Ідеї → Ідеологічна та військова підготовка молоді

Вівторок, 11:12, 25.11.14
Сергей Быков
Ідею підтримують: 4
Сьогодні рівень патріотизму громади значно зріз завдяки буремним подіям Революції гідності та російської агресії, однак сьогодні ми маємо докласти максимум зусиль до ідеалогічного виховання молоді, аби патріотом стало бути модно завжди.

Я впевнений, що сьогодні необхідно ввести у всіх закладах освіти спеціальний курс патріотичного виховання молоді.

Патріотичне виховання має бути покладено не тільки на плечі держави, оскільки в такому разі може бути спрямоване на політичну підтримку правлячої\правлячих партій. Патріотичним вихованням також мають займатися громадські рухи та молодіжні організації.

Крім того, необхідно проводити планову постійну підготовку молодих патріотів до захисту вітчизни, розповідати їм про зброю, вчити нею користуватися, оскільки історія України - це історія визвольних змагань української нації.

Якщо ви поділяєте цю ідею, вступайте до лав нашого Об'єднання та біорімося за Україну разом!

Сайт: www.urd.org.ua
FB: https://www.facebook.com/groups/regional.development/
VK: https://vk.com/urdukraine

Коментарі

ЇМ НЕ РОЗПОВІДАТИ ПРО ЗБРОЮ, А РОЗДАТИ ЗБРОЮ....І КОЛИ В КОЖНОМУ МІСТІ ТА СЕЛІ ВСІ ЛЮДИ БУДУТЬ ДОБРЕ ОЗБРОЄНІ, ТО НІЯКИЙ ПУТЛЕР НОСА ДО НАС НЕ СУНЕ, А КОЛИ МИ БУДЕМО НА МАЛЮНКАХ МОЛОДІ ПОКАЗУВАТИ ЗБРОЮ ТО... ТО ВОНИ ТАК ВОЮВАТИ БУДУТЬ... СЛАВА ТАНКАМ ОН-ЛАЙН !!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.