Ідеї → УКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА

П'ятниця, 15:59, 20.01.12
Kurt Zug
Ідею підтримують: 3
У боротьбі за Українську державність затерлася її головна основа - держава мусила бути народною! Україна як самостійна(?) держава існує 20 років але за період свого існування вона так і не набрала відповідних ознак. Український народ поставлено на коліна перед жменькою жлобів які з космічною швидкістю розкрадають і розпродують його спадщину. Їхня одержимість не лякає, вона бентежить свідомость. Варварство сучасної "еліти" вахко осягнути здоровим розумом. Нові магнати-визискувачі українського трудового народу мусять бути зупинені. Сьогодні цілий український народ, не зважаючи на політичні уподобання, мусить стати на власний захист. Ми мусимо повернути собі право на достойне людини життя і збудувати дійсно самостійну і могутню українську народну республіку - державу трудового народу.

Коментарі

Kurt Zug 16:01
-1
Група ВКОНТАКТІ, http://vkontakte.ru/club34349944
Михайло Роль 14:33
http://www.unr.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=71%3A-qq-&catid=1%3A2011-07-30-09-53-08&Itemid=3&lang=uk

http://www.unr.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=72%3A2012-01-18-15-19-52&catid=14%3A2011-08-06-02-18-27&lang=uk
Якщо будувати її як УНР Грушевського і УНР Директорії то вся ця охлократія призведе до повторної втрати державності.
Українська Соборна Самостійна Держава (УССД) - ще не побудована... Не про політичний устрій цієї держави ходить, а про ідеологію. Українську національну ідею, яка є основною морально-етичною цінністю української України. Ото ж до праці!
"Україна як самостійна(?) держава існує 20 років але за період свого існування вона так і не набрала відповідних ознак" - фактичні ознаки в нашій країні - є!!! Не можна казати, що Україна - не країна. У нас є територія, скарбниця, апарат примусу і управління... А як МИ САМІ використовуємо наявні ресурси і як використовують нас в - це вже окреме питання. . . Україна - Д Е Р Ж А В А!
1. Відкриваємо паспорт:"Паспорт громадянина України" (національність відсутня)
2. Гражданин — индивид, на политико-правовой основе связанный с определенным государством.
3. Конституція: вся повнота влади належить Українському народові.
4. Указ Президента України №212/2012 від 24.03.2012 - Офiцiйне представництво Президента України http://www.president.gov.ua/documents/14621.html
Стратегія розвитку громадянського суспільства -> Загальні положення -> "держава відповідає перед людиною за свою діяльність"
5. Завдання: знайти "Український народ", а, відтак, "людину Українського народу".
6. Google -> "Український народ" - однозначне тлумачення відсутнє.
7. Але трохи нижче однозначно є Український Народ http://www.ukrainers.org/, який був більше року назад започаткований, задекларований, запаспортизований саме "Паспортом людини Українського народу". Таким чином створена "Світова Міжнародна Екстериторія Український народ"
8. Висновок - ми повинні стати, насамперед, ЛЮДЬМИ а не "фізичними особами" з юридичним клеймом "громадянин" та з відсутністю національності (нації, народу).
Український Народ 12:58
Можна заперечити, що, мовляв, йде підміна понятть і такє інше. Чим вправно маніпулюють політики і юристи, присипляючи увагу "громадян", "осіб", "фізичних та юридичних осіб", розуміючи під цими прізвиськами "особей" невизначеного полу, роду та національності.
Але:
1. "На початку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово (Ів. 1:1)".
2. "Как вы яхту назовёте - так она и поплывёт" http://dslov.narod.ru/pos/p755.htm
3. Тому структура суспільства Українського народу повинна бути однозначна: http://www.ukrainers.org/info/struktura-suspilstva
БОГ
НАРОД -> Пряме народовладдя (людина, родина, рід, спільнота)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ -> Представницька влада (держава, республіка)
ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ ГОСПОДАРЮВАННЯ -> (ринкова, планова, змішана)
СТАТУС ЧЛЕНА СУСПІЛЬСТВА -> (громадянин, фіз.особа, мігрант, гастарбайтер)
Український Народ 13:48
http://motivators.ru/node/44631
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.