Ідеї → Всеукраїнський бойкот (неувага)

Ідею підтримують: 23
до питань історичних (мовних, релігійих тощо), коли вочевидь йдеться про зомбуваня і травлю нас один на одного.

[мушу застерегти, що це не повинно розповсюджуватися на конкретні "культурні" злочини, до яких матиме спокусу вдатися влада, коли бачитиме громадську "інертність". Йдеться про припинення гризні між громадянами на пустомі місці ще й на догоду цій нікчемній владі]

Коментарі

+
+
В цій гризні ми виявляємо хто є хто ін а чому стоїть - на яких переконаннях грунтуються погляди. Питання виникатимуть самі собою. Влада не може повністю покреувати цими протиріччями. Підкидати масла у вогонь для політичних потреб так, але усіх наслідків вони не прораховують, надіючись що найнянті політтехнлоги згодом якось їх виручать.

Не піднімати питання не можна. Українське атакують- потрібно захищатись. Захистились - потрібно відвоювати страчене. Життя це боротьта. Можна й без, але тоді доведеться асимілюватись до сильніших.

Тому я проти вашої ідеї.
Не неувага, а осмислення, хто може за цим стояти і які інтереси переслідує. Не кидатись безпамяті в крики, а подумати. Хоча важко стриматись, погоджуюсь. Все нагліше і професійніше працюють політтехнологи. Та як сказано - життя це боротьба, якщо бажамо досягти успіху.
Сергій Драгоманов-Липинський 18:43
не бачу суперечностей. Друга сторона пасивного бойкоту якраз активне викривання і розтлумачення громаді. Головне, все робити своєчасно.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.