Ідеї → Про відповідальність тих, хто від України потурав перерахування тіньовій компанії "Росукренерго" державних коштів у розмірі 5,4 млрд. дол.

Четвер, 17:09, 09.12.10
Віталій Ancient_Sex
Ідею підтримують: 2
Дивно, що ніхто не виходить та не робить відкритий спротив. Проблема тепер постає про майбутню відповідальність всіх учасників цієї оборудки з українською сторони.

Під смертний трибунал всіх, членів родин їхніх позбавити всього майна та вигнати з України як біженців та зрадників держави!!!!!

Коментарі

За що ви так на Тимошенко?
взагалі Тимошенко на словах проти відчудження від України цих грошей!!!
мова про рішення Стокгольмського арбітражного суду та групу Фірташа, і злочинців, які зараз будучи при владі потурають йому.
Павло Славинський 20:36
Взагалі, Тимошенко руками держави пограбувала Фірташа. Так, на ньому хреста ніде ставити - але, тим не менш, це не привід відбирати його майно без рішення суду. І результат в Стокгольмі - прямий наслідок дій Тимошенко.
Віталій Ancient_Sex 13:09
росукренерго мало борг перед газпромом, уряд Тимошенко запропонував його викупити, а взамін отримати ті 11 млрд. куб. метрів газу....
Взагалі виступлю за ліквідацію росукренерго та її власників.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.