Ідеї → Чи потрібна створити в Україні міжнародну організації слов'янської молоді

Четвер, 16:14, 04.06.09
Габріель Вукіч
Ідею підтримують: 11
Чи потрібно створити в Україні міжнародну організації слов'янської молоді для кращого вивчення культур усіх слов'янських народів,підвищення духовного розвитку між молодю,підвищувати інтерес до слов'янських країн?
P.S Для тих хто не знає слов'янські країни це не тільки Білорусь та росія, а й Хорватія, Сербія, Македонія, Черногорія, Словенія, Словакія, Чехія, Польща, Боснія і Герцеговіна.Є де розігнатися!!!)))

Коментарі

а чому словянські країни слід видляти в окрему групу? чому не вивчати євопейську культуру в комплексі її переплетень і взаємопроникнень?
Тому що,наша молодь мало знає,що крім Ураїни,росії та Білорусії існують інші країни.Треба поширювати знання.А про Європу та ЄС вже заманалося слухати,всеодно нас не приймуть!Доречі в Хорватії та Сербії є існують Українські діаспори,хочаб з ними вести якусь роботу у культурній сфері!
Невідомий користувач 17:41
+6
Не бачу необхідності.
Габріель Вукіч 17:43
чому?
Невідомий користувач 19:10
Було б доречніше спитати чому, якби я бачив необхідність. Мене цілком задовільняє культура співпраця з Європою в цілому.
Треба. Може, хоч одну слов'янську мову тоді вивчите - українську...
І не одну можна!!!
так!так!так!
баркал!
Sve najlepse
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.