Ідеї → Лови путімона*!

Понеділок, 11:02, 24.10.16
Юрій Бородатий
Ідею підтримують: 2
Для полювання на путінських корупціонерів, для обміну їх на заложників Кремля, необхідно впровадити Делокалізацію і Самофінансування боротьби ПРОТИ корупції:
1. Делокалізація у Часі (Безперервність) - замість разових "акцій по боротьбі з корупцією" (люстрацій, деатестацій, перевірок), вести боротьбу ПРОТИ корупції завжди.
2. Делокалізація у Просторі (Децентралізація) означає відміну ієрархічних "центрів (комітетів, бюр, міністерств, комісій ітд) по боротьбі з корупцією". Тепер ПРОТИ корупції зможуть боротись всюди і всі бажаючі. Любительські, фахові, епізодичні інсайдери матимуть корисну, необхідну і дуже прибуткову роботу в самій Україні.
3. Самофінансування (фінансова автономність) -
а) Відміна всякого зовнішнього фінансування "боротьби з корупцією".
б) Винагородою за впійманого корупціонера слугуватимуть конфісковані рахунки і майно корупціонера. Єдина умова - застосувати нагороду за впійманого корупціонера в межах тої країни, в якій його впіймано. Впійманого путімона можна обміняти на ув'язненого Кремлем українця - подумайте про це..
______________
*Путімони - кремлівські "сексоти" (секретные сотрудники), депутати, олігархи, чиновники держслужб, тобто, всі корупціонери які працюють на Кремль та інші корупційні центри. В Україні таких ~1.600.000! Сьогодні путімонам залишають ~10% награбованого, решта (~90%) йде за межі України - тому ми бідні. З наших кишень путімони фінансують терор в Україні, Сирії та решті світу.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.