Ідеї → Сільське, господарство, країна, аграрна, реформа, державний, бюджет, імпорт, експорт, село, відродження

Субота, 09:06, 13.07.13
Олеся Василець
Ідею підтримують: 6
Нашу країну глобально врятує тільки якісна аграрна реформа, зменшення імпорту, відродження села, гідна увага до сільськогосподарської техніки, інноваційні технології, які дозволять мати великі врожаї, що їх можна буде експортувати за кордон і отримувати від цього великі кошти до державного бюджету.

Коментарі

потужна програма, сміливо можете йти з нею кандидатом до парламенту :-)
Неодмінно врахую Вашу пропозицію)
Василь Мельничук 09:45
Врахуйте, тільки на фото рекомендую розмістити все ж Ваше симпатичне личко, а не інші також дуже привабливі частини тіла ;-) бо електорат може не зрозуміти
Олеся Василець 14:24
Не знаю, які там думки виникають в електорату...Нехай дивляться не на мое личко, а на МЕНЕ, а то буде так само як і з Кравчуком: проголосую через те, що він красивий)))
Чому за 22 роки незалежності Україна опинилася на краю прірви?
Основна причина цього лиха в неефективності, неадекватності існуючої податкової системи економічному стану держави. Так, податок на додану вартість (ПДВ) – це один із самих корупційних податків; податок з прибутку заганяє підприємців у тінь (офшори), а єдиний податок також стимулює до зловживань. Всього у нас понад сотні податків, які не сприяють розвитку нашої промисловості, сільському господарству і економіки в цілому.
Нам нав’язали ідеології міжпартійної боротьби, ми пропонуємо ідеологію будівництва держави, яка об’єднає народ у праці і зробить його щасливим і багатим.
Що потрібно зробити, щоб вийти з цієї кризової ситуації?
Стратегію повного звільнення виробників товарів і послуг від податків пропонує команда провідних вчених-економістів на чолі з доктором економічних наук, головою Всеукраїнської спілки вчених-економістів, академіком Академії економічних наук України Олександром Кендюховим і доцентом, кандидатом технічних наук Євгеном Перепічкою.
Ними пропонується система при якій усі податки ліквідуються, а тільки вводиться 4% податку на покупку які сплачує споживач. Впровадження запропонованої Нової економічної стратегії вигідне всім: малому і середньому бізнесу – зменшення податкового навантаження, прозорість ведення підприємницькоїв; пенсіонерам і низькооплачуваним працівникам – їх мінімальні ставки збільшаться понад 2 500 грн. в місяць; для всього населення – зниження цін на продукти харчування і предмети першої необхідності та ліки; держслужбовцям – підвищення зарплатні завдяки збільшенню обсягів реалізованої продукції; олігархам, бо не треба буде сплачувати непомірні податки, вивозити капітал в офшорні зони, можна вкладати фінансові ресурси у свій бізнес в Україні; науковцям, бо першочергово виділятимуться кошти для розвитку науки і техніки; силовим структурам і армії буде забезпечено європейські стандарти життя, як всьому населенню… Реальною буде унікальна перспектива розпочати виробництво товарів народного споживання, створити широкий ринок праці для нашого народу і не ми, а до нас їхатимуть на заробітки.
Проект реформи був поданий на розгляд уряду О. Кендюховим, але не знайшов підтримки у верхніх ешелонах влади.
Чому ніхто не реалізовує і не звертає уваги на ці ідеї, на ці програми? Згідно з еволюційним законом
С. Н. Паркенсона «чиновник прагне множити підлеглих, а не суперників» і позбавляється від тих, хто розумніший за нього.
Отже, ні влада, ні опозиція – ніхто Нову економічну стратегію реалізовувати не буде – це однозначно. Всі вони за природою партійної системи приречені на вічну боротьбу, а ми на будівництво держави і підняття добробуту народу.
Який тут вихід? Усі обіцяють, що підвищать, збільшать, а де взяти гроші – не знають, усе це політична профанація. Позичать? Так! Вони уже назичили і розікрали стільки, що не лише нашим дітям, правнукам доведеться віддавати.
Потрібно людей, які володіють новими ідеями, здатні до самоорганізації і праці у владі, об’єднати і створити команду, висунути свого кандидата у президенти і перемогти на наступних виборах усіх рівнів. Це і буде реалізація Нової економічної стратегії. Перемога цієї команди однозначна і неминуча, адже людям набридли: гризня, проти режимна боротьба, брехня…
Уже напрацьована програма, розроблена методологія перемоги на виборах будь-якого рівня. Створюється команда, здатна перебрати владу та впровадити Нову економічну стратегію в життя.

Ініціативна група реалізації Нової економічної стратегії. Євген Перепічка, тел.0986164287
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.