Ідеї → За чистоту мови

Субота, 17:57, 09.10.10
Совушка ...
Ідею підтримують: 6
Полум"яних націоналістів, які не вміють грамотно писати рідною мовою і пропагують знищення секс- і нацменшин треба відстрілювати.

Коментарі

Патронів не вистачить.
Жодне слово української мови не пишеться через два апострофи поспіль. Вбий себе сам.
Совушка ... 00:50
а) я не позиціоную себе як націоналістка
б) це лапки, бо в мене на розкладці нема апострофа (ви взагалі який день в інтернеті?)
в) якби це й був апостроф, це була б очепятка, а це зовсім інше, ніж пропуск ком перед "а" і "що" і написання не з дієсловами окремо.

Такшо "сам дурак".
Совушка ... 00:51
ой забула
г) вимахнувся, маладєц
Олександр Зозуля 19:54
А якщо хтось не позиціонує себе, як націоналіст, то що, можна писати неграмотно? Який взагалі звязок між цими поняттями? Людина, яка поважає себе, співбесідника і мову (будь-яку) повинна прагнути підвищувати свою грамотність.
А по суті пропозиції..Націоналісти ніколи такого не пропагуватимуть. Але якщо якісь "націоналісти" пропагують знищення людей за певною ознакою (секс-, нацменшини), то ви пропонуєте знищувати їх, тобто, теж за певною ознакою. То яка між вами різниця? Ви такий самий нецивілізований -фоб і -жер, як і вони.
Для того, щоб розвязати мовні питання в Україні і убезпечити гетеросексуальність, відстріл явно не допоможе, але і велосипед винаходити не потрібно. Я думаю, ефективна політика в цих напрямках в тій чи іншій мірі розроблена і випробувана в якихось країнах, чи я помиляюся?
Sergiy Baglay 18:02
Совушка, "очепятка", мабуть, "опечатка"
тоді друкарська помилка)
Sergiy Baglay 18:02
то було з опери "вимахнувся" гг)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.