Ідеї → Військові комітети проти коррупції!

П'ятниця, 15:04, 04.11.11
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера"
Ідею підтримують: 4
На базі "афганських", "чорнобильських" організації та військово-патріотичних рухів створити комітети, які будуть реагувати на найменші прояви корупції і приймати активну участь у ліквідації корупції і корупціонерів. Звісно, якщо на це погодиться Президент. А якщо ні, об"явити йому імпічмент! Бо корупції на сьогодні досягла небачених розмахів.

Коментарі

Популістичне, нечітко сформульоване гасло.
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера" 15:34
Добре, альтерантивні пропозиції?
+2
Антикорупційні комітети? В сьогоднішній ситуації? Можливі!
Але спочатку потрібно іти у всі заклади із зверненням "е беріть хабарів".
Вчителю-отямся! Сьогодні, ти, береш гріш нічого не навчаючи, завтра захворієш, і "хабародавець" стане твоїм лікарем.
Чи підтримає "президент"? На словах так, але по суті ні. Він на "корупційних" піднявся до свого рівня.
Тільки через "просвітництво".
Лікарні стали платними, школи також, пересічна людина сплачує всюди, окрім того ще і на з/п нараховують. і із з/п вираховують.
Щодо організацій такого типу я не знаю. Як можна бути впевненими, що вони не стануть корумпованими? Хто буде їх контролювати?

Але щось робити однозначно треба. А ви дивились на досвід інших країн? Цікаво як в інших країнах люди борються з цим злом.

Наприклад, в Данії корупція неможлива з тієї причини, що все контролюється

- податкова знає про усі ваші доходи - бо банки мають повідомляти податкову

- дати хабара вчителю в університеті неможливо, бо іспит приймає не один викладач, а завжди з зовнішнім рецензентом, який не може мати ніяких зв'язків з даним викладачем. Якщо рецензент запідозрить вчителя у хабарництві - то повідомить своє керівництво. Але вчитель має можливість вплинути на оцінку у тому випадку, якщо студент працював протягом семестра, а на іспиті показав себе не дуже. В такому випадку, вчитель має показати роботи, які студент робив протягом семестру. Останнє слово за рецензентом.

- в Комуні, по-нашому - районній адміністрації, усі питання можна вирішити тільки через приймальний центр, або через сайт. Доступу до чиновників напряму - немає. Те ж саме в податковій. Але отримати хабара чиновник не може, бо пункт №1 - податкова знає про усі доходи населення.

Треба зазначити, що корупція в Данії таки є, але дуже неістотна порівняно з Україною. Тут навіть вважають, що невелика кількість чорної економіки не так і погано для країни в цілому.
Скажімо, в місяць можна зароблять "чорними" грошими десь до 2 тисяч доларів (порівняно з середньою зп для людей без освіти 4 тис дол, 5 і більше тис з освітою). Особливо добре працюють "по-чорному" різні професії типу автотехніків, мулярів, слюсарів, тобто тих, хто має діло з готівкою. Але з цим такою борються - я щось чув про те, що тепер усим цим хлопцям треба мати термінал для кредитних карток.
- От тут вже питання до населення. Чи захоче якийсь Єспер чи Йонас дати сантехніку 500 крон з кредитки, чи заплатить йому 300 готівкою? Вони подумають. Бо
- Держава надає знижки податків на будівництво власного будинку, та на інші витрати. Тобто для Єспера однаково чи заплатити 500 крон чи 300 на лапу - він все одно отримає свою знижку податками. А ось якщо взнають що він дав комусь чорними - тоді в нього можуть бути проблеми. Штрафи ДУЖЕ серйозні.
В Данії менше дають за зґвалтування ніж на махінації з податками.
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера" 18:37
Перевірю інфу.
Михайло Бевз 18:41
Так, я буду дуже радий допомогти. Боротьба з корупцією це благородна справа.
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера" 12:29
Мені нещодавно повідомили, що так і є, за згвалтування в Данії дають 1-2 місяці, в тйо час як за не сплату податків - від 1 року.
Взагалі, за згвалтування я б давав вишку, але то вже інша тема)
Добре. Якщо податкоа знає все, як уберегтись від того, що в самій подактовій сидять коррупціонери, які потребують мзду?
Треба ж і податок на заробітну плату знизити, а то виходить що система породжує самознищення.
Чому я маю отримувати лише 30% від моєї законної зарплати, а хтось решту 70%?
Задум, Захаре, непоганий, АЛЕ.. Звичайно, президент, як ставленик цих самих бригадирів корупціонерів на таке, звичайно, не піде. Не має законодавчого врегулювання контролю громадськості над державними процесами. Ніхто з них не отримає належної інформації.
А імпічмент сьогодні, при тотальній владі президентської партії також неможливий. Бо на законодавчому рівні питання імпічменту приймає Верховна Рада, яка зараз уособлює пропрезидентську більшість.
Отож, боротися із корупцією в Україні можливо тільки при зміні влади, а її змінити можна лише революційними методами. На жаль, іншого шляху я поки не бачу...
только не патриотическим и националистическим. иначе они начнут преследовать всех, кто по их мнению недостаточно патриотичен. а чернобыльцам и афганцам я бы тоже не очень то и доверял http://from-ua.com/news/c339ae9818d5c.html они за лишнюю кость с барского стола кого угодно готовы предать, даже собственные иделы. те же лизаблюды
Треба комітет кілерів створити!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.