Ідеї → Новий розділ в POLITIKO

Середа, 20:34, 08.07.09
Віктор ВиБорець
Ідею підтримують: 12
Пропоную створити новий розділ: ПРОЕКТИ, який би обєднував тих, хто хоче реалізовувати ідеї, висловлені тут на практиці, адже "Віра без справ є мертвою..."

Коментарі

Але треба розробити що саме можна класифікувати як проект, якісь певні рамки - бо то будуть просто блоги....
Віктор ВиБорець 19:12
Маю на увазі ідею, яка б містила конкретні плани, тактичні кроку для реалізації, використовуючи інтелектуальний (в першу чергу), потенціал учасників проекту.
+4
це не потрібно... багато є розумних речей, які може хтось стирити... якщо є проекти пишіть однодумцям в приват... а то провокатори залізуть і Ви вже жодний проект не зробите!!!
Віктор ВиБорець 19:13
Якщо проект на користь державі, то мені, по великому рахунку, байдуже ким він буде реалізований.
Яковенко Роман 01:39
Анатолій, до чого амбіційність в загальнодержавних справах? Віктор правий ...Іноді Батьківщина - понад усе...
Згодний із Анатолієм
Эдуард Курганский 13:53
В этой ветке нет постов, написанных "Анатолием". С кем именно вы согласны?
Мета такого розділу полягала б по-перше, в можливості координувати учасників такого проекту, обєднати бажаючих втілювати свї ідеї в життя, а по-друге - це декларація не просто віртуально, за клавою та монітором розмірковувати якою б мала бути Україна, а й дійсно робити її такою!
Просто потрібно обмежити доступ до певних проектів.
Политические и социальные проекты могут быть очень разными. И для их реализации могут потребоваться различные (в том числе и онлайн) инструменты. Политико не сможет покрыть все возможные потребности участников таких проектов.
Уникальность Политико не в технологиях, а в его сообществе. Как можно работать с Политико от идеи до предложения я описал в комментариях к http://politiko.com.ua/idea253 Далее в Группе мы выбираем инструмент для коллективной работы, наиболее соответствующий нашему предложению. И уходим туда работать (подальше от шума на Политико :)
В этот момент не хотелось бы потерять связь с сообществом. Предлагаю настроить на Политико импорт RSS. Тогда участники проекта смогут оповещать сообщество о ходе работ над проектом либо через свои Блоги, либо через Группы. И этого будет достаточно для работы над проектами.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.