Ідеї → Призначення повтороних виборів з оновленням списку кандидатів, партій чи блоків

Середа, 21:03, 30/09
Невідомий користувач
Ідею підтримують: 115
Якщо половина виборців поставить у бюлетенях "проти всіх", то потрібно, щоб призначалися нові вибори з кандидатами, яких не було у бюлетені. Щодо партій, то доцільно, щоб на нові вибори список партій і блоків, що внсені до бюлетеню, оновлювався, наприклад, на чверть. Те саме стосується і списку кандидатів на президентські вибори

Коментарі

Щодо президентських, то так може бути до нескінченності. Або можемо отримати повну нікчему, проти якої ніхто не голосуватиме "проти" лише тому, що ніхто її не знає. А от щодо парламентських - сприймаю позитивно. Хоча не уявляю собі причин другого туру парламентських виборів:-)
А звідки його взяти, нового кандидата?
Невідомий користувач 09:25
0
дякую за участь!
Підтримую ідею. І зараз ми за це боремось.
Это - менять закон "О выборах депутатов Вр и местных советов". По этому закону ваыборы будут состоявшимися ПРИ ЛЮБОМ количестве проголосовавших.
А не краще кандидатів одразу нормальних підбирать.

Може пошукати ідеї в цьому напрямку.

Бо Ваша ідея дуже вже дорого країні обходитись буде.
ольга осипова 06:42
Это точно!
ольга осипова 07:05
Это точно!
А что, если на президентских выборах на голосование ставить не имена кондидатов, а анонимные программы развития страны. Автор избранной программы и будет президентом. По-моему, это предложение не лишено здравого смысла. А вы как думаете?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.