Ідеї → Молоді потрібно обєднуватись і показувати приклад "маврам"

Понеділок, 20:03, 01.06.09
Ганна Федорченко
Ідею підтримують: 12
Я пропоную обєднатись всім громадським і політичним силам в єдиний , як хочете Блок чи Раду, байдуже як вона буде називатись і своїм прикладом показати силу обєднання.

Коментарі

Обьединять должне кто-то конкретный с конкреными целями и задачами. Практика показывает, что помимо этого, нужна перспектива, тогда обьединение будет рабочее и максимально конструктивное.
Ганна Федорченко 14:14
Перспективы мы все должны рисовать и строить сами. Никто Вам в этом помогать не будет. Мы привыкли находить месию и за ним прятатся, а команды не видно. Основной идеей нужно выбрать выход из тупика в котором мы с Вами живем.
Джибріль ас-Саврані 14:46
Це хто маври!?
Ну, якщо вам все одно з ким і на яких засадах об'єднуватися, і при цьому ви голова МПУ, то можу точно сказати, що за МПУ я не голосуватиму.
Ганна Федорченко 14:11
Обєднуватись не все одно з ким а заради чого.Повинна буди основна мета покращення життя нашого та наших дітей. А головна засада повинна бути Україна.
Валентин Шевченко 17:23
Ганні +1
Вау, вы первая, кто предложил эту идею.
Некорректно но правдиво.
Ганна Федорченко 14:17
Почему некоректно? Какая разница как называется организация в основе всех Уставов политических партий и общественных организаций лежит идея улучщения благосостояния Украины, и благие дела во имя процветания государства. Вот основа, а все остальное - это амбиции.
Джибріль ас-Саврані 14:46
Це хто маври!?
Я с вами!Че делать?Готов к труду и обороне!
Сергей Усов 02:02
Так держать!
Антон - 22:26
-1
Давайте все встанем, возьмемся за руки и будет нам счастье.
Головне, щоб у цьому обєднані не було "маврів"
Обєднаня не мета, а засіб, інструмент для чогось. для чого? і тут політики починають млямлити якісь незрозумілі речі...
Я коли вїжджаю до Києва з Житомира - висить бігборд на якому Левко Лукяненко з якимось мордатим запитують "Що далі?" - і тут же дають відповідь - ЄДНАЙМОСЬ!
кого, чого, з ким, коли і навіщо - на ці питаня в них часу не вистачило....
Це хто маври!?
Готов приложить максимум усилий к реализации Вашей идеи!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.