Ідеї → Створити Українську Єдину Національну Церкву

П'ятниця, 23:15, 26.08.11
Русин Слов'янин
Ідею підтримують: 5
Пропону. раз і назавжди припинити чвари, між українськими хрристиянами. Пропоную створити єдну національну церкву, з символом не розіп'ятого пророка а символом всієї природи так як природа це є творіння Боже. рибрати з УЄНЦ будь-яку маячню, яку вигадали церковники, і залишити не багатотомні заплутані догмати, а єдину основу з основ. Заповіді УЄНЦ.
Сучасне християнство іде в дечому проти природи, а отже проти того що при Роді, тобто створено Богом. Висновок - сучасний толк християнства є невірним в дечому.
Задайте собі декілька запитань і ви це зрозумієте.
1. Якщо Адам і Єва були єдиними на землі людьми і мали 3 синів, Каїна, Авеля і Сифа, звідки в синів взялися діти ? Доречі в ісламі Адам ще й перший пророк Аллаха.
2. Якщо Марія була непорочно зачата, який порок мала на увазі Біблія ? Позашлюбна дитина ? Шлюб природа не придумала, його придумала людина.
3. Чи не здається вам димвним те що спочатку Ісуса називають царем всього людства, а на хресті пишуть ІНЦІ Ісус з Назарету Цар Іудейський. Хоча Ісус царем себе не називав, а слова "Син Божий" він вживав не в прямому значенні.

Задумайтеся, і прийдете до правильних висновків

Коментарі

Чим тобі РУНВіра не подобається?
Русин Слов'янин 18:06
Секту нагадує.
Василь Мельничук 18:12
РУН-віра пропагує єдинобожжя, щось типу як і християнство тільки бог називається Даждьбогом. Вона дійсно нагадує секту, але не язичеську, а християнську
Едуард Ганський 19:57
Во-во, так чим йому РУНВіра не подобається?
Угу, хтось тут розумний за всіх вирішувати. В мільйонів українських християн спитати не забули?
Сєргєй Днєпровєц 14:02
Ці мільйони християн в своєї більшості навіть ніколи і Біблії не читали.
Павло Славинський 17:10
Ще один.
""звідки в синів взялися діти ?""

Справа в тому , що то Тора - п'ятикнижиє Мойсєєво - жидівське вчення. А в жидівський религії - жінка нижча істота,і тому згадуваня про жинок вони роблять тількі у дуже виключних випадках.
Русин Слов'янин 18:08
Нехай пояснять це таким як вона
http://goo.gl/On1mE
Вот слабо себе представляю эту церковь... какой она будет
А чим тобі не подобаються християни Ідентичності? Чисто нацистська організація.
До язичництва треба повертатися. Запроваджувати його як державну релігію і все. А християнство чіпати не треба, воно само відімре, природним шляхом.
Православ`я
Cor Corman 07:48
0
Вера это личное дело каждого, а церковь и их разновидности имеют право на существование, как и любая деятельность в рамках закона :)
У Бога нет религии. Махатма Ганди
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.