Ідеї → Захист від негативного впливу інформаційної компоненти електромагнітних випромінювань!

Середа, 20:04, 24.06.09
Руслан Синельников
Ідею підтримують: 23
Дослідження, проведені останнім часом, підтвердили, що інформаційна компонента електромагнітних випромінювань мобільних телефонів (радіотелефонів) є головним чинником негативного впливу на здоров'я людини (завдяки розвитку електронної техніки рівень електромагнітних випромінювань телефонів і, як наслідок, рівень негативного впливу електромагнітних випромінювань на здоров'я людини вдалося суттєво знизити).

Тривалий вплив інформаційної компоненти випромінювань мобільних телефонів може призводити до загального погіршення самопочуття людини, може бути причиною головного болю, викликати надмірну втому; викликати погіршення зору та пям'яті, погіршення сну; призводити до зменшення рівня лейкоцитів та лімфоцитів у крові людини, зниження імунітету; негативно впливати на ендокринну та репродуктивну системи людини. Найбільш чутливими до впливу інформаційних полів є діти та вагітні жінки.

Пристрій нейтралізує шкідливу для здоров'я людини компоненту випромінювань мобільного телефону (радіотелефону, МРЗ плеєра, ноутбука, комунікатора, КПК) і створює навколо телефону (іншого електронного пристрою) біобезпечну область.
Пристрій не створює будь-яких перешкод у роботі телефонів та іншої електронної техніки!

Формуємо мережу для поширення пристроїв по Україні!
Маємо повну доказову базу, книги та прилади для тих, хто закриває знання від людей.

Звертайтеся!
http://unfir.org

Коментарі

+2
дайте потрогать цей чудо прилад =)
Руслан Синельников 20:40
Заходь, покажу книги, наукові суперечки з приховувачами знань і зразки виробів!
Торсио́нные поля́ — физический термин, первоначально введённый математиком Эли Картаном в 1922 году для обозначения гипотетического поля, порождаемого кручением пространства. Название происходит от англ. torsion — кручение. Возможность существования такого поля следовала из общей теории относительности. Экспериментальные попытки обнаружить торсионные поля не принесли результатов[1]. Современной физикой торсионные поля рассматриваются как сугубо гипотетический объект, не вносящий никакого вклада в наблюдаемые физические эффекты.
В последнее время термин «торсионные поля» широко используется в различных псевдонаучных исследованиях. Также выпускаются коммерческие продукты, действие которых якобы основано на использовании «торсионных полей».
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5
Годі вже брехати!!!!!
Руслан Синельников 20:42
І я про те, слідкуйте за наукою, вона вже попереду, її не спинити!
Павло Славинський 21:16
Це - не наука. Це - брехня.
Андрій Перістол 00:07
Торсионка давно изучается - єто не брехня - єто тоже самое что НЛО.
Павло Славинський 15:21
А ще те саме, що і спірітизм, магнітизм (до електромагнітних явищ стосунку не має), біоенергетика (не розділ біофізики) і ще купа різних напрямків...
Яковенко Роман 01:17
Павле, ти на диво категоричний :) Це не ти в минулих життях кричав, що радіо - диявольська забавка, літак не полетить,бо не махає крилами і т.д.
Не треба робити з "Современной физики" ікону - вона вже ледве держиться купи...
Павло Славинський 11:41
Яшко, вони цю дурню вже 30 років парять. Спочатку обіцяли вічний двигун і зброю, здатну вбивати будь-кого будь-де однією кнопкою. Зараз докотилися до "захисту" від того, що тільки вони здатні зафіксувати.
У меня на телефоне какая-то ведическая символика, тоже 20 грн выкинул:)

Еще и шунгитовые пирамдки продают
Не закривайте знання Синельникова!
Невідомий користувач 10:36
+1
Я уже 3 года устройствами пользуюсь. И все отлично!
Павло Славинський 10:58
А я вже 28 років не користуюся. І не гірше.
Невідомий користувач 15:55
Якщо не розумієтеся на чомусь, то краще мовчить! Це я кажу як людина, яка займалася йогою, східними техніками, в т. ч. точковими. Взагалі-то я скептично ставлюсь до всіх приладів. Але якщо попри свій скептицизм щось прийняв, то значить то варте того. Те, чим я корстисуюсь, прилад який зроблений геніально, бо фактично занйдене просте рішення як замінити дуже складні точкові методики, яка займають чимало часу та зусиль. Як практик, можу сказати, що ефект той самий.
Павло Славинський 18:32
"ефект той самий" - тобто ніякого
Я уже 3 года устройствами НЕ пользуюсь. И все отлично!

:)

я с 15 лет с мобильником, пару лет с двумя вместе ходил, потом купил на две карты и хожу с одним. говорю очень много. (мой тел. в рекламе) и все в норме без этих штук.

п.с. и не надо приводить аргументов, что вот сейчас все хорошо, а потом будет плохо, и т.д :)
Невідомий користувач 15:56
ну и прекрасно! А Ві гдей своей
Невідомий користувач 15:56
А Вы где свой телефон носите?
Александр D 21:45
В кармане на штанах.
а когда говорю - у головы

все, облучаю самые важные органы. жду импотенции и сумасшествия.
Невідомий користувач 19:14
Я понимаю, что у голвоы, когда разговаривате. А я 2 года носил на поясе. Потом начали просиходить интресные вещи. Когда дома и без одежды (пардон за подробности) в том месте, где телефон находится, начали озущущаться как бы импульсы.. вроде бы телефон на поясе и пришло СМС. Это уже эхо от электормагнитного импульса.
А вообще-то, мой друг, в порошлом военный, рассказал, как во время длительного пребывания в машине связи начинает болеить голова. Старнным образом она прекращается, если выйти и спрятаться за стнеу отделяющую от машины. А когда сворачивали машину связи, то в дереве, котрое оказлось н пути излучателя, обрзовалась дыра.
Яковенко Роман 01:20
Та ж історія... Думав, що комин поїхав... Вночі відчував вібродзвоник неіснуючого телефону в кармані неіснуючих штанів... :))
Павло Славинський 15:43
Яке ще "ехо від ЕМ імпульса"? Людина взагалі не здатна відчувати ЕМ імпульси.
Невідомий користувач 02:26
-2
а я прихильник кактусів )) і пил збирає і зелена рослинка і, кажуть, може й торсіонні хвилі не гасит, але сила віри в щось інколи буває могутнішою ніж наявність чи відсутність хвиль.
мені це MLM-маркетинг нагадує....
Павло Славинський 11:42
+1
Тільки нормальні MLM-щики справжній товар розповсюджують
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.