Ідеї → акціонування державних підприємств і створення фондового ринку

Четвер, 08:42, 15.12.16
Тимофій Власюк
Ідею підтримують: 0
В Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Житомирі та інших містах держава має створити фондові біржі. Приватний капітал теж має можливість створити фондові, товарно-сировинні біржі в будь-якому місті країни.

Провести акціонування державних підприємств, які ВРУ, уряд бажають приватизувати. Створюються ВАТ.
Ціну акцій зробити максимально доступною для всіх від 1 гривні до 100 гривень.
Уряд оголошує про продаж акцій всіх державних підприємств протягом певного періоду 1-3 роки.
Для початку обираються 100 невеликих підприємств. Проводиться акціонування. В наступні кілька місяців партіями по 100-300 підприємств акціонується решта.

Акції підприємств продавати на створених біржах. Якщо уряд акціонує державне підприємство, то протягом року на фондових біржах буде продано 100% акцій.
Кожен місяць продавати по 10% акцій всім бажаючим через фондові біржі. Після першого і другого місяця продажу акцій можна робити перерву на місяць для корекції ціни.


Первинна публічна пропозиція (англ. Initial Public Offering, IPO) — перший публічний продаж акцій приватної компанії, в тому числі у формі продажу депозитарних розписок на акції. Продаж акцій може здійснюватися як шляхом розміщення додаткового випуску акцій шляхом відкритої підписки, так і шляхом публічного продажу акцій існуючого випуску акціонерами приватної компанії.
Основною метою проведення IPO є отримання так званого «засновницького прибутку» — прибутку, отримуваного засновниками акціонерних товариств у вигляді різниці між сумою від продажу випущених акцій і капіталом, дійсно вкладеним ними в акціонерне підприємство.
Метою акціонування є створення в Україні фондового ринку, залучення вітчизняних і іноземних інвесторів, інвестицій в країну, приватизація державних підприємств.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.