Ідеї → Репатріація татар в Татарстан

Неділя, 14:18, 20.05.12
Василь Мельничук
Ідею підтримують: 3
Враховуючи те, що татар виселяв СРСР, а також те, що татари не корінним народом Криму, потрібно за кошти бюджету РФ провести репатріацію всіх татар в Татарстан. нехай живуть у себе вдома і нікому не морочать голову.

Коментарі

Давно пора !
Dhoqx Dhiakp 16:47
+3
>що татари не корінним народом Криму,

Татари не є, а кримські татари є. Навіть слово "Крим" кримськотатарського походження.
Dhoqx Dhiakp 16:49
>що татар виселяв СРСР

І ви підтримуєте цей прояв імперського шовінізму?
Василь Мельничук 09:52
чомусь Геродот нічого не писав про кримських татар.
Кримські татари, як і інші тюрки не є корінним населенням Тавріди (Кримського півострова).
Dhoqx Dhiakp 18:41
То він й про українців нічого не писав. А скіфо-сарматський елемент навіть в найкращому випадку не може вважатися для нашого народу домінуючим.
Микола Виговський 21:35
Давайте в решті решт проголосимо історичну справедливість і домовимось, що корінним народом Таврії є греки.
Dhoqx Dhiakp 22:29
Які прийшли туди і мали контактувати з місцевими варварами скфіо-сарматами.
Василь Мельничук 22:04
греки є прийшлими в Тавриду
А їхні гроші - теж до Татарстану? Ахметова тобто?
І, до речі, не хочете репатріювати скифів назад?
Василь Мельничук 09:50
а скіфів репатрійовувати не потрібно, більшість населення України походить від скіфів
Василь Мельничук 09:51
чи може вважаєте, що вони поділяться грошима? :-))
Русин Слов'янин 17:51
Ні, гроші нехай залишаються
Проти. Що ви вважаєте "корінним населенням"? Вони живуть там щонайменше з 14 ст., якщо так вчинити то буде створено прецедент, дуже небезпечний.
Не кажучи вже про те, що це технічно неможливо.
Василь Мельничук 09:32
1) ну, технічно це, звичайно, можливо - переселяли в Середню Азію, тепер в Крим, то можна напевно і в Татарстан переселити, нє?
2) А скільки часу живуть татари в Татарстані, здатен хтось сказати? - споконвіку. То може все ж Татарстан їх батьківщина, а не Крим? Крім того, тут буде вирішене важливе питання: хто має платити за репатріацію татар? РФ є спадкоємницею СРСР і повинна оплачувати всі претензії до нього з боку татар. Чому Україна оплачує переселення татар в Крим? Ми ж їх не депортували?!
Протягом історії всякого було. Народ з регіону затоплення Чорним морем земель північного Причорномор"я дав поштовх творення цівілізаційного вибуху за рахунок міграції автентичної культури затоплених земель в нові та віддалені регіони. Релігії п"ятикнижжя походять з ведійської культури аріїв з нинішнього географічного українського регіону. Конфлікт не в тому що татари мігрантизагарбники в історії цивілізації регіону. Великороси-росіяни загарбники більш пізднішого періоду. Елліни та генуезці теж мігранти-окупанти. Але в історичному профілі треба не вести те що ми критикуємо у шовіністів РФ та інших імперських держав-глобалістів. Якраз шовінізм росіян що штучно стали домінуючим єтносом за сталінських примусових массових переселень. Так кримчаків виселено було задля профілактики "можливих" загроз для перемовників на ялтинську конференцію. Ті ж мотиви боротьби з самосвідомими єтносами були приводом переселення єтносів Балтії, України, Кавказу, Мільйони мігрантів за програмою колективізації під час голодомору було завезено російйськомовного населення в виморені містечка та села. Зараз нащадки цих мігрантів і підіймають питання другої державної мови - російської. За любих умов, примусове переселення вже є протиправним.Інше питання, що зараз така пропозиція від росіян є провокативною і сепаратиською. Ми вже чули в зРаді про позбавлення права кримських татар на репатріацію і поновлення в правах за місцем проживання педків понад десяток поколінь. То чи варто так проголошувати загарбникам в першому - третьому поколінні.
Василь Мельничук 12:37
Пропонуєте провести репатріацію великоросів? - пишіть окрему ідею, підтримаю
В Татарстан? А чого не в Якутію?
Василь Мельничук 16:51
А при чому тут Якутія?
Товарищь "Держслужбовець", не позорьте Меретократическую партию. на держслужбе работать надо, а не выдвигать идеи о выселении из государства сотен тысяч её граждан. Вы свою присягу давно читали?
Василь Мельничук 16:50
А хіба у мене немає такого права висувати ідеї? І чим це право обмежене?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.