Ідеї → ліквідація ЖЕКів як класу

Ідею підтримують: 8
А навіщо жеки, коли в усіх західних суспільствах тим самим, але набагато професійніше і якісніше займаються приватні фірми? ЖЕК - пережиток радянщини. Через недолугість нашого державного керівництва та корумпованість держапарату реформи у цій галузі проводитимуться мабуть за царя гороха. Пропоную громадянам масово створювати ОСББ і вибивати із ЖЕКів якісні послуги, а також підприємцям - створювати фірми та відповідну інфраструктуру по обслуговування будинків. Хоча в даний сектор, щоб він давав прибуток, необхідні величезні інвестиції і купа державних дозволів, результат може себе виправдати - наприклад, в Німеччині для подібних фірм це прибутковий бізнес. І ще, в тій же Німеччині за законом окремих земель фірма, яка будує будинок, зобов"язана його утримувати на балансі і обслуговувати. То ж варто переймати досвід країн Заходу, так як якщо порівняти рівень співвідношення ціна/якість на Заході і у нас, стане очевидна різниця - в Україні послуги ЖКХ на дуже низькому рівні.

Коментарі

Ну, так це очевидно!
І ідея зовсім не нова...
І ідеєю це важко назвати...
Сьогодні ми платимо нізащо! Ми маємо повне законне право не платити жодної копійки за т.зв. комунальні послуги, адже з нами ніхто не укладає угоди про надання послуг, відповідно - контролю за їх якістю також не передбачено... при правильному підході можна виграти будь-який суд... ;)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.