Ідеї → Общественный протест против империализма - законодательно запретить имперскую символику в Украине

Неділя, 22:39, 03.07.11
Олег Леусенко
Ідею підтримують: 6
Предлагаю украинским гражданам, общественным активистам и оппозиционным лидерам в ближайшее время потребовать от власти принять в Верховной Раде Закон о полном запрете использования имперской русской символики в нашем государстве.

За 300 лет нацистская черно-желто-белая тряпка принесла Украине и населяющим ее народам в сотни раз больше смертей и лишений, геноциды, голодоморы, депортации и русификацию простых людей, зафиксированных не только в тысячах документах и архивах, но и в памяти украинского, крымско-татарского, еврейского, польского, белорусского, армянского, крымчакского, греческого, болгарского и др. народов.

Немецкая свастика и штандарты гитлеровской Германии запрещены Нюрнбергом. Нацистская, имперская символика московского Рейха сегодня процветает в Украине. Под этими флагами коллаборационисты истребляли также и советский народ во время ВМВ.

Уверен, разработанный и предложенный оппозицией законопроект станет тестом на количество оккупантов в украинской власти.

Подробнее об инициативе, фото и видео здесь: http://politiko.ua/blogpost64787

Коментарі

повністю підтримую!
кузма книш 11:41
Я теж пiдтримую! Геть !!!!!!!!-ТРЕЗУБЕЦЬ!
Георгіївська помаранчево-чорна стрічка використовувалася ще при оформленні російських імперських нагород.
У радянську же нагородну систему вона ввійшла під назвою "Гвардійської стрічки" тільки у 1943 році.
Йосиф Сталін вже почав розуміти, що війна тільки "за товаріща Сталіна і Совєтскую власть" безперспективна. Виникла потреба в заходах, покликаних відродити "героїчний дух бувалих перемог" у підсвідомості військових. Перш за все - у керівного складу, які в юні роки формувалися на "георгіївських стрічках".
Одним із таких введень "нових старих" символів і стала оранжево-чорна гвардійська стрічка.
Примітно, що сучасний кремлівський режим пішов шляхом Сталіна і взяв на озброєння в інформаційній пропагандистській війні за відновлення панування на пострадянському просторі - саме "георгіївську стрічку".
Показово, що у акції використовується назва ще часів російської імперії - "георгіївська"(!), а не радянської - "гвардійська".
Тож, відбувається банальна маніпуляція свідомістю громадян, які пов'язують оранжево-чорну стрічку із символами другою світової війни. Фактично всі, хто зараз долучається до акції "Георгіївська стрічка", віддає свій голос на підтримку імперської політики Кремля, а не шанує пам'ять ветеранів.
І це варто розуміти і не потрібно недооцінювати. Згадайте, як змогла згуртувати мільйони українців у 2004 році проста помаранчева стрічка.
Серед тих, хто вже долучився до акції "георгіївська стрічка", є телеканал... Перший національний. Логотип каналу, який покликаний формувати національні українські цінності, уже не перший тиждень огортає оранжево-чорна стрічка.
Навряд президент НТКУ пан Єгор Бенкендорф, чи тим паче його заступник та друг Валід Арфуш, до кінця розуміють сучасне значення цього символу. До речі, останній якось зізнався в одному з інтерв'ю, що страшенно не любить вчитися, тому й не має вищої освіти.
Вони лишень інструмент в руках антиукраїнських сил.
Головним же виконавцем програми знищення української незалежності є чинна влада. Віктор Янукович за два місяці здав Росії практично все, починаючи від гуманітарної сфери, і закінчуючи військовою базою в Севастополі.
Тому георгіївська стрічка на Першому національному є нічим іншим, як символом початку відродження тотального панування Кремля над Україною.
Тож, настав час українцям "вбити в собі совка" й дати гідну відповідь президенту, який, отримавши третину голосів виборців, нехтує Конституцією та руйнує майбутнє нашої держави.
Ми повинні позбутися георгіївської стрічки, як зашморгу на шиї українства.
Годі ділитися на різного штибу опозиції - "кабінетну", "ручну", чи "майданну"! Треба об'єднатися заради захисту України, заради пам'яті справжніх героїв, які пролили кров за нашу незалежність, заради щасливого майбутнього наших дітей на нашій рідній землі.
Тільки "мозковий штурм" за участю всіх здорових патріотичних сил здатний породити чіткий план дій у протистоянні з найбільш антиукраїнською владою за останні 19 років.
Олег Леусенко 01:50
Андрію, погоджуюся. Але мова не тільки про георгіївську стрічку. Саме про імперський штандарт чорно-жовто-білий з московським чучелом рейхським самовладдя. Кремлядь дуже часто стала цей прапор застосовувати. Ось за тиждень буду у Севастополі - зфотографую.
кузма книш 11:46
И ещё нужно отстранить от власти всех ГОЛУБЫХ да и желтых .
-1
та треба взагалі жорстко ставитися до всяких "вільних" проявів шовінізму на нашій території! З"явився прапор імперський, радянський чи взагалі иншої країни(якщо не має для цього ніякої потреби...типу посольство і т.п.)-відповідай перед законом! Плати штраф!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.