Ідеї → Запровадити необов'язкові цільові збори, що дають розширені права (зокрема релігійний)

Неділя, 11:22, 20.09.15
Павло Славинський
Ідею підтримують: 5
Ввести кілька необов'язкових зборів, адміністрованих податковою, наприклад релігійний (1% доходу фіз. особи на вказану релігійну організацію) і мовний (1% на держустанови з розвитку вказаної мови і вивчення її в школах, курсах і т.д.). Громадянин, що не задекларував свою підтримку таким чином, втрачає відповідні права - на переклад в дежорганах своєю мовою, на альтернативну військову службу чи використання номеру паспорту замість ідентифікаційного коду і т.д. До речі, можна зробити навіть необов'язковий військовий збір для допоміжних військових організацій (тири, патріотичні табори і т.д.): хто платить - може відправляти дітей коштом держави чи стріляти раз на тиждень, а під час призову (якщо він буде) має розширені права вибору місця служби.
Аналогічні релігійні "податки" існують у Фінляндії і , принаймні. в деяких землях Німеччини.

Коментарі

Обов'язкові (примусові) грошові (при конфіскації - майнові) збори (податки, штрафи) мають накладатись тільки на шкідливу діяльність. Виробників необхідного і корисного слід негай позбавити всіх видів примусових платежів.
Це дасть змогу:
знизити ціни,
підняти фактичну вартість зарплати,
обмежити могутність корупціонерів,
почати країні процвітати.
Що буде, якщо в "Законі про податки" замінити 2 ключові поняття: об'єкт і суб'єкт оподаткування?

Скажімо, якщо об'єктом оподаткування будуть не зароблені гроші, а шкідлива діяльність? В цьому випадку суб'єктом оподаткування буде не всякий хто заробив гроші, а тільки той хто своєю діяльністю/бездіяльністю нашкодив українцям і Україні.

Отже досить замінити всього одне слово в "Законі про податки" і Україна буде не бідніти, а багатіти!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.