Ідеї → ресурс що відповість на питання "куди пішли ваші гроші!"

Четвер, 05:00, 16/04
Oleg Onufrienko
Ідею підтримують: 6
Створити інтернет ресурс, який буде оновлюватися, скажімо, раз на місяць і буде відображати інформацію про кожну копійку яка була витрачена державлю. Так, що кожен пересічний громадянин зможе зайти на сайт, та подивитись на що пішли його податки!
Цю ідею можно розвинути із засобами перевірки наданої інформації (фотограйії, телефони то що). Інтернет обєднає громадян, ми знаходимось по всій території країни, отже зможемо перевірити чи дійсно гроші були витрачені так як воно буду записано на ресурсі!

Треба вже вдовбичити у голови нашої політичної еліти, що вона перш за все є представником Українського народу, та має відображати його інтереси.

Коментарі

Звіт влади перед народом
Олександр Батькович Четвер, 22:29, 16/04 ще раз повторюю цю думку потрібно розвивати!
ідея хороша, цим по ідеї і займається Рахункова палата. На практиці такий звіт важко зробити бо кількість програм гіганська і збір та аналіз всього цього в одному централізованому місці буде коштувати гігантських грошей сам по собі.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.