Ідеї → Стратегія змін, створення майбутнього

Понеділок, 06:26, 24.10.16
Тимофій Власюк
Ідею підтримують: 1
Як відбуваються зміни суспільного ладу, економічної системи на певних територіях?
Проаналізуємо історичні приклади.

1905-1925 Зміни через війну і революцію.
Еліти Російської імперії запропонували нову модель замість капіталізму:
Вся влада - радам. Жорстка вертикаль військового типу замість монархії.
Земля - селянам, фабрики і заводи - робітникам. Лозунг для того, щоб ідея оволоділа масами.
Світова війна, переворот(революція), громадянська війна - інструменти.
Результат
Заміна капіталізму "соціалізмом", націоналізація промисловості, швидке проведення індустріалізації в 1925-1940 роках. Побудова замість капіталізму державного капіталізму.
Для мільйонів людей урівняння доходів, створення керованого суспільства.

1985-1999. Зміни через перебудову, економічну кризу.
Еліти СРСР вирішують змінити суспільний лад. Замість соціалізму побудувати дикий капіталізм.
Знищення соціалістичної моделі. Початок "перебудови"
Приватизація промисловості, передача земель приватним компаніям.
Грабунок країни і населення. Легалізація кримінальних капіталів.
Порнографія, проституція, розквіт злочинності, створення керованого хаосу в країні.
Розпад країни на кілька окремих.
Інструменти - зміна законів, пропаганда, утворення політичних партій, медійні технології, використання ЗМІ, телебачення.

Тобто алгоритм побудови майбутнього досить простий.
Заходите на певну територію. Не важливо які закони, суспільний лад, економічні відносини були і є на цих територіях. Ви приносите власні ідеї, модель суспільства, схеми відносин, економічну модель. Розгортаєте пропаганду нового ладу в ЗМІ, телебаченні, ток-шоу, інтернет, соцмережах, в приватному спілкуванні.
Встановлюєте нові правила і закони силою, але це застарілий спосіб насильства.
Створюєте умови для того щоб люди самі захотіли жити по-новому. І підтримуєте зміни через агентів впливу в медіа, владі, науці, суспільстві.

Коментарі

Лови путімона*!

Для полювання на путінських корупціонерів і для обміну їх на заложників Кремля, необхідно впровадити Делокалізацію і Самофінансування боротьби ПРОТИ корупції:
1. Делокалізація у Часі (Безперервність) - замість разових "акцій по боротьбі з корупцією" (люстрацій), вести боротьбу ПРОТИ корупції завжди.
2. Делокалізація у Просторі (Децентралізація) означає відміну ієрархічних "центрів (комітетів, бюр, міністерств, комісій ітд) по боротьбі з корупцією". Тепер ПРОТИ корупції зможуть боротись всі всюди і бажаючі. Любительські чи фахові інсайдери матимуть корисну, необхідну і дуже прибуткову роботу в самій Україні.
3. Самофінансування (фінансова автономність) -
а) Відміна всякого зовнішнього фінансування "боротьби з корупцією".
б) Винагородою за впійманого корупціонера слугуватимуть конфісковані рахунки і майно корупціонера. Єдина умова - застосувати нагороду за впійманого корупціонера в межах тої країни, де його впіймано. Впійманого путімона можна обміняти на ув'язненого Кремлем українця - подумайте про це..
______________
*Путімони - кремлівські "сексоти" (секретные сотрудники), депутати, олігархи, чиновники держслужб, тобто, всі корупціонери які працюють на Кремль та інші корупційні центри. Сьогодні путімонам залишають ~10% награбованого, решта (~90%) йде за межі України - тому ми бідні. З наших кишень путімони фінансують терор в Україні, Сирії та решті світу.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.