Ідеї → Скасування таких свят як 1 та 9 травня та 23 лютого як неукраїнських та антидержавних.

Четвер, 00:23, 01.10.09
Віктор Іванов
Ідею підтримують: 5
Ідея полягає у тому аби скасувати 1 та 9 травня як комуністичних та антидержавних свят а також 23 лютого-дня захисника Вітчизни хоча насправді це день російської армії і тому це свято немає жодного відношення до України! І замість усіх цих свят запровадити справжні українські свята:9 березня-День народження Т.Г Шевченка,1 січня-День народження С.Бандери,14 жовтня-День створення УПА,21 лютого-міжнародний день рідної мови,23 травня-день Героїв,22 січня-День Соборності України,29 січня-День Героїв Крут,23 серпня-Приєднання західноукраїнських земель до складу Української СРС та інші українські свята.

Коментарі

Підтримую все, окрім 9 травня. Про перемогу у страшній війні забувати не можна. Окрім того, 9 березня святкується щороку. Єдине, що це - не вихідний.
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера" 01:10
Плюс один! А якби міг - тисячу плюсів подарував би.
Щодо 9-го травня не згоден. У цей день наш народ переміг фашистів-загарбників, зруйнував Третій Рейх. Отже, це дійсно національне і патріотичне свято. Але його можна святкувати в іншому ідеологічному контексті - про-українському, возвеличуючи представників нашого народу, які боролись і перемогли нацистсько-фашистську погань.
Олеся Наумовська 01:28
його можна святкувати в іншому ідеологічному контексті - про-українському, возвеличуючи представників нашого народу, які боролись і перемогли нацистсько-фашистську погань.
***************
ось тут і я з Вами повністю згодна!
Той, хто забув Другу Світову війну та перемогу в ній - приречений на нікчемне існування! щодо 9 Травня Вітя не правий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.