Ідеї → Ввести фізичне покарання за водіння в нетверезому стані .

П'ятниця, 19:51, 01/11
Олег Ягель
Ідею підтримують: 12
Прийняти закон що передбачає покарання водіїв що водять машину в нетверезому стані як в Сингапурі http://politiko.ua/blogpost100266

Коментарі

Звісно, що таке покарання в Україні ніхто не введе і це не більш як провокативна ідея, але як-би такий закон і прийняли то він не викликав-би в сеспільстві суттєвих протестних настроїв.
Юрій Бородатий 10:00
Краще прив'язати до стовпа і направити на них п'яного водія ))
Чому за 22 роки незалежності Україна опинилася на краю прірви?
Основна причина цього лиха в неефективності, неадекватності існуючої податкової системи економічному стану держави. Так, податок на додану вартість (ПДВ) – це один із самих корупційних податків; податок з прибутку заганяє підприємців у тінь (офшори), а єдиний податок також стимулює до зловживань. Всього у нас понад сотні податків, які не сприяють розвитку нашої промисловості, сільському господарству і економіки в цілому.
Нам нав’язали ідеології міжпартійної боротьби, ми пропонуємо ідеологію будівництва держави, яка об’єднає народ у праці і зробить його щасливим і багатим.
Що потрібно зробити, щоб вийти з цієї кризової ситуації?
Стратегію повного звільнення виробників товарів і послуг від податків пропонує команда провідних вчених-економістів на чолі з доктором економічних наук, головою Всеукраїнської спілки вчених-економістів, академіком Академії економічних наук України Олександром Кендюховим і доцентом, кандидатом технічних наук Євгеном Перепічкою.
Ними пропонується система при якій усі податки ліквідуються, а тільки вводиться 4% податку на покупку які сплачує споживач. Впровадження запропонованої Нової економічної стратегії вигідне всім: малому і середньому бізнесу – зменшення податкового навантаження, прозорість ведення підприємницькоїв; пенсіонерам і низькооплачуваним працівникам – їх мінімальні ставки збільшаться понад 2 500 грн. в місяць; для всього населення – зниження цін на продукти харчування і предмети першої необхідності та ліки; держслужбовцям – підвищення зарплатні завдяки збільшенню обсягів реалізованої продукції; олігархам, бо не треба буде сплачувати непомірні податки, вивозити капітал в офшорні зони, можна вкладати фінансові ресурси у свій бізнес в Україні; науковцям, бо першочергово виділятимуться кошти для розвитку науки і техніки; силовим структурам і армії буде забезпечено європейські стандарти життя, як всьому населенню… Реальною буде унікальна перспектива розпочати виробництво товарів народного споживання, створити широкий ринок праці для нашого народу і не ми, а до нас їхатимуть на заробітки.
Проект реформи був поданий на розгляд уряду О. Кендюховим, але не знайшов підтримки у верхніх ешелонах влади.
Чому ніхто не реалізовує і не звертає уваги на ці ідеї, на ці програми? Згідно з еволюційним законом
С. Н. Паркенсона «чиновник прагне множити підлеглих, а не суперників» і позбавляється від тих, хто розумніший за нього.
Отже, ні влада, ні опозиція – ніхто Нову економічну стратегію реалізовувати не буде – це однозначно. Всі вони за природою партійної системи приречені на вічну боротьбу, а ми на будівництво держави і підняття добробуту народу.
Який тут вихід? Усі обіцяють, що підвищать, збільшать, а де взяти гроші – не знають, усе це політична профанація. Позичать? Так! Вони уже назичили і розікрали стільки, що не лише нашим дітям, правнукам доведеться віддавати.
Потрібно людей, які володіють новими ідеями, здатні до самоорганізації і праці у владі, об’єднати і створити команду, висунути свого кандидата у президенти і перемогти на наступних виборах усіх рівнів. Це і буде реалізація Нової економічної стратегії. Перемога цієї команди однозначна і неминуча, адже людям набридли: гризня, проти режимна боротьба, брехня…
Уже напрацьована програма, розроблена методологія перемоги на виборах будь-якого рівня. Створюється команда, здатна перебрати владу та впровадити Нову економічну стратегію в життя.

Ініціативна група реалізації Нової економічної стратегії. Євген Перепічка, тел.0986164287
Правильно, и права забирать на всегда, и штраф заплатить не маленький.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.