Ідеї → Заборонити доступ дітей до інтернет-клубів

Четвер, 19:57, 16.04.09
Володимир Тернопільський
Ідею підтримують: 8
Заборонити доступи дітей до 15-16 років в Інтернет-клуби без дозволу батьків, адже вже було багато випадків, коли діти витрачали гроші батьків на ось такі от розваги.

Коментарі

І що поганого в таких розвагах? Батьки дають дітям гроші, щоб ті вчилися планувати свої витрати. Хтось пограється в комп. клубі, а хтось скопить на модель літака.
розумієш, ці розваги часто переходять межу «розваг». так, як дітей затягує у це все і вних це вже залежність. в самого таке було, коли ще був малий. я не ходив до школи, не вчився, а лише відвідував клуб і таких там було досить багато. було втрачено багато грошей, зір, зннь.
Юрко Н. 16:54
+2
Комп"ютерна залежність це не міт. В нет-клубах діти пропадають. Інколи на кілька діб.
Володимир Тернопільський 17:07
ось і я про це.
Дуже складне питання. Заборонити - а чи допоможе? Це трохи схоже на "сухий закон" для інтернету.
Я думаю треба трішки законодавчо обмежити, а не заборонити взагалі. Працюю менеджером в ІК "Крапка" (думаю, автор знає про нього:)). В нас заборонено обслуговувати школярів у навчальний період (до 13.00). Ну і я б ще пропонував просто не більше 1 години на день для школярів. Але трохи важкувато проконтролювати було б.
Щдо деградації погоджуюсь. Ми в їхні роки футбол ганяли і дівчат. Ех, прогрес, називається...
Володимир Тернопільський 14:48
ну на рахунок крапки, то така заборона є дуже позитивною, але це лише в Крапці таке, а школяр може піти в будь-який інший клуб.

ну так, для початку було б добре зробити так, як ти кажеш, тоді б школярі хоча б уроки через інтернет-клуби хоча б не прогулювали.
Іван Трофімук 15:48
тоді пропоную подати ідею в міськраду за погодженням із всіма інтернет-клубами
Володимир Тернопільський 15:54
я тільки за. і думаю, що багато хто із Тернопільчанин був би за, але чи міськарада б підтримала її? думаю, що ПОРА б могла подати цю ідею міській раді ;)
це те сам ещо гральні автомати!
Хай краще сидить в інтернет клубі ніж вживає наркотики, батькам потрібно обмежувати дитину та приділяти їй більше уваги.
В корне не поддерживаю такое решение. Мне 16 лет и, благодаря Сети, получаю новые знания по интересующей мне специальности (программирование). Не спорю, есть случаи игромании, но это уже должны контролировать родители..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.