Ідеї → Позбавлення Криму статусу автономії.

П'ятниця, 11:01, 17.04.09
Орест Непоборний
Ідею підтримують: 20
Україна є унітарною державою. Ми не є федерацією. Тому в нас не повинно бути автономій, округів, республік, що входять в склад держави. В нас є єдина для України система адміністративних одиниць. ОБЛАСТЬ, РАЙОН... До того ж в одній державі має бути один парламент і одна Конституція. Автономія нічого не дає пересічним кримчанам, окрім найвищих в Україні цін на товари і послуги. Зате місцеві князьки безкарно торгують узбережжям і заповідними землями. При чому кошти потрапляють на приватні рахунки, а не до місцевого бюджету. Тому я за Кримську область.

Коментарі

откуда такие данные о ценах?
Це дуже актуальне питання для сьогодення, але ми повинні розуміти, що регіон, в якому як мінімум 50% населення займають "проросійську" позицію, провести данну рефому буде неможливо. Так як це буде лише привідом, для отримання Кримом незалежності, згадно Гельсінської угоди 71-ого року, теоретично це можливо. Це необхідна міра, але покищо НЕМОЖЛИВА.
Особисто я, в данній ситуації підтримую ідею "економічного" переселення. Тобото провести в в регіоні асиміляцію, створити робочі місця і гарні умови проживання для жителів (звичайно не для всього Криму!) скажім на західній україні, там вони нічого особливо не зроблять, а люди з заходу частково в Крим, і таким чином татаро-українська частина зможе конкорувати з "проросійською". Моя думка.
Невідомий користувач 02:47
-1
+1
але невелике зауваження.
Україна є СКЛАДНОЮ унітарною державою (унітрані держави класифікуються на складні - які мають автономні одиниці і прості)
підтримую МАксима. Перетворення Криму в статус області буде розцінюватись як агресія. Не виключено, що і Україну, як і Грузію, наші любі сусіди будуть "прінуждать к міру":)
And Mer 23:54
-1
Як не як, це все-таки наша територія. І в наших цілях обминути або побороти оце "прінуждєніє"
Ха Ха докатились, не прислушались до народа. Вот и подарок. Просрали Крым.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.