Ідеї → Ніколи не існувало і не буде існувати "політичної нації",на кшталт "выведена новая национальность-советский человек".

Вівторок, 23:23, 02.11.10
Юрій Овод
Ідею підтримують: 3
Нація – соборна особистість, яка є консолідованим, єдиним, живим організмом. Подібно до людської особистості, вона має свою душу (психіку), свої таланти, свою життєву місію. Нація – це структурована система з чіткою ієрархією, яка надає їй організованої форми і забезпечує відпорність зовнішнім ворожим чинникам.

Коментарі

чому всі нацюки люблять ієрархії,ворогів,воювати?
Павло Славинський 01:07
Через те саме, чому ліберасти люблять адаптуватися, толерувати і безлад :)
Юрій Овод 10:50
Во ім’я Бога-Творця Неба і Землі, Вишнього і Святого!
В ім’я гармонійного поступу всіх народів планети та еволюції людського роду!
Проблема існування нації - це проблема виключно її представників. Якщо совки зуміють щось побудувати з того, що мають - то їм там точно буде краще, ніж в націоналістичній Україні. Питання тільки, чи зможуть...
Дуже добре сказала Меркель про те, що експеримент з побудови мультикультурного суспільства провалився. В США цього не говорять, але там така ж картина.
Юрій Овод 23:24
"Наші" демоліберали намагаються продовжити створення політичної нації.У результаті чого, наша країна Україна,дедалі більше перетворюється на суцільне сіре асфальтоване поле — ідеальний простір для безперешкодного заробляння,(обкрадання Українців),капіталу і контрольованої людської «біомаси».Вибори показали,що люди мовчать,коли над ними проводять експерименти,тому ПеРдуни й думають,що народ згоден з ъхньою полытикою.
Якби цим займалися то можливо виховали молодь уже зараз, а так виросло покоління(пиво-водка-кока кола) одні танцюльки в голові. Всі хочуть менеджеріть, а працю вже ніхто не цінить вона для лохів. Западные ценности однако.Але хочу вас запевнити другого шляху нема "сознательными" не становляться їх потрібно ВИХОВУВАТИ. Але якщо вчителі "невдахи" то яка мова. Планетарне суспільство жде або війна або казарма.
Світ змінюється. Ми бачимо це в землі, ми бачимо це у воді. Дух перемін витає в повітрі. Сучасна цивілізація вичерпала існуючу екологічну нішу і входить у штопор глобальної кризи, що пронизує всі сторони нашого життя: клімат, екологію, генофонд, міжнародні відносини, мораль, сім’ю, державну організацію, технології.
А про війну ведуть розмову вже не один рік...
Юрій Луговський 15:33
Це доки одне створіння на ім'я ЗЕМЛЯ останнім часом не стала підштовхувати людей до кінця. Навіть їй ми набридли.
Юрій Овод 22:22
Згоден,для них Земля не є живою і якщо вони і надалі будуть керуватися тільки тім,щоб заробити собі надприбутки і т.і.,то рано чи пізно для всього людства скінчиться "кіно" і буде,як в анекдоті:"Зустрічаються дві планети одна одній задає питання:"Як життя-буття?"Інша відповідає:"Та погано,люди на мені завелися,що бурють,риють,підривають,все тіло свербить"."То нічого, у мене таке вже було,вони з часом самі повиздихають",-сказала перша планета.Тому доки ще терпе Земля ці всі експерименти,але...
-1
Якась розумна людина озвучила/вклала в уста Гарібальді такі слова:
«Я хотел отнять у Франции нашу Ниццу, потому что она наша, но когда на французскую землю ступили прусские войска, я созвал своих старых товарищей и ринулся в Дижон защищать французскую свободу и целость французской земли. Я посвятил свою жизнь Италии, но и на необъятных равнинах и лесах Южной Америки помнят меня, ибо и там я боролся с тиранами в рядах революционных армий Бразилии, Аргентины, Перу...
Я отдал свою жизнь Италии, но Герцен назвал меня рыцарем человечества. И я был рыцарем человечества и человечности, и я умел любить и понимать все народы, и мое сердце было в каждой борьбе на стороне угнетенного. Но я больше всего на свете любил мой народ и его страну, и, когда надо было, я умел ненавидеть чужака-поработителя... Да, я был рыцарем человечества, но я учил своих сограждан верить, что нет на свете высшего блага, чем нация и родина, и нет на свете такого Бога, которому стоило бы эти две драгоценности принести в жертву. И вот - моя работа предо мною. Я создал этот прекрасный третий Рим, я создал эту молодую новую жизнь, этот новый очаг творчества, имя которому Италия. И я верю, что мой памятник на холме виден не только Риму, но и миру, и по всем углам земли еще внятен и памятен мой призыв, и постепенно всюду, где только есть угнетенное племя с великим прошлым и горьким настоящим, всюду закипит борьба за мой идеал...».
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.