Ідеї → Дешеві іпотечні кредити для молодих сімей

Середа, 21:02, 15.04.09
Сергій Пішковцій
Ідею підтримують: 21
Удосконалена програма допомоги молодим сім"ям із придбанням житла - щоб не чекати десять років у черзі, і щоб держава допомогла "стати на ноги", повертаючи частину відсотків по кредиту за квартиру.
Тоді в такій країні буде легше жити.

Коментарі

Підтримую. Але кредити сьогодні ніхто нікому не дасть.
Sergiy K 22:49
+3
1. за чий кошт? за мій як платника податків? мені більше треба/подобається коли мої податки йдуть на рівні дороги та на боротьбу з корупцією.
2. що значить "молоді сім*ї"? це поняття оціночно-відносне
Сергей! Вы можете сразу механизм описывать???
Відсоток на кредит не може бути менший за інфляцію - це закони економіки а проти них, як проти лому - немає прийому. стабілізується ситуація в економіці, стабілізується рівень річної інфляції на рівні хоча б 3% річних, тоді і відсотки на кредити банки ставитимуть на рівні 5-8% річних. А це вже і ми більш-менш потянем, а якщо це дерава візьме на себе декілька відсотків, то взагалі супер.
Але почнімо з економіки, а не з пільг. держава декілька відсотків потягне допомогти, а от декілька десятків відсотків - це утопія.
Незаказной Неэксперт 07:12
Закон экономики - это врожденная инфляция ???
По-моему это маразм экономики как науки в целом. Её даже не должно существовать.
я рахую що це і потрібно включити в загальну соціальну програму і людям допомогати і не тіки молодим сімям а всім малозабезпечиним ,я тим цікавився на рахунок кредитів то ну його .......
цей критит має бути без відсотковий .
а цього який є зара то держава просто погашає певний процент ! кращеб вона гроші віділала і відсотків небрала !!!
Люди. Мы не в той системе живем.

Общество, построенное на процентных деньгах никогда не будет строить достаточно жилья, а выгода - это поддержание ИСКУССТВЕННОГО дефицита строительства и денег.

У нас в Украине есть строительные материалы внутреннего производства. Но именно денежная СИСТЕМА убивает это производство.

Я говорю, корень зла - это процентные деньги, процентное рабство.

Пора перейти на беспроцентные деньги, каким угодно путем!
Можливість надання іпотечних кредитів існує, до прикладу сусідні країни 2-5% річних, протягом певного часу неможна продати нерухомість, в нас це невигідно керівництву. Як можна відмовитись від 200% рентабельності?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.