Ідеї → 14 жовтня-День створення УПА.

Середа, 23:59, 30.09.09
Віктор Іванов
Ідею підтримують: 6
Ідея полягає у тому аби кожного року 14 жовтня на усіх державних установах поряд з державним прапором України вивішувати червоно-чорний прапор УПА а також вести широку інформаційну кампанію про діяльність УПА аби розвінчати міфи на Сході та Півдні,що УПА-це посібники нацистів. Крім того ввести у всіх школах 14 жовтня спеціальний урок присвячений діяльності УПА а також злочинній антиукраїнській діяльності солдат Червоної Армії,Міністерству освіти та науки України зобов"язати у навчальній програмі вивчення у 9-му класі Декалогу українського націоналіста С.Ленкавського а ВРУ внести зміни до Кримінального кодексу і ввести кримінальну відповідальність за образу воїнів УПА та закидання їм,що вони були нацистами або фашистами(позбавлення волі на термін від 2 до 5 років з конфіскацією майна та штрафом розміром від 10 до 100 неоподаткованих мінімумів).

Коментарі

А як ви дивитеся на те, щоб встановити червоний і чорний кольорами Збройних Сил України, щоб всі прапори частин несли ці кольори?
Дмитро Дюжий 01:38
Я ЗА!
Павло, цілком згоден, вшановувати УПА слід перш за все як військову структуру, а не як політичну. Суто політичною структурою була ОУН.
ANGEL . 19:42
-2
Жах. 15 жовтня тоді проголосим день слави українського нацизму.
Я би підтримав, але наразі це надто конфліктна тема в суспільстві. Народ ще має перехворіти вітренщиною.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.