Ідеї → Розпочати "Нюрнберзький процес" над керівництвом партії регіонів за бандитизм

Вівторок, 12:40, 16.04.13
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера"
Ідею підтримують: 8
Проект вимоги до Міжнародного Трибуналу в Гаазі, Міжнародного Європейського суду з прав людини, Четвертого Комітету ООН.
---
Народ України, у складі (ххх тис чоловік), через своїх законних представників - Всеукраїнський Антикорупційний Комітет (далі Позивач, список учасників), звертається до вищевказаних Організацій, із вимогою допомогти у розв"язанні внутрішніх питань політичного характеру шляхом міжнародного судочинства.
Прохання вчини Міжнародний Суд над представниками Партії Регіонів (далі Відповідач - список буде) за злочини проти народу України, злочини проти людства та проти міжнародної безпеки.
За бандитизм, рейдерство на підприємства, опускання рівня життя громадян, розпил бюджетних коштів і тендерів, сприяння поширенню корупції, хабарництва посадовими особами, за виведення державних коштів в офшори, а також за недабльство і халатність при виконанні службових обов"язків, здачу національних інтересів іноземним державам - Росії, Кіпру, Китаю, Узбекістану, а також міжнародним компаніям - Газпром, РосУкрЕнерго (список доповнюватиметься...), вимагаємо:
- заарештувати винних посадових осіб із керівництва ПР, що знаходяться за кордоном, передати їх у руки українського правосуддя;
- судити їх згідно чинного законодавства України за посередництва офіційних міжнародних спостерігачів, суддями, не причетними до вищевказаних осіб Відповідача;
- заарештувати їх майно в іноземних банках, майно їх родичів; заборонити їм (Відповідачам) та їх родичам займати державні посади в Україні понад 20 років;
- повернути вищевказані майнові кошти у Державний бюджет України.
Позивач (ВАК) зобов"язується:
- провести реформу Конституції України за допомогою всенародних зборів - Конституційної Асамблеї, а також реформу законодавчої, виконавчої та судової гілок влади - шляхом зняття причетних до Відповідача посадових осіб із своїх посад, зміни структури даних гілок влади і розподілення функцій влади так, щоб унеможливити корупційні прояви, за які Позивач позивається до Відповідача за допомогою вищевказаних міжнародних Організацій.
Під час здійснення цих реформ просимо підтримки міжнародних спостерігачів та широкої міжнародної громадськості.
Наша мета - усунути корупційний лад в Україні законним шляхом, та встановити справедливий, законний лад. який буде визнано таковим міжнародним законодавством і міжнародною громадськістю.
Число, підписи членів ВАК, листи із підписами громадян України.
----
Ось такий формат! Голосуємо!

Коментарі

Переможців не судять (і не ув'язнюють) - судять і садять переможених.
Переможці, це ПР+КПУ, а переможені - Юрій Луценко і Юлія Тимошенко.

Але метеріали для майбутніх процесів необхідно починати збирати вже сьогодні - потім все це приходиться для суду на комуністичною ідеологією і прокремлівськими режимами в країнах колишнього соц-табору..
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера" 19:33
От! Збираэмо матеріали із відкритих джерел.
Русин Слов'янин 21:01
Збирати матеріали - це довга трата часу, слід думати як виправити ситуацію, а не як покарати винних. Покарання завжди знайде їх.
Юрій Бородатий 07:53
На виКривлення ситуації сьогодні йде значно більше грошей, влади і сил ніж на її виПравлення - ось у чім наша суч.проблема.
Головний злочин суч.влади - вона ухитрилась зробити життя працьовитих і талановитих українців (на найбагатших землях Європи) найзлиденнім в Європі.
Прекрасна ідея! Є тільки кілька питань:
Хто оплатить перевезення ПР в Нюрнберг?
Хто зможе перевезти ПР, ну, хоча б у печерський суд?
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера" 15:20
1. За потреби оплатить держав із державного бюджету переліт представників ООН в Україну, суд буде проходити в Києві.
2. Є "Альфа", "Грифон", "Беркут", ОМОН в решті-решт і купа інших спецпідрозділів МВС. За потреби треба долучати регулярну армію.
Трибунал ООН в Гаазі не вповноважений займатися справами України. Європейський суд з прав людини не вповноважений займатися справами, що не стосуються безпосередньо прав людини.
Ну і взагалі - це повна капітуляція, просити іноземців вирішити наші проблеми. Запам'ятайте: ніде і ніколи одні держави не вирішували проблеми інших. Сприяли - так, траплялося; але наша доля виключно в наших руках, і перекладати її в чужі - безглуздо.
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера" 19:17
А це єдиний, більш-менш законний спосіб радикально, одним махом вирішити більшість наболілих за останні роки питань в Україні. Усі інші способи є нелегальними.
НЕ, ЕСТЬ ЕЩЕ СПОСОБ. НАНЯТЬ КИЛЛЕРОВ И ПЕРЕДАТЬ ИМ СПИСКИ ДЕЙСТВУЮЩИХ ЛИЦ С ПР И СПИСОК ЛЮДЕЙ КОТОРЫЕ СПРЫГНУЛИ С ПР.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.