Ідеї → В городах на месте «зебр» построить над дорогами с интенсивным автомобильным движением надземные мостовые переходы.

П'ятниця, 22:51, 04.09.09
Зінченко Віктор
Ідею підтримують: 8
При своей относительной дешевизне (они гораздо дешевле подземных переходов) в сравнительно короткий срок их можно будет построить на всех загруженных дорогах. В результате время проезда автомобилей на этих дорогах значительно уменьшится (за счёт отсутствия стоянок на светофорах); следовательно, уменьшится количество автомобилей, одновременно пребывающих на дорогах; следовательно непропорционально уменьшится вероятность образования пробок на дорогах.

Коментарі

Для всього є своє місце. Багато де такі переходи потрібні, але будувати їх наобум - це просто викидання грошей на вітер. Потрібні дослідження, де дійсно пішоходні переходи створюють затори, а де можна і залишити світлофори.
Зінченко Віктор 00:48
Я це і мав на увазі: побудувати переходи там, де вони дійсно створюють затори. Ну і ще там, де заторів зазвичай не створюють, але гальмують пересування відносно великої кількості автомобілів.
Для таких споруд потрібно багато місця, якого нема, це раз, по-друге - грошей :)) по-трете - половина людей буде все одно бігти через дорогу. Ну і взагалі, не дуже красивий вид у міста буде від тих переходів усюди.
Зінченко Віктор 04:49
В дуже багатьох випадках місце для цього є. Грошей треба не мало, але і не так вже й багато. Якщо зробити парапети, то народ не дуже буде прагнути переходити через дорогу, при тому, зазвичай, з напруженим і швидким автомобільним рухом. Якщо зробити такі мостові переходи красивими на вигляд, то місто від них тільки виграє. Я один-два таких у Києві бачив.
Невідомий користувач 02:05
+1
Якщо ви маєте на увазі пішохідні надземні переходи, то вони не усунуть потребу світлофорів: на перехрестях нічого не втнеш.
Шлях до кардинального вирішення цієї і інших проблем міста показано у статті к.т.н.А.В.Залевського "Будинок компактного проживання-стратегічний напрямок економічного і соціального розвитку України" опублікованій у журналі БУДІВНИЦТВО УКРАЇНИ № 3 за 2012 р. Потрібно міняти архаїчну концепцію містобудування, яка і є причиною всіх негараздів міста. Нова концепція передбачає розселити мешканців України (в основному селян) у міста-будинки не менше 20-30 тисяч мешканців, встановлених над великими автомагістралями, в т.ч. на в"їздах у великі міста, окружних дорогах. Конструкція міста- будинку відділяє транзитний потік транспорту від місцевого і пішоходів від транспорту взагалі. У такому місті не потрібні переходи і світлофори
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.