийства своего родного ребенка.
є така річ як відповідальність. Не готовий ти до відповідальності - не знімай труси. Що якщо б твоя мама подумала що ти небажаний? дитина не є твоєю власністю, щоб ти нею розпоряджався. тебе їй послали як супутника в дорозі життя, наставника, приятеля. по великому рахунку не ти вибираєш дитину, а тебе вибирають як батька. вибач, якщо прозвучало грубо.
Василь Мельничук 01:24
Нормально прозвучало. А то у нас повно батьків, які абсолютно серйозно вважають своїх дітей своєю власністю: чимось типу машини чи телевізора. Ну, а з власністю можна робити все що завгодно. Діти (ЛЮДИ) не можуть бути чиєюсь власністю - це порушеня прав людини!
Вулик Бессарабский 19:34
Вужик Вогнепалик 14:05
хорошие слова. поддерживаю.
+100000000000

Вбивство дитини - великий гріх.
Виктория B 21:56
++++++++++++++++++
совершенно согласна
А життя дитини з відчуттям непотрібності ані батькам ані суспільству це по вашому не гріх?
Вужик Вогнепалик 16:31
аяк тобі відчутя непотрібності суспільству таких батьків?
мені здається - гріх - це знімати труси не маючи відповідальності. Дитина не є власністю, щоб нею розпоряджатися, як непотрібним диском з нецікавою музикою - не сподобалост - то викинув.
Віктор Замай 16:51
Вужик, ви дуже розумні. Я сам кажу майже вашими словами, коли починають скаржитися на відсутність оштів для виховання дитини. Але ви можете надати статистику, скільки дітей було народженно саме по бажанню батьків, а не "так склалося"? Отож ... Скільки вам років (ви ж секретні)? А ладно буде трохи розлого.

Так от:

ви бачили відповідальність підлітків 15-16, особливо дівчат?

ви бачили відповідальність молодих людей у 20-23 (обох статей, особливо студентів)?

ви бачили відповідальність бомжів та інших з цієї ж когорти?

Отже: бути розумним легко у 50-60, трохи важче у 35-40, майже неможливо у 25-30, і на останок ненаучна фантастика відповідальність до 25.

Що до заборони абортів - ні "за" ні "проти", хоча більше "проти" бо заборона лише втаємничує і ніяк не сприяє зменшенню. Інша річ - виховувати, навіть пестувати та вирощувати, суспільну мораль яка заборонить аборти на ментальному рівні. Ще раз кажу законодавчій рівень не зарадить у цьому питанні.
Вужик Вогнепалик 17:38
так, я бачив відповідальність мого брата, який залетів в 17 років, став в позу і свазав "мені пох чи буде весілля и ні, але моя дитина на смітнику валятися не буде" я в один день змінив до нього ставлення кардинально , бо вважав розбещеним хамовитим неробою. Чувак в один день подорослішав років на 20. Зараз вони мають двійко чудових дітей, а брт відкрив три магазини спортивного обладнання. З нуля. без 100 баксів стартового капіталу. наочний приклад прислівя дав Бог дітей - дасть і на дітей.
Игорь Голодницкий 15:45
И как он открыл магазин без 100 баксов?
Вужик Вогнепалик 19:46
позичив - фактично заклав стару "шістку" свого батька. і дуже швидко розгорнувся. від часу, коли я написав цю ідею - малий відкрив магазин в Києві. в заставі зараз все, крім дітей - хата, гараж, машина, але він вигрібає...
Повністю погоджуюсь з думкою, але мені не до вподоби висновок. Я вважаю, іммігранти тут зовсім ні до чого... Начебто, це вони заважають українцям створювати міцні сім'ї та народжувати дітей...
Вужик Вогнепалик 02:37
до абортів українців імігранти не мають жодного відношення, факт. Я процитував заяву Організації Доля - текст подано в лапках. Іміграція - це окреме питання. А що різкий ріст кількості імігрантів є загрозою - це те теж факт. Країна не готова ні ментально ні адміністративно їх якось переварити і адаптувати в суспільство, їм щось запропонувати.. Це проблема не стільки імігрантів скільки України - мати якусь політику в цих питаннях і виділяти на це якісь ресурси. І я не бачу зусиль державної машини в цьому напрямку.
Василь Мельничук 01:47
Умар аль-Украні, іммігранти заважають. Простий приклад: на днях в Києві затримали українця, який вбив ліванця за те, що той трахав його дружину. Результат: українець в тюрмі, сімя зруйнована.
Dhoqx Dhiakp 18:26
Але те саме міг робити українець.
Вулик Бессарабский 19:46
Василь Мельничук 01:47
Умар аль-Украні, іммігранти заважають. Простий приклад: на днях в Києві затримали українця, який вбив ліванця за те, що той трахав його дружину. Результат: українець в тюрмі, сімя зруйнована.

що той трахав його дружину. Видимо она согласилась.
Есть народная мудрость:"Если сука не захочет - кобель не вскочет"
Полностью Вас поддерживаю!
В принципі, ідея непогана...

А от що робити, якщо жінка завагітніла від згвалтування?
Вужик Вогнепалик 13:48
в усіх знаних мені країнах, де питання абортів регулюється державою, враховуються обставини, за яких аборт дозволяється - це і вагітність внаслідок згвалтування, це і медичні передумови (позаматкова вагітність і тд) які несуть пряму загрозу життю жінки. це мусить бути враховано і в нас
Олена Коломієць 16:31
Ага, тобто, аборт за звичайних умов - це безвідпрвідально, вбивство і т.п. а аборт після згвалтування - це вже не вбивство? Дитина не жива? От бачите, якісь подвійні стандарти. Дитина-то не винна...
Ось і виходить - і так ( в разі аборту) - загублене життя, і так (якщо заборонити аборт) - загублене життя жінки, що народить. Чи зможе вона виховувати цю дитину нормально? У 90% випадків - ні. Для цього людина має бути ну дуже сильною. І щоразу переживати стрес після запитання дитини "мамо, хто мій тато?", згадувати цього "татуся"...

Заборона абортів - це не вихід. Виховання відповідальності, роз'яснення, соціальна політика - це вихід. А взагалі, не можна судити. Різні ситуації в житті бувають....
Сашко Лапський 19:13
погоджуюсь,що не вихід
Василь Мельничук 01:49
Елена Коломиец,
1) скільки абортів робиться за результатами згвалтування (в % до загальної кількості)? - Мізер.
2) Що робити? - Народити і віддати в дитбудинок. Хоча можливий варіант, який пропонує Вужик Вогнепалик 10:48.
Олена Коломієць 20:07
Василь Мельничук
1) І що? Якщо мізер, то можна не враховувати?
2) Класне життя чекає на дитину в дитбудинку. А щодо варіанту 10:48, я вже написала - це подвійні стандарти.
Василь Мельничук 20:16
Елена Коломиец 20:07
1) ні, просто на них поширюється загальне правило: не хочеш виховувати - віддай в дитбудинок;
2) життя завжди краще за смерть. А хіба в усіх сімях дітям добре?
Наталя Леонідівна Березовська 02:37
Погоджуюсь, що життя найважливіше. Мати - це не вбивця. А якщо вона передумала через який час, вже "захотіла" дитину, як їй повернути вбиту?
А щодо згвалтувань, то жахливим є сам злочин, але вбивство - більш жахливий вчинок. Чи слід забути і згвалтування, і вбивство? За діючим Кримінальним кодексом України тяжкими наслідками вбивства вагітність не являється. Це не розлад здоров"я, це - життя.
Це вихід. Аборт повинен бути засобом, але лише при протипоказаннях, або ж діагностування генетичних хвороб.
Наталя Леонідівна Березовська 02:20
Я вже декілька разів по "діагностуванню" виявлялася то при смерті, то з якоюсь хворобою, якої у мене не було. Невже, Андрію, ви вірите у діагностику. Для прикладу, здайте якийсь аналіз, наприклад крові, як зробила моя знайома, у декілька лабораторій. Ви, як і вона (знайома), упевнитеся, що вони будуть всі різні. Так, чи можна вважати діагностику мірилом життя? Я особисто знайома з дівчиною, яку лікарі вимагали від матері вбити за медичними показниками. Вона абсолютно здорова. Отримала спеціальність юриста. І розповідає свою історію для того, щоб застерегти від жахливих дій.
Мне кажется, что разъяснительная работа о последствиях аборта, о средствах контрацепции и т.п. эффективнее, чем запреты. Ну и общий моральный уровень общества тоже надо поднимать.

Запрет вообще крайне редко является эффективным средством решения проблемы.
Вужик Вогнепалик 15:04
ніхто не сперечається щодо необхідності розяснювальної роботи, проте мені здається, що розяснювальна робота в нас ведеться і в школах і в вузах. Можна б більше але постає питання ефективності і сприйняття таких заходів населенням. мені здається, що в нас негативна мотивація людей є ефективніша, наразі ніж позитивна. І покарання буде ефективнішим ніж вмовляння. Така конструкція наших мозгів. Ну, за умови, якщо покарання буде взагалі працювати...
Василь Мельничук 01:53
Anatoliy Sviridenko, в країнах Лат. Америки аборти заборонені. В Україні - ні. В країнах Лат.Америки демографічних проблем немає, в Україні - є. То що ефективніше?
Наталя Леонідівна Березовська 02:13
Относительно наказуемости, то следуя вашей логике, Anatoliy Sviridenko, следует убийства декриминализовать и проводить разъяснительную работу.
Контрацептивы - абортивны в большинстве своем. Это еще одно средство убийства.
Я не підтримую таку ідею та вважаю її безглуздою та антидемократичною!
Павло Славинський 19:31
А вбивати беззахисних - це демократично?
Сергій Ляшенко 13:36
Окрім того це ще й релегійне насильство. Бо аборт вбивством важається тількі з релегійної точкі зору.
Вужик Вогнепалик 01:18
Хлопці, абстрагуйтеся від релігійності і демократичності, не про то іде мова. я наголошую, що з мозгами в українців щось не так, бо бльше нас ніхто абортів не робить, бо їх за роки незалежності принаймні втричі більше ніж народжених дітей. щось не так з нашою поведінкою щодо майбутнього і з цим щось треба робити....
Василь Мельничук 02:00
Віктор Іванов, до демократії це немає ніякого відношення. Ви очевидно не в курсі, що демократія в перекладі з грецької означає НАРОДОВЛАДДЯ, і більше нічого. А от порушенням права людини на життя - аборт є однозначно.
Сергій Ляшенко, та що ви кажете? а з біологічної точки зору? - Що, вбивства немає?
Наталя Леонідівна Березовська 02:09
Погоджують про зниження кількості українців, серед яких вже ходять анекдоти, як, наприклад, цей: "- купіть Україну. - ні, там ще народ є. - а без народу?" Відомо, що за часів війни у концтаборах жінки не вбивали дітей, після війни були багатодітні сім"ї, а сьогодні моральність настільки стала низькою, що і про вбивства говорять як про якийсь вибір чогось незначного.
Заборонити!!!!!!!! Яка к бісу демократія??? Може ще й відновимо суд Лінча???? Дуууже демократичний суд був...
Уже запрещали. Все ушло в тень и криминал. Возросло число осложнений и смертей. Запрет - не выход. Выход в планировании рождаемости.
Василь Мельничук 02:02
"Все ушло в тень и криминал.", а чому? - А тому, що держава і суспільство одночасно засуджували тих жінок, які залишали дітей в дитбудинках. Жінка повинна мати можливість відмовитися від дитини після її народження.
Dhoqx Dhiakp 19:22
Підтримую. Якщо людина не бажає контактувати з кимось, вона зводить контакти з цією людиною до мінімуму. Але якщо одна людина вб'є через це іншу, це буде порушенням права іншої людини на життя, інакше кажучи, вбивством.
Наталя Леонідівна Березовська 02:03
А что же понимается под планированием? Не идет ли подмена понятий? Ведь раньше ассоциации назывались за аборты, а сейчас (и часто с теми же лицами) по планированию.
Краще зробили б так щоб кожна родина мала хотяби одну дитину. А у випадку якщо жінка не може завагітніти, щоб усиновлювали дітей.
Василь Мельничук 02:03
Це вже є.
КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ! будь-який фанатизм, а особливо релігійний - шкідливий.
Василь Мельничук 02:03
При чому тут релігія? Це біологія в першу чергу.
Запрет- не выход из ситуации.По мимо убийства своего ребенка, девушка подвергает себя большей опасности...аборт это вмешательство в организм...и после этого никто не гарантирует, что все пройдет без осложнений и что в дальнейшем девушка сможет иметь детей.
P.S. А вообще, я думаю, о том от куда берутся дети родители должны рассказывать своим детям, а не съезжать на этом вопросе... на аиста и капусту...Родители должны разговаривать со своими детьми обо всем (сексе, контрацепции, нежелательной беременности, абортах) и этот список можно продолжать... а не ждать когда ее (его) ребенка жизни научит кто то другой (старшая "подружка" или "друг"). На меня (лично) произвел большое впечатление научный фильм про аборты, который нам показали на уроке анатомии... у многих после просмотра поменялось отношение к абортам...
Василь Мельничук 02:07
Людмила Володимирівна, у Вас дивна логіка: якщо жінка вбиває дитину і піддає при цьому ризику своє здоровя, то цього забороняти не слід? - оригінально.
От коли я веду автомобіль і якимись своїми діями чи бездіяльністю (не пристібнувся пасажит пасом безпеки) піддаю ризику життя інших людей, то мене за це покарають, навіть якщо ніхто не постраждає, а згідно Вашї логіки: якщо жінка вбє дитину і піддасть ризику своє здоровя, то відповідальності лікар і жінка нести не повинні? - Так?
Наталя Леонідівна Березовська 01:59
Относительно контрацептивов ремарка - они в основном абортивные. Ребенок умирает от кислородного голодания. И об последствиях абортов - смерти, бесплодности,... тоже мгого информации. Но это - последствия убийства. Значит все просто - не убий.
Этот вопрос должны решать женщины, а не мужчины. Это вопрос свободы выбора каждой личности. А перед мужчинами такой выбор не стоит. :)))
Каждая семья отдельно должна решать для себя этот вопрос.
Вужик Вогнепалик 23:32
дитина не власність жінки, щоб вона сама вирішувала її долю. Від чоловіка тут залежить дуже багато - якщо він буде ЧОЛОВІКОМ а не шматою, то жінка навряд чи захоче позбутися його дитини...
Василь Мельничук 02:09
Маргарита Федорова, касательно себя вы можете вести себя как угодно, но ребенок, пусть даже неродившийся - это другой ЧЕЛОВЕК, и убивать его у вас нету никакокго права, морального, я имею ввиду. Пока, морального.
Наталя Леонідівна Березовська 01:54
Я проводила опросы по этой теме. В группах мужчин и женщин, где более 150 человек - за аборты голосавали 0-3 человека. Думаю, это показатель выздоровления нашего народа. Поэтому не могу согласиться ни с убийством (в любом его проявлении), ни с тем, что женщины за убийства.
В Польщі мало абортів, бо аборти заборонені законом. А на прагнення жінок вибирати (так само як і змучених родичів - евтаназію, або бездітних - ін вітро (запліднення в пробирці) постає відповідна дискусія: з якої причини людина може вирішувати щодо життя іншої людини, а за цим чергова: коли зародок є вже людиною, а не тільки хворобою; а після цього знову відкриваються всі можливі і неможливі канали політичних маніпуляцій, від проголошення "нашестя церковників" до парадоксального питання толерантності... А загалом, щоб переконати про шкідливість аборту, треба подати швидкість, цифри, дати щодо монголоїзації-арабізації-негроїдізації населення світу.. може тоді біла раса схаменеться...
Я зрозумів, що 30 млн. це тільки офіційно...
Проте давайте не будемо катигоричними... Якщо лікарі встановлюють загрозу для життя матері і ще й до того не дають гарантії, що дитина виживе... Що робити жінці?...
На сьогодні батьки не мають нормальних умов для виховання дитини...
Та сама Польща забезпечує передумови для народження дитини... Давайте і ми зробимо в нашій країні таке... Навіть ще краще... і не потрібно буде забороняти аборти...
Я зрозумів, що 30 млн. це тільки офіційно...
Проте давайте не будемо катигоричними... Якщо лікарі встановлюють загрозу для життя матері і ще й до того не дають гарантії, що дитина виживе... Що робити жінці?...
На сьогодні батьки не мають нормальних умов для виховання дитини...
Та сама Польща забезпечує передумови для народження дитини... Давайте і ми зробимо в нашій країні таке... Навіть ще краще... і не потрібно буде забороняти аборти...
Вужик Вогнепалик 03:52
Богдане - борщ окремо мухи окремо. Аборт за лікарським рішенням - це одне, а аборт через небажання мати дитину - це інше.
а про які передумови в Польщі ти говориш?
після війни жилося не в порівняння важче, не буо всіх дитаяих кашок, памперсів та інших маленьких зручних винаходів, і сімї мали по 4-5 дітей. Тому шукати відмазки про передумови я б не став...
Наталя Леонідівна Березовська 01:45
Мені подобається позиція Вужика Вогнегасника. Якби всі такі були, не поставало б питань про здавалось би всім зрозумілі речі. Не цінуєш життя - то що цінне?
Удивило меня, что в основном мужчины пишут комменты.
Ды, вы против абортов, да я сама против в душе, но и вы же , мужчины, оставляете женщин беременных(потому что не готовы)или же семью бросаете, когда ребенок еще ходить не научился.
Аборты не просто так происходят, не правда ли?
Потому что , чтоб женщине счастливо родить ребенка, нужен мужчина, который бы поддерживал, обеспечивал.
А вы знаете, сколько в нашей стране женщин-одиночек и разведенных, которые, кроме жалких алиментов ничего не имеют право требовать от бывшего мужа?
В абортах виноваты не только женщины и врачи, но и мужчины, которые не захотели сохранить своего ребенка, а отправили свою женщину на аборт.
Вужик Вогнепалик 00:00
СТОПУДОВО згідний. я про це писав два поверхи вгорі.
ризикну висловити ще одну провокацію - оскільки населення стрімко скорочується, а кількість жінок дітородного віку, які живуть самі без сімї і мати її не будуть - дуже значна, слід збільшувати толерантність суспількства до матерів-одиначок і всіляко заохочувати їх до штучного запліднення. Питання не в жінках, а в тому куди в біса в цій країні діваються чоловіки і чим вони займаються. Лише в мене є принаймні пять знайомих приятельок, які ніколи не були в шлюбі і таку надію втрачають з наближенням сороківки. Британці, які теж зіткнулися з масовою самотністю жінок, масовано перебудовують всю соціально-комунальну сферу включно з дитсадками на потребу обслуговування самотніх матерів. думаю нам слід іти тим же шляхом.
Donkey Hot 16:13
Да, у меня тоже полно знакомых женщин, жаждущих иметь семью и детей. Но ещё больше - молодых мужчин, которые не хотят обременять себя заботой о семье и детях:так проще и легче.И как бы мы женщины не тянулись из последних сил, самим нам вопрос демографической ситуации не решить.
Честно говоря, я тоже нахожусь в отчаянии из-за этой проблемы...
Ну давайте хотя бы китайцев запустим!
Наталя Леонідівна Березовська 01:42
Теж скажу про приклад. Моя родичка сама виховує дитину (не зверталась навіть по аліменти). На питання, чи не краще було б раніше зробити аборт - дає однозначну відповідь - дитина - це її єдина справжня розрада у житті, найдорожча на світі людина. Невже жінка якій погано, відчує себе краще після вбивств своїх дітей? Вони не будуть їй мариться (одна знайома завжди звертала увагу на хлопців певного віку, повторюючи: "таким міг би бути мій син".
1. Вибачте, Вужику, але ваші права закінчується там, де починаються права інших людей. Можливо ви не помітили, але жінка, яка планує СВОЄ життя, має на нього більше прав, ніж хтось інший.

2. Той, хто каже, що потрібно заборонити аборти, той просто «вмиває руки». Ви не візьмете відповідальність за життя, здоров'я та щастя цієї дитини НА СЕБЕ, Ви не будете її виховувати, годувати, одягати, прати, прасувати, навчати, грати.
Ні, Ваша справа -- вигук.

А чому хлопець, який дізнавсь про «дарунок природи», був цим дарунком обурений: «Я ще не готовий». Знаєте скільки таких випадків?

3. Важливий не стільки сам факт життя, як його ЯКІСТЬ.
Найстрашніше -- нещасна дитина. Знаєте як жити їм, незахищеними, всіми зневажуваними і нерідко хотіти або померти, або когось вбити?


Є така російська письменниця Вікторія Токарєва, в одному з її розсказів герой-лікар каже такі слова: «Внутриутробные дети слышат и понимают. У них свой слух и своя память. Поэтому при них нельзя ссориться. Их надо любить. Любовь должна сопровождать человека до того, как он появился. Всю его жизнь. И потом. После жизни».

Ось, найважливіше для людини -- любов. Безумовна. Дитина повинна бути бажаною.
А боротьба з абортами -- демагогія тих, хто хоче бути добрим, не зробивши нічого доброго.

Не сприймайте особисто, просто подумайте над цим фактом. Повірте -- він від вас не залежить.
Вужик Вогнепалик 00:26
Діно, все правильно, але
1) права жінки закінчуються там де починаються права дитини. ВОна теж людина, про яку Ви кажете. до речі ця жінка теж була дитиною.
2) ідеться не про вмивання рук, завжди некульиурно відмовлятися від подарунка. тим паче такого. є багато способів, як не завагітніти, але якщо дитя вже в дорозі, жінка яка відовляється від дитини, чинить не краще, ніж той хлопець, якого Ви згадуєте. Я писав вище, що вважаю малоімовірним рішення жінки по аборт, якщо хлопець її підтримає в хвилину шоку.
3) згідний стопудово. хоча є багато щасливих сиріт і нещасних з двома батьками.
а про демагогію - я не почув аргументу. я не звинувачую жінок, я вважаю що аборт - це неправильно...
Допытливость Разума 16:15
1) в фокусі прав моєї дитини, мої права є, а Ваших -- ні. І ніякі заперечення тут розглядаються. Скажу зрозуміліше: Вашу думку я питати точно питати не буду -- незважаючи на те є заборона, чи ні.

Це ж як треба себе не поважати, щоб вважати, що стосовно вашого життя хтось має на вас права, більші за вас самих.

2) що для мене є подарунком, а що ні -- ніхто не може знати краще за мене. Є багато варіантів завагітнити попри спроби це попередити -- це раз. Два -- насильництва набагато більше, ніж Ви вважаєте: окрім тих брутальних злочинів, які зараз прийшли у Вашу голову, є ще величезна кількість побутових згвалтувань.

Якби Ви знали як часто хлопець НЕ підтримує. А коли казати «да» не хочеться, а казати «ні» боїться (любить бути «хорошим»), то просто зникає.

Жінка, коли вона вагітна, становиться повністю залежною. Тому природа так відточила механізм збереження життя, що жінка нормально виношує та народжує дитину тоді, коли в неї не виникає тривожності. Якщо жінка ємоційно залежна і дуже нервує, в неї навіть може статися викидень.

Про самоповагу -- див. п. 1)

3) а навіщо Ваше звинувачую-не_звинувачую? Ви втручаєтесь!

Як це не почули аргументу? Якщо Ви самі невзмозі зробити висновок, то він розкритий у моєму пості нижче (14:28), де коментується думка Олександра Сидоренка.
Павло Славинський 19:33
Тобто ви вважаєте, що мати (чи батько) мають право вбити дитину в будь-якому віці?
Вужик Вогнепалик 20:16
Діно, у фокусі прав Вашої дитини є права Вашої дитини. І їх не має права забирати чи порушувати ні я, як ви слушно помітили, ні Ви, смію сказати. Мати не є власником дитини - вона просто провідник в життя, якого приставили бути подорожнім з тою дитинкою. і не більше.

чи я втручаюся? мабуть так, я втручаюся щоб хтось не мав права вирішувати жити комусь чи не жити. мені здається, що кількість абортів в нашій країні є демонстрацією зневаги до життя інших, браку любові і відповідальності. Це - просто індикатор.

і про хлопців - в них мабуть не менший шок ніж в жінок, і якщо вони будуть знати, що жінка має шанс зробити аборт, то відповідальності це не додасть.
я б не хотів переводити дискусію в площину " а вот я зробив для дітей а ви ні", хоча цим і займаюся постійно..
Василь Мельничук 02:19
Браво! Прекрасно написано!
Василь Мельничук 02:29
Дина Д,
по пункту 1) Вам нічим крити аргументи Вужика. Аборт- це вбивство дитини (ЛЮДИНИ) і ніякого права на це в жодної жінки немає.
по пункту 2) Ви мовчите про те, що у жінки завжи є можливість залишити дитину в дитбудинку. Це не курорт, але життя дитини буде збережене, і свій шанс на життя вона отримає. А ви відстоюєте ту позицію, що шанс потрібно забрати.
по пункту 3, якість життя завди буде похідною (другорядною) від самого життя, бо якщо нема життя - то і про якість немає змісту говорити. тут у вас просто дірка в логіці.
А взагалі, у вас немає аргументів, ви це зауважили? Одні емоції здобрені жіночим шовінізмом.
Олександр Сидоренко 10:37 -2
«А давайте запретим выступать за отмену абортов тем кто не усыновил ни одного ребенка? Все вы тут умные запрещать аборты, а что будет с этими детьми вас не волнует. Аборт на ранней стадии намного более гуманный выход чем как минимум 3 искалеченные жизни, ведь ребенок неспроста нежеланный...»

Правильно сказано!

И какими же нужно быть необъективными ханжами и инфантилами, чтобы заминусовать без объяснений нормальную, объективную позицию?

Разверните вопрос к себе. Спросите себя: «А что Я сделал, чтобы хотя бы НЫНЕ ЖИВУЩИМ детям раскрасить жизнь и дать надежду?» И пока не сделаете -- цыть в платочек!

А то получается, что свою жизнь вы оберегаете для своих планов, а чужими управлять намереваетесь.

Запомните: вы во ВСЕХ жизненных ситуациях не были -- попридержите коней в оценке чужих ситуаций.
Об Лом 16:40
Есть культурная норма - христианская... В христианстве запрещены аборты, причем, дело тут не в самом запрете, а профилактике нравственного поведения, сделано это для того, чтобы женщина задумалась, не поддавалась прелести бесовской, а подумала от кого ей зачать ребенка... Аборт - это все глупость и прелесть бесовская! Необходимо запретить аборты, причем однозначно и для всех случаев!
Ветер перемен 16:11
Нельзя всех под одну гребёнку.
Есть аборт по медицинским показателям. Тоже запретить ?
Павло Славинський 21:47
Звісно, ні. Як і відключення від апарату життєобезпечення - бо це не вбивство.
не знаю чи писали,але:
у СРСР аборти були заборонені, що не заважало робити їх у підвалах.Де гарантія того, що у нас при забороні такого не буде?
звісно, можна створити органи,які за цим слідкуватимуть і бла-бла-бла, але де гарантія того, що вони будуть дієві?
треба робити пропаганду, нетрахання по під"здам, а також міцної сім"ї, не дивлячись на нинішню лібералізацію
ЕВГЕНИЙ КИРШ 23:34
сурово !++++++++++
Невідомий користувач 23:57
+4
Снова моралисты активизировались. Ну какая вам разница, кто, что делает со своей жизнью, а? За своими детьми лучше бы следили, а не учили жить других.
Вужик Вогнепалик 01:01
я вже писав - сам хочеш убейсяапстєну, але життя дитини це не твоє життя, вона тобі не належить, ти призначений бути подорожнім і не більше. тим паче права забирати чиєсь життя ніхто не давав.
Александр Сергеевич 02:24
Вы компетентней медиков, чтобы решать когда начинается это самое "життя"?
Или Ваши моральность сама по себе компетентность в мед. вопросах?
Василь Мельничук 02:32
Александр Сергеевич, а вы то сами как считаете: когда начинается "життя"? И объясните, хотя бы кратенько.
Катерина Новікова 03:15
американці вважають, коли діти виростуть і зовсім переїдуть з бітьківського дому
Павло Славинський 21:46
Катерино, ви брешете. За вбивство дитини в США саджають (іноді - на електричний стілець). Якби їх не мали за людей, не саджали б.
Наталя Леонідівна Березовська 01:29
В ст. 4 Американської конвенції про права людини від 22 листопада 1969 року, що є діючою в багатьох країнах Північної та Південної Америки, вказано, що право на повагу до життя кожної людини захищається законом, як правило, з моменту зачаття.
Невідомий користувач 12:15
+3
Як і у випадку з проституцією держава має викласти точку зору , наприклад : держава "проти" (за, не визнає, використовує), забороняє державний сервіс , контролює технолдогічний процес в позадержавних установах від надання дозволу жінці та приватному медзакладу , контролює оборот абортивного матеріала та фінінсів, та проводить контрзаходи на кшалт пропаганди, фінстимуляції, гарантій та правового забезпечення батьків та малюків , припинення бізнесів на цьому (давлення).
Жінка завжди знайде спосіб щось з частиною себе зробити, тут тількі освіта, дискомфорт, гарантії ...
Невідомий користувач 12:20
+4
Є ще фактор - заборона абортів скажімо в Польші збільшує кількість іх у нас - туризм такий собі. Крім цього бідні та темні громадяни на кшалт арабів та циган роблять це природньо - також статистика - це соціальне питання . Тут ситуація єтнічної війни природня - держава може розглядати це питання як війну, бо з соціальними виплатами йде піднміна населення тими хто родить за ради грошей . Це біологічно правильно але за цим падіння цивілізації однозначно .
Вужик Вогнепалик 15:58
туристи ткж потраплять під ту ж заборону...
Давайте сначала разберёмся, против какого вида аборта мы выступаем?
Когда просто совршеться аборт из-за нежелания иметь в данный момент ребёнка или из-за необходимости по состоянию здоровья?!
Если из-за нежелательности ребёнка, то ещё вопросы, почему он нежелателен.
Возможно из-за того, что женщина сейчас не уверена не в своём будущем, не ребёнка.
Конечно, сейчас мужская аудитория запротестует, что надо было думать перед вступлением в интимные отношения. Согласна, но не на все 100%, ведь и отношения эти касаются двоих. А когда следует вопрос об аборте, где мужчины? Я не мужененавистница и не феминистка, я просто хочу понять, почему мы мыслим шаблонно: запрет или разрешение. Почему не смотрим в глубже?
Ведь и жизнь женщины ценна и она кардинально меняется, даже с момента осознания, что я смогу быть мамой.
А моё отношения к аборта просто: что нужно деферецировать каждый случай отдельно. Что б в государстве вообще не вставал вопрос вроде нашего, надо с малых лет ребёнку рассказывать и главное своим примером, делами показывать, как важна и ценна жизнь другого человека, что желание иметь своих детей - это ответственный и очень важный шаг. Ведь они с нами на всю жизнь.
Я могу много говорить, но это будет вода. Нужные действия по внушению ценности ребёнка, устойчивости положения в обществе и главное смены ментальности нации.
Вужик Вогнепалик 15:55
Дарино, така вже природа людської психіки- якщо в людини є переконання, то вона старається жити за цими переконаннями і цінностями - тоді психічно життя є комфортним. якщо ж наші вчинки не відповідають нашим цінностям (ну, щоб не про аборти - наприклад всі переконані що давати хабарі погано, але 85% населення їх дає) то людська психіка створює виправдання - для помягшення дисонансу між цінностями і реальними вчинками. тому і для вбивці адвокати придумують текст "був в стані афекту, бо жертва його дразнила..."
В випадку абортів є те саме - людина приймає рішення про знищення іншої особи і тому буде мати сто виправдань типу нема грошей, нема квартири, нема часу, морально не готовий (- а) і тд. це нормальна реакція здорової психіки.
Коли я вчився в школі 20 років тому до нас приходили і розповідали про секс вагітність і аборти, думаю у всіх і нших школах було те саме. Тим не менше, можна сто разів говорити про інформування, а в результаті кільість абортів у нас впереди платети всей. дальші просторозмови не зломають кардинально ситуації.
і ще одне - всі знають що ремені безпеки в машинах рятують життя. ВСІ знають. але поки мент не влупить штраф, 75% водіїв у нас не не прищіпаються.
Цілком підтримую! Вбивство людини, навіть ще не народженної, це злочин!
Хм.. Я точно определиться не могу, так как есть две стороны медали. Первая: я не признаю аборт! Ребенок - самое большое счастье в жизни! Нельзя убивать того, кто нас любит! И я никогда подобного не совершу ни при каких обстоятельствах!

Вторая: как уже говорилось выше, это детдомовцы. Если запретить аборты, женщины "несостоявщиеся личности, с нарушенной психикой" будут попросту выбрасывать детей на улицу. А если нет, то будут унижать их и издеваться. Как недавно пьяная бабушка избила двухмесячного внука за то, что тот не хотел есть борщ! Вы только вдумайтесь!!! Я думала, с ума сойду... я слушала и у меня просто сердце разрывалось на части от такого ужаса. Эта "бабушка" взяла ребянка на ножки и со всей силы бросила на диван, в результате чего у ребенка перелом ребер, и значительные ушибы. Его мать лишили родительских прав. В интервью она сказала что-то вроде "Ну старшую дочу я почти не бью, а младшего Богданчика могу иногда и ударить"
о_О. Ребят, я просто в шоке!
В таких случаях лучше уже аборт. Ведь в противном случае они избивают, насилуют и издеваются над маленькими ангелами, над чистыми созданиями, над малышами! Боже, как их можна не любить? Я не понимаю... я просто не понимаю...

От сюда можно сделать вывод: аборты запрещать нельзя (к стати, даже если их и запретят, то все равно его будут делать подпольно всякие бабки/тетки и кто знает, умеют ли они делать это правильно и придерживаются ли всех мер осторожности, гигиены, и т.д.). Ну а вот распространять повсюду информацю об ужасе аборта - это обязательно!
Вужик Вогнепалик 03:44
думаю ти погодишся - забороняти комусь жити, бо хтось може убити або поломати в дитинстві ребра - теж не зовсім правильно. До речі у Львові за прикладом ЄС країн зробили анонімне вікно при пологовому будинку - воно приховане з вулиці, і туди мати, яка хоче позбутися дитини, може анонімно покласти своє маля - з того боку вікна постелена постіль, тепло і няні заглядають кожних півгодини. Таким чином вже підкинули кілька дітей, яких не вбили і не викинули в смітник. дітей пологовий офірмляє в сиротинець. тих дітей до речіскоро всиновили прийомні сімї.
а уродів, які знущаюься з дітей треба карати - для того є держаава, сусіди, громада...
Donkey Hot 16:50
"...а уродів, які знущаюься з дітей треба карати - для того є держаава, сусіди, громада."
Хм...А вы пробовали пожить хоть немного с парочкой детей на руках? Ведь по нашим социальным стандартам, женщина с ребёнком(и в животе тоже)не имеет априори права ни на тарелку супа, ни на крышу над головой.Беременным приходиться выживать, кто как может, часто в процессе этого "выживания" происходит срыв беременности.Родив ребёнка, женщина должна умудряться в коротких промежутках, пока кроха спит, зарабатывать себе и детям на жизнь.
Думаю, для Вас не секрет, что "помощь" матери-одиночке аж 250 гривень в месяц. А те, детки, чьи папы не хотят озабочивать себя содержанием и воспитанием своего ребёнка, получают аж 270 гривень ежемесячно.
Я тоже, когда мне было 17 лет, читала книжки по воспитанию детей и изучала методики их раннего развития... А потом...В начале я держалась, - классическая музыка, поэзия...- всё это мои дети слышали ещё во время беременности. А потом - одна работа, вторая... ночь для того, чтобы всё переделать по дому, 2, максимум 4 часа сна в сутки... И так из года в год...Сейчас у меня пошли серьёзные проблемы со здоровьем, бессонница(это смешно, но я просто разучилась спать...)
Таким ведь не положено ни выходных, ни отпусков. Хотя бы раз в неделю соцработник не посидит с Вашим малышом, чтобы ВЫ могла банально поспать...Да, от такой жизни крыша едет.
Наталя Леонідівна Березовська 01:21
У мене також поки що двоє дітей. Я-у батьків одна із трьох. Мої батьки - також одні із трьох у сім"ї. Всі виросли, мають освіту. Не вважаю жахом і роботу і виховання. Навпаки, ваші діти - це не лише ваша відрада, це і допомога у вихованні старшими менших, чого не буває із однією дитиною, яка часто є егоїстом. Приділіть увагу дітям, помоліться разом, почитайте, внутрішній спокій допоможе владнати всі проблеми (на роботі, у побуті). Ви не одна у цілому світі. Крім Бога (Він завжди поруч), є люди, які можуть допомогти. Вас можуть виручити близькі, або сусіди. Я, коли через рік вийшла на роботу після відпустки по догляду за дитиною, просила сусідку посидіти з дочкою. І вона не відмовила. Вірте, і Ви відчуєте щастя. Ви вже молодець, що не є вбивцею. Ви найщасливіша мати - у Вас є навіть не одна дитина. А скільки подружніх пар лише мріють про дитину?
Вулик Бессарабский 20:55
Donkey Hot 16:50
Если вы еще в теле, то найдите себе мужчину, опору и поддержку. Это же так просто.
де різниця: вбити дитину, яка щойно народилась, чи вбити ще не народжену, але все ж таки дитину???
взагалі, хто як собі "аборт" бачить?
як видалення пухлини? погугліть, може таки дізнаєтесь, що крихітний "плід" в утробі матері відчуває усе, що з ним і його матір'ю трапляється.

вбивство заборонено і законами державними і законами моралі, усе, що треба зробити, це довести до свідомості людей одну просту, логічну та обгрунтовану науково річ - "плід" вже є людиною.
Наталя Леонідівна Березовська 01:06
Повністю підтримую. Приведу приклад. У жіночу консультацію звернулася мати, у якої дворічна дитина і яка захотіла вбити другу дитинку, яка ще в утробі. Лікар (яких мало), заппропонувала їй вбити ту, дворічну, вони може й схожі, а з меншими менше проблем... Мати усвідомила весь жах свого вчинку і не скоїла фатального.
Просто Вова 20:03
ДОБРОДІЇ, БУДУЙТЕ СИРІТСЬКІ БУДИНКИ І ФІНАНСУЙТЕ ЇХ З СВОЄЇ КИШЕНІ......І ГОВОРІТЬ, ХТО ХОЧЕ ЗРОБИТИ АБОРТ.... НЕ РОБІТЬ, Я ФІНАНСУЮ.......
такий закон, можна прийнімати тількі після того, як що держава сможе забеспечити молоду сім'ю та новороджину дитину всім необхідним. Коли говоритє про Польщу, тоді згадайте який там мінімальний рівень життя.
Павло Славинський 13:20
1. Молоді сім'ї, власне кажучи, мають самі себе забезпечувати. Держава має допомагати тільки немічним, іншим - не заважати.
2. 100 років рівень життя в Польщі був значно нижчий за нинішній: ні телевізорів, ні мобілок, навіть електрика далеко не всюди. І що?
Donkey Hot 17:16
Надо ввести закон об ответственности родителей за своих детей. Не хочет содержать и воспитывать, - на принудительные работы, - пусть хоть финансово обеспечивает. Ведь в большинстве случаев у папы хватает денег как минимум, чтобы самому жить безбедно не напрягаясь(а частенько ещё и прикупить себе машину с квартирой). Вот и надо помочь человеку следовать выбранным курсом, - принял решение стать отцом, - выполняй своё решение.
Лукавства багато у цьому питанні.
Причому лукавства як прихильників аборту, так і противників.
Нагадує м'ясоїдство, вбивати - гріх, але всі їмо, їмо, їмо м'ясо:)
Олена Коломієць 19:29
Я не їм))
Наталя Леонідівна Березовська 01:01
Дякувати Богу не всі, але багато хто. Не думаю, що "їсти чи не їсти м"ясо можна порівняти із "вбивати чи не вбивати маленьку дитину". Найвища цінність - це життя. А якщо і життя не цінувати, то що залишиться? Що поставити на перше місце?
Усовершенствовать процедуру аборта!
Наталя Леонідівна Березовська 00:58
Процедуру убийства? Соляной раствор, корда заживо ребёнок сгорает, а у мамы ходунок живот ходит, можно как-то усовершенствовать? Или корда его вакуумом извлекают по частям, не смотря, что он пытается увернуться?
Мені важко, щось сказати на ту тему, але гадаю , що аборти - це останні крайнощі, коли потрібно його робити!
на ютюбі офігенний ролик про дівчину, яка вижила після аборту. дивится всім.
http://www.youtube.com/watch?v=VY_UKemErUk
Так,звісно аборти це крайнощі.А щоб їх не було,потрібно ще в школі наголошувати про серйозність абортів.В першу чергу це стосується дівчаток,безпліддя і так дальше.
Підтримую! Це потрібно заборонити!!
Просто Вова 19:58
МАРІЙКО, ТИ УЯВЛЯШ СКІЛЬКИ ТРЕБА ГРОШЕЙ ЩОБ ВИРОСТИТИ І ДАТИ СВІТУ, ХОЧА 3-Є ДІТЕЙ, ЩОБ ВОНИ ПОТІМ НЕ НАРІКАЛИ ЩО РОСЛИ В ЧОМУСЬ УЩЕМНИНЕМИ... ??????
АА ББ 17:28
0
Заборону абортів підтримую! Але частково: дозволити лише у тих випадках, коли пологи є загрозою для життя. У Латвії взагалі пропонували такий законопроект: перед абортом "мати" хвилину має слухати серцебиття дитини. На жаль, за нього не проголосували
Наталя Леонідівна Березовська 00:51
Щодо випадків, коли є загроза життю, то діють правила крайньої необхідності, коли лікарі іншим чином врятувати життя не можуть. Але сьогодні до 12 тижнів вбивають здорових дітей. Вбивають лікарі, які зобов"язані рятувати життя (вибірково?) та найдорожчі малесеньким дітям особи - матері - які повинні захищати найдорожче. Нажаль, сьогодні "роблю, що хочу" (і часто не завжди гарне) важливіше для деяких життя власної дитини.
Не підтримую, бо будуть за кордоном робити аборти.
Дело в том что если делаеться аборт то этот ребенок нежелательный. А что сделают с нежелательным ребенком??? Правильно, сдадут в детдом, таким образом дорогие мои вы будете копить не себе на пенсию а будете кормить чужиж детей.
Наталя Леонідівна Березовська 00:46
А где же уверенность, что за ваши же деньги, вас, престарелого и немочного, кто-то, кроме воспитаных вами детьми, досмотрит до старости, пожалеет, вылечит, будет счастлив, что вы еще живете? Дети - это счастье любого человека! Убийство никого не оправдает никакими надуманными доводами.
12345 67890 10:43
+3
Чем будет больше запретов, тем будет больше абортов! Не запрещать аборты нужно, а создавать условия для родов и воспитания детей.

Когда будущая мама будет знать, что она бесплатно может родить в больнице и её малыша ждёт жизнь в нормальных социальных условиях, тема абортов исчезнет сама. Нация начнёт возрождаться, а не вырождаться как сейчас.
Наталя Леонідівна Березовська 00:38
ВСЯ ПРАВДА ОБ АБОРТАХ на youtube.ua. Опыт показал (предлагали материальную помощь матерям), что лишь 1 из 10 не сделала аборт, но и она в течении года за материальной помощью не обратилась. Убийство остается убийством, как бы его не называли социальные слои населения. В медицине есть подвиды абортов, но медицина должна работать для защиты жизни, а не для убийства детей по желанию матери.
Проти. Чому?
А якщо я не хочу дитину? Тому що, я знаю що я не зможу свторити їй всі умов для гарного життя. Я бачу, що в країні все гірше і гірше, ціни ростуть, зарплатня зменшується, корупція росте. В дит. садки просто так не потрапити, як і в деякі школи. Одягнути дитину до школи, це дуже дорого навтіь для середнього класу.
Але з іншого боку - я хочу втішати свої потреби, замайтись сексом/коханням (дивлячись в якій ситуації). А моя подруга залетіла. Що мені робити? Знищувати своє життя та життя подруги, одружуючись з нею, якщо ми один одну не кохаємось і зустрічались лише декілька раз? Народити дитину та віддати до дитячого будинку, де в наш час ситуація дуже "гарна", щоб дитина мучилась вді життя, а я від совісті? Ні, дякую.
Вже краще зробити аборт, доки воно ще не буде людиною і вбивством людини це не буде вважатись, так як і до народження. Адже людина - це біосоціальна істота і вона не може ввжатись повноцінною людиною до того часу, як народиться та стане частиною соціуму (і те і те - одразу після народження).
Так що, краще зробити аборт і не знущатись над дорослими і над дитиною (можливою).
Якщо ви не хочете абортів, то потрібно шукати корінь проблеми. Що штовхає людей до абортів? Великий ріст цін, неспрможність потрапити у дитячий садок ... Треба вирішити ці проблеми, тоді питання абортів опуститься до мінімуму.
Наталя Леонідівна Березовська 00:43
Все-таки вважаю, що якщо особа може собі дозволити знищити свою власну дитину, яка схожа на неї, то як тоді вважати цю вбивцю корисною для соціуму? Чи вона лише зупиниться на вбивствах своїх власних дітей і інших поганих вчинків скоювати не буде? Чи може людина ціллю свого життя ставити "втішати свої потреби", і розуміти під цим вбивства?
Забронити проведення абортів в Україні? Звісно! Треба ж максимально наплодити люмпен-пролетарів і селянську бідноту. Зараз ще мало!
Просто Вова 19:54
АГА, І ЩОБ ПОТІМ НА НАШІ ПОДАТКИ ВИРОЩУВАЛИ ЦЮ ЗЛИДЕННІСТЬ........
тут некоторые пишут, что аборты можно делать по медицинским показаниям, а именно "пологи загрожують життю матери". А если посмотреть на ето с другой стороны, может мать загрожует життю дэтини?
Не аборти треба забороняти, а політиків та інших злодіїв, які все добро у цьому світі привласнюють собі, не залишаючи майбутнім матерям нічого. Але для того треба самим ставати розумнішими.
А кількість населення планети наспрвді завелика для нормального життя, єдина причина, через яку це твердження може бути невірним - це безпека. Захистити нормальне життя гуртом легше.
Таке спірне питання. Я, навіть, сам для себе не вирішив відповідь на нього. Я за заборону абортів, але не зараз. Спочатку треба провести, як я називаю, "роботу за агітацію життя". Виховати покоління з моральною складовою і почуттям відповідальності за свої дії. Підняти рівень життя молоді. А потім ОБОВ'ЯЗКОВО заборонити аборти.
ЯКІ ДІТИ ПРИ ДОХЛДІ СІМ"Ї В 200 ЄВРО ???? МОЗГАМИ БАХНУЛИСЬ ????? АБОРТИ , І ТІЛЬКИ АБОРТИ !!!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.