Ідеї → прибрати вулиць небезпечних собак. Всіх.

Четвер, 14:17, 04.06.09
Вужик Вогнепалик
Ідею підтримують: 7
З метою зменшення загроз та виходячи з того, що життя і здоровя громадян є найвищою цінністю, зобовязати кожен міліцейськи патруль стріляти в домашніх собак, які знаходяться на вулиці без намордника і без повідка. Тільки загроза відстрілу змусить власників потурбуватися про безпеку життя інших громадян.
Ввести кримінальну відповідальність для власників небезпечних порід собак за появу їх тварин на вулиці без згаданих намордників і повідків.
повністю прибрати бездомних собак з вулиць міст у притулки та стерилзувати.
ввести адмінтративну відповідальність для відповідальних працівників комунальних підприємств та МВС за ігнорування виконання такого рішення

Коментарі

Стріляти це жорстоко, а от створювати для них притулки треба.
Вужик Вогнепалик 15:00
так це жорстоко, але хоронити дітей, загризених собаками - ще менш приємне заняття. Якщо власники собак будуть тримати їх в намордниках і на повідку, стріляти не треба буде. Тільки невідворотність жорстких санкцій призведе до поваг до життя інших людей.
А як щодо такого варіанту:
http://politiko.com.ua/idea108
Вужик Вогнепалик 14:48
ти пропонуєш порогові умови - і мабуть маєш рацію. а їх ще слід доповнити санкціями. я пропоную санкції за появу на вулиці собак без намордників.
Невідомий користувач 19:12
-3
Це антигуманно та незаконно. Собака є власністю, а в Україні має поважатися право на власність. Замість того, щоб вести себе як тварина, треба створювати утриманці для бездомних собак за зразком єврокраїн.
Вужик Вогнепалик 20:09
притулки для бездомних є. і собак туди звозити можна. Я наголошую на тих собаках, які будучи домашніми, ходять без намордників і кидаються на дітей.
Невідомий користувач 20:12
А я ще раз повторюю: відповідальність за домашню собаку лежить на хазяїні. Треба ввести жорстке покарання для власника, щоб надалі він слугував прикладом для інших. Зі зверюки нічого не візьмеш, вона не розуміє, що можна, а що не можна.
Невідомий користувач 20:15
"Стріляти в усіх собак, що знаходяться на волуці без намордника та повідка". У мене є прекрасний декоративний пінчер. З дитинсва гуляє самостійно без намордника та повідка. За все своє життя ніколи нікого не вкусила. Я не знаю, що зробля з правоохоронцями, що одного дня собака не повернеться з прогуляки, бо застрелена через "небезпечність".
Вужик Вогнепалик 20:15
я саме з цього і виходжу що карати треба і власника і собаку (знову ж таки власника). Собака є загрозою - якщо вона не в наморднику, загроза має бути ліквідована. Життя дітей для мене є незрівнянно ціннішим. Власник як особа,що створила таку загрозу теж повинен бути покараний.
Невідомий користувач 21:02
Собака не є загрозою, якщо дотримуватися правил її утримання.
знаєш, коли з дітьми гуляю і твоя собака лізе до моїх дітей, мені пофіг що ти знаєш що вона мене не вкусить. Мені страшно, вна порушує мою зону приватності і безпеки. Мене нереально дратують люди які кричать "не бійтеся, вона на вкусить" - ящо власник таке кричить, він розуміє, що іншим страшно. Він розуміє, що вони мають право на захист.
Невідомий користувач 22:20
Коли я гуляю з дітьми, то слідкую за їх безпекою самостійно.
Анекдот в тему:
Приїжджає ОМОНівець після чергування додому, виходить з машини, і в цей момент до нього ззаду підбігає доберман і починає гарчати. З кущів виходить власник собаки, й каже: ''Не хвилюйтесь. Він не кусає.''
Людина в штатському дістає з машини автомат Калашникова, пересмикує затвор і каже:
''Не хвилюйтесь. Він не стріляє.''
вужик, шалом
Вужик Вогнепалик 19:18
чолом, Джабраел
Маразм!

Каждая жизнь, в том числе жизнь собаки, - неприкосновенна! Днями буквально разговаривали на эту тему на работе. Тут мне тоже заявили, мол, "да перестрелять их всех!". У кого-то там жену собака укусила. Ну да, а маньяки, которые убивают-насилуют?! Чем они лучше собак? Давайте и их перестреляем! А с другой-то стороны... маньяком может стать любой - слетел с катушек - и все, привет! Так может, чтобы себя уберечь, всех живых существ перестреляем? А что? Обезопасим этот мир, так сказать...
Ответственность возложить на хозяина - согласна. Штрафы, прочая фигня. А собака в чем виновата? Она не способна подойти к хозяину и сказать "Э, чувак, не гони! Одень на меня ошейник!"...
Вужик Вогнепалик 14:30
....Тільки загроза відстрілу змусить власників потурбуватися про безпеку і своєї собаки і інших громадян.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.