Ідеї → Реформувати освіту

Четвер, 15:39, 16.04.09
Володимир Тернопільський
Ідею підтримують: 5
Залишити лише профільні предмети, що пригодяться при подальшій праці, а не вивчати купу непотребу, що забирає лише час, що потрібний для освоєння професії.

Коментарі

Антон - 17:16
0
А кто будет определять что нужно, а что нет? Я или Вы? Наши варианты могут сильно отличаться.
Володимир Тернопільський 17:20
як на мене мають бути профільні предмети, тобто якщо я вчу програмування, то не треба набивати мою програму фізикою, кресленням і т.д. знаю багато людей, які знають чудово програмування, але їх виганяють через фізику, культорологію і т.д...
Алекс Кухарчук 18:54
Интересно, а математика тоже програмерам не нужна?
я не кажу, що математика їм не потрібна, але знаю програмістів, які прекрасно обходяться і без неї.
от уяви собі друже - твоя партія виграла вибори і ти міністр освіти. Твої дії? В Україні мало хто сумнівається що з освітою треба щось робити, а що конкретно - не занє ніхто.
ИМХО. Это реформа не одного, не двух и даже не пяти лет. Болонский процесс сколько запускали, тестировали? Года 3 как минимум, если не ошибаюсь. А результат? Да и как можно проводить реформы, когда менеджмент меняется раз в год-два???
А на счет обилия ненужных предметов в программе - абсолютно согласна. Ну не пригодились мне в жизни фехтование, валеология и прочая дребедень. Лучше бы давали больше практики. ИМХО, оптимальное соотношение - 50/50
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.