Ідеї → Захисти свої права інтелектуальної власності, зроби Україну лідером інновацій у світі!

Четвер, 20:58, 03.02.11
Руслан Синельников
Ідею підтримують: 15
...ми інноваційно відстаємо, і основна проблема криється у захисті прав інтелектуальної власності, що стримує розвиток інновацій в Україні.

Насправді інновації розвиваються, існують, проблема в тому, що вони реєструються не в Україні, а в інших країнах. І в першу чергу це відбувається через те, що захист прав інтелектуальної власності в Україні надзвичайно слабкий. І навіть зареєструвавши свій патент, його автор практично не зможе в подальшому себе захистити.

Нам потрібне могутнє інноваційне організоване середовище, яке здатне себе захищати і творити свою країну, робити її світовим лідером!
www.unfir.org

Коментарі

+2
Самое первое - это пересмотреть законодательство.
Руслан Синельников 21:08
Зможемо це разом довести депутатам і Президенту?:)
Ну цьому Президенту навряд чи!(((
Вообще то, когда интернет становится глобальной библиотекой и кладезем информации, достаточно заявить о своем патенте, чтобы иметь на него права. Существующая мировая система защиты интеллектуальной собственности себя изжила, поэтому и не работает.....
Kable Zimbra 16:17
0
+! Це дуже важливо.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.